Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

zuzka ... ja som si saty uzila az - az 😉 ... a ostatne nebolo velmi co uzivat

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... aj my sme tak mali ... rodicia, surodenci s partnermi a to bolo vsetko 😉

lubka89
21. júl 2009

tak to v pohodicke staci🙂 aspon usetrime 😉

zuzana0612
21. júl 2009

no tak to je pravda, že pri predstavovaní to lepšie znie, a čo sa týka práv a povinností... 😀 súhlasím. ale na druhú stranu aj takto mi je dobre. 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

no ved to ... peniazky sa zidu na ine ... a vy uz mate vlastne byvanie?

zuzana0612
21. júl 2009

ale keby bolo mimčo, tak sa zoberieme určite, a šak aj tak sa raz zoberieme, ale zatiaľ to neriešim

zuzanockamt
21. júl 2009

zuzka ... aj mne bolo dobre ... ale drahemu som povedala, ze uz je aj tak stary na zenenie, tak nech s tym nieco robi a ze ja sa urcite chcem vydat skor ako budem mat 30 ... tak som to stihla v 25-ke 😀

lubka89
21. júl 2009

byvame so S ockom🙂 asi aj budeme lebo nemame ist kde a tu nam je dobre🙂

zuzana0612
21. júl 2009

ja to možno tiež ešte stihnem, tento rok budem mať 29, tak mám ešte viac ako rok čas

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... my sme byvali zo zaciatku 4 mesiace u svokrovcov, kym sme dali do poriadku nas byt a teraz sme uz sami
zuzka ... ved to je jedno, kedy sa vydas 😉 ... kazdemu to inak vyhovuje 😉

zuzana0612
21. júl 2009

lubka, tak to je super, že je vám tam dobre, to potom nemáte prečo ísť preč

lubka89
21. júl 2009

a tun nam je dobre uz sme si zariadili aj izbu 🙂 a chceme aj prerabat dom🙂

zuzana0612
21. júl 2009

zuzi, šak jasné, každý to má inak nastavené v prioritách, ja som iba tak zareagovala, lebo aj moja kamoška hovorila, že do tridsiatky chce byť vydatá, alebo tehotná. tak sa jej podarilo to, že je tehotná 😀

zuzana0612
21. júl 2009

no tak keď bývate na dome, tak to budete mať miesta mraky

riana12
21. júl 2009

na chvilku som tu zas. vy tu byvco predebatovavate? to nic pre mna este 😅 tak vas necham, bo nemam cim prispievat.

lubka89
21. júl 2009

tak to teda hej 🙂 ja vas na chvilku opustim idem na kofcu🙂

zuzana0612
21. júl 2009

ja sa idem osprchovať a počkať na drahého, aby skontroloval moju prácu, či ho niečo ešte napadne a tak. lebo automobilom sa lepšie ako ja rozumie, aj ked ide o finančný plán

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... ved ostan ... ja byvanie tiez neriesim ... nemam ake 😀

riana12
21. júl 2009

sak som tu ako piate kolo u voza. Zuzi, ved ty uz byvas, vydata... uz ti vela k uplnemu stastiu nechyba 😉 no co tu ja? nic 😀 😝

riana12
21. júl 2009

Zuzka, co za pracu pises? chodis do skolicky?

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... si ma teraz pobavila 😀 😀 😀 ... ze mi vela nechyba 😀 ... keby si ty vedela 😀 😅 🙄

zuzana0612
21. júl 2009

riana, nie,ja mám školu už našťastie za sebou, strednú aj výšku. robím doma účto, tak robím jednému chalanovi podnikateľský plán a finančnú analýzu
zuzi, každému chýba niečo. len je to o tom, že ako to človek v danej situácii vidí.
jasné, že je vám jednoizbový byt malý, aby ste mali rodinu, ale sú ludia, čo by brali aj ten jednoizbový a boli by šťastní. proste je to o okolnostiach. 😉 ja zdielam tvoj názor, že je jednoizbový malý na rodinu.

zuzanockamt
21. júl 2009

zuzka ... veru je to male, ale aj tak sme sa s MM rozhodli, ze budeme mat babo tu a az potom budeme riesit byvanie ... lebo by sme sa k tomu dietatu nikdy nedopracovali

lubka89
21. júl 2009

ahojte tak uz som tady🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

vitaj spät ... ja som este stale tu ... cakam manzela este stale 😖

lubka89
21. júl 2009

este neprisiel?

zuzanockamt
21. júl 2009

este nie, ale uz snad kazdu chvilu dorazi ... ked som mu volala okolo pol deviatej, tak este mali robotu

lubka89
21. júl 2009

a kde pracuje? ked je tak dlho v praci.

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... MM nepracuje ... nema pracu uz pol roka ... pomaha rodicom, lebo prerabaju kupelnu v byte 😉

lubka89
21. júl 2009

ahha tak prepac nevedela som 🙂 tak to nemate celkom dobre🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre