Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

yasminelle
11. feb 2008

Ahojte, aj ja sa povazujem za buducu snazilku. Konecne som nasla na konikovi temu pre mna. Ak by mi to situacia dovolila, prijala by som dieta aj hned, ale... Dnesna doba...
A takisto ma chyta panika pri predstave, ze ked sa konecne zacneme snazit, tak to nepojde ☹ . To si neviem ani predstavit.

mexx
autor
11. feb 2008

Mirip, no jasne, ja pokecam vsade, kde ma znesu, a v tych islamskych mamickach som uz jak doma, zlate babule... 🙂
Yasminelle, tak vitaj medzi nami, pekne sa tu rozrastame a ked uz sa nesnazime v skutocnosti, tak aspon v predstavach... 😀

yasminelle
11. feb 2008

No veru. Dakujem za uvitanie.
Ja mam pred sebou este dva a pol roka vysky a potom by som este asi rok chcela pracovat, nech mam nejaku prax a dobre miesto, ked pojdem na matersku. Zatial ani nie som vydata. Ty si mexx? Kedy zacinate snazit?

mexx
autor
11. feb 2008

My budeme mat svadbu v auguste, a pak to chceme nechat na nahodu, aspon nejaky ten rok. Ak bude babo, bude, ak nie, nebudeme zatial panikarit. Ale tak aktivne snazenie asi az pak... 🙂

lucida
11. feb 2008

Baby ja som ten film pozerala na DVD.Je to fajn komedia a ma to aj zapletku,take lahke.Neviem nakolko narocni divaci ste 😎

mexx
autor
12. feb 2008

Ja som narocny divak, ale okrem toho mam rada aj komedie takehoto typu, takze si to asi predsa len mrknem... 🙂

mexx
autor
12. feb 2008

Baby, az na druhej strane som nas musela hladat...piste daco, nech sa tu nemusime tolko prehrabavat a hned sa najdeme... 😀 😀 😀

moncika15
12. feb 2008

tak ja pisem 🙂 neviem co ale snaha sa ceni ,nie? 😀

mirip
12. feb 2008

ahoj mexx, tak málo ta tu vidiet 😵

mexx
autor
13. feb 2008

Ze malo... 😀 😀 😀
Ale vy ste furt vsetky prec...no ale toto...kedy tu mame pisat, ha? 😀

yasminelle
13. feb 2008

Ja by som aj nieco napisala. Ale kazdu chvilku odchadzam do skoly do kniznice. Idem pisat bakalarsku pracu. Jaaaaaaaaaaaaaaaj, tolko som to odkladala a taaaaaaak sa mi nechce.

moncika15
13. feb 2008

aj ja odxadzam 😒 idem na poobednu ☹ tak sa drzte papa

mexx
autor
13. feb 2008

No a ja sem nakuknem a zase som sama. 😀 Ale nevadiii... 🙂 Ved raz sa tu snad musime stretnut... 🙂

lul
13. feb 2008

ja som tu, je tu niekto tiez?

lucida
13. feb 2008

Ahoj lul, ja som tu.potrebujem poradit.mam doma este jednu tablicku HAK,ale neviem ci to mam este dobrat.Mam totiz uz druhy mesiac 2 tyzdne menzes,mam pocit ze som uz stratila liter krvi.Kazdy den(aj teraz)ma boli hlava, chce sa mi cely den spat, strasne vela jem,no proste mam pocit ze moje telo je z nejakeho dovodu K.O. 😖

mexx
autor
13. feb 2008

Luci, ked mas pocit, ze ti je zle prave z HAK, tak nedober... Podla mna sa nic hrozne nemoze stat, ak to potrebujes vramci ochrany, tak skuste pouzit nieco ine, a myslim, ze by nemalo vadit, ze nedoberies jednu tablicku... Pripadne skoc k lekarovi, ak by to bolo nieco vaznejsie... 😕

lul
13. feb 2008

alebo skus aspon zavolat. kolko tu HAK beries?

mexx
autor
13. feb 2008

Fiha, tusim sme sa tu aspon dve naraz vyskytli... 🙂 Len tu akurat nie je Lucida, zrejme, takze jej mozno prilis neporadime...

lul
13. feb 2008

ved ona sa snad ukaze 🙂 a ty ako mexx? to tvoje motto ma fakt uplne dostalo. myslim nan cely den a riadim sa nim 🙂

mexx
autor
13. feb 2008

Ja? Aaale, celkom v pohode. Sa tusim stretavame z temy do temy... 😉 No a motto - som mala predtym ine, ale toto sa mi v poslednej dobe stale akosi vynara v mysli, mam urcite asociacie aj na motto aj na cloveka, ktory mi ho povedal, a stale sa tym utesujem, ked myslim na veci, ktore velmi chcem... 😉

lul
13. feb 2008

ma naozaj hlbsi zmysel...

mexx
autor
13. feb 2008

No, pre mna urcite, a v kutiku srdca verim, ze je to naozaj tak... 🙂
Co inak porabas? Ja tu akurat brazdim rozne temy a pozeram, kde najdem co zaujimave...a niekedy len pozeram, ake rozne veci sa tu rozoberaju. Obohacujem si obzory... 🙂

lul
13. feb 2008

to je prospesne 🙂 ja som cvicila na fit lopte a teraz kukam online spravy 🙂

mexx
autor
13. feb 2008

Ja som si tiez pustila spravy, tak pocuvam co nove sa deje v tomto nasom state... 🙂 A zrejme idem urobit manikuru, nech nemam drapky jak dravec... 😀

lul
13. feb 2008

no veru manikurka by sa zisla... ale idem sa pripravit do prace 🙂

petulienocka
13. feb 2008

ahoj babenky, som vas takmer cele precitala, lebo ma oslovil nazov-toto je zatial jedina tema na konovi, kam by som mohla nateraz patrit 😉
takze mozem sa k vam pridat?

inak lucida, gratulujem k praci-dufam, ze ked skoncim ja to svoje trapenie, tak si nejaku najdem 😉

lucida
13. feb 2008

No baby ja som prave dosla od rodicov,tak som tu nebola.No HAK berem vyse 2 rokov a doteraz bolo vsetko fpoho.Mam uz doma pharmatex,takze asi ich uz vysadim.Prezivam to ako keby som mala byt hned od zajtra tehotna. 😲 Ale cez jarne prazdniny(o 2 tyzdne) pojdem urcite na vysetrenia

lul
13. feb 2008

petulienocka - len sa k nam smelo pridaj, ja som sa vtierkla ale baby su tu zlate 🙂

lucid - keby daco, tak ten aspirin medzi kolena to isti 😉 neboj

lucida
13. feb 2008

No teraz kedze mam 2 tyzdne kramy nepotrebujem ani ten 😒

lul
13. feb 2008

vedlajsi ucinok 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre