Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

no ale nestazujem sa ... co sa tyka jeho prace ... vo financiach nas to zatial neobmedzuje, ja pracu nastastie mam a v decembri sme sa vratili z UK, takze mame nasetrene dooost 😉 ... a MM ma vysoku skolu a 7 rokov praxe ako technolog, tak sa snad nieco do konca roka podari, nech mozeme zacat s vyrobou potomka 😀

lubka89
21. júl 2009

no tak drzkam palce aby sa vam podarilo🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... jasne, ze sa podari ... prezili sme si uz vsetko mozne ... takze toto zvladneme

lubka89
21. júl 2009

no dobre mojka ja uz idem buvkat 🙂 budes aj zajtra tu?

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... dobru noc ... ja som tu kazdy den ... stary zavislak 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

Dobre ranko 🙂 kto tu?

zuzana0612
22. júl 2009

dobre ráno

riana12
22. júl 2009

Ahoj Zuzka 🙂

zuzana0612
22. júl 2009

čaaaaaaaaaau riana, aký máš dnes deň? ja som ráno zaspala do práce, tak som mala 10 minút na vychystanie. ale zvládla som to. máme tu teplo v kancelárii ako šlak, ale za 3/4 hodinku ideme na obed a potom ešte 2,5 hod. a ideme domov. tak už aby to bolo

riana12
22. júl 2009

Ty si ako duch, Zuzka. Raz tu je, raz nie 😀

No celkom to dnes ide, tiez ideme zhruba o 3/4 hodku na obed 🙂

Mna troska jeduje telo. Uz som si myslela po vcerajsku, ze kramy skoncili a dneska zrazu bum, este to pokracuje 😝 A to sa chcem po prichode z prace kupkat. Snad to bude len slabe, zeby mi aj maly tampon stacil 😅

zuzana0612
22. júl 2009

no ja pracujem a popri tom nakukujem sem. tak občas sa podarí, že dlhší čas neotvorím net, lebo niečo robim. už sme prišli z obedu. morčací rezeň bol a zemiaky a šalát. celkom sa dalo. teraz ešte vydržať do pol tretej a hurááááááááááá domov.
no to sa aj mne občas stane, že mám pocit, že už končí a odrazu ešte dva dni. ale keď dáš tampon, tak myslím, že to prežiješ a vykúpeš sa.
vy bývate v rodinnom dome? máte bazén?

riana12
22. júl 2009

ja tiez pracujem aj kuknem, podobne, ako ty 😉 ja som si nic nemohla najst, tak som si dala kuracie masko a zeleninu v bagetke 🙂

ja som mala vcera uplne sucho, doobeda som len hnedo spinila a aj to len na tampone ostalo, kebyze ho nemam, tak to tusim ani dolu nezlezie. ale mozno su to len posledne vykriky do tmy, uvidim, pojdem madam MS spirovat neskor 😀

zuzana0612
22. júl 2009

no je to možné, občas sa to stane, možno večer už budeš mať pokoj.
a ty pracuješ ako čo? máš ťažkú prácu?
ja som už po obede nemala čas kuknúť sem, lebo mi prišli požiadavky od riaditeľa a nakoniec sa mi ani nepodarilo ísť o pol tretej, ale až o tretej a to som bola rada, že som stihla bus o pol štvrtej

zuzanockamt
22. júl 2009

Ahojte 🙂
mne sa azu teraz podarilo zavitat 🙂 ... je tu este niekto?

lubka89
22. júl 2009

ajoj ja som tu🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

ahoj lubka 🙂 ... aky si mala den?

lubka89
22. júl 2009

a celkom dobry aj ked som bola v praci 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

no ja som mala narocny den ... boli sme v PL so svokrovcami ... otrasna cesta kvoli tej horucave a zajtra idem zase k nasim

lubka89
22. júl 2009

aha ...tak sa aspon nenudis nie? 😉

zuzanockamt
22. júl 2009

no ani moc nie ... v piatok chcem MM presvedcit, aby sme sa isli kupat ... ja sice velmi do vody nemozem asi, ale aspon trosku sa pospliechat 😀

lubka89
22. júl 2009

aj ja by som najradsej isla niekde sa kupat ale nemam kde 🙂 😢

zuzana0612
22. júl 2009

ahojte,
lubka a u vám niekde na blízku nie je ani kupko?

lubka89
22. júl 2009

ale je ale ja nedam za 3 h 5 € 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

lubka ... ved to este super cena, ze 5€ ... my co sme raz boli u nas v Aqua a Spa parku, tak nas to vysla cca 22 € na tri hodiny pre nas oboch ... ale to mame len ako vynimku, ked tam ideme ... inak chodievame na jazero cca 15 km od nasho mesta ... a to je zadara
ahoj zuzka 🙂

lubka89
22. júl 2009

ja neviem ... ale pre mna je to dost 🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

ved aj pre nas to bolo dost, ale raz za cas si treba nieco uzit 😉 ... MM nema sice pracu, ale j tak si dovolime aj vylet nejaky obcas 😉

lubka89
22. júl 2009

tak to raz za cas treba🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

no ved to ... my tiez len tak nerozhadzujeme ... musime aj postrit nieco ... ved MM splaca aj pozicku
a ake mas plany na vikend?

lubka89
22. júl 2009

vies co asi budem cely vykend pracovat🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

no tak to nezavidim teda ... a aku mas pracu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre