Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

ved aj u nas zalezi od pocasia .... ale vraj to nema byt bohvieco 😖

riana12
24. júl 2009

ja som si pozerala pocasie, hlasia prsat iba dnes v noci, zajtra zamracene a v nedelu by malo byt slniecko. som zvedava...

zuzanockamt
24. júl 2009

hej, nedela by mala byt uz lepsia, ale asi bude trosku chladnejsie

riana12
24. júl 2009

u nas dolu okolo 26-28°C

zuzanockamt
24. júl 2009

ja som este nekukala kolko by malo byt u nas, ale aj dnes je o trosku chladnejsie ako bolo vcera, vdaka tej nocnej burke

riana12
24. júl 2009

Aj u nas bola burka. Dlho iba silny vetrisko, potom zacalo prsat a burka. Ale neviem, ci bola kratka ci dlha, zaspala som ani neviem ako...

zuzanockamt
24. júl 2009

aj u nas hrozne fukalo, ale tiez som to nejako extra nevnimala

riana12
24. júl 2009

My sme cakali, kedy nam stechu sfukne, bo to strasne znelo 😕

Idem ja uz, zatial paa 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

tak zatial papa 🙂

zuzana0612
24. júl 2009

ahojte

zuzanockamt
24. júl 2009

ahoj zuzka 🙂 ... uz vikendujes? 😕

zuzana0612
24. júl 2009

ano, dnes som mala dovolenku, tak som bola doma.
bola som s maminou na nákupe a teraz čakáme na večerné správy a ešte pôjdeme na nákup do tesca

zuzanockamt
24. júl 2009

no tak to si mala celkom fajn den 🙂 ... ja som dnes pouratovala, nech uz zajtra nemusim a cakam, kym MM pride domov

lubka89
24. júl 2009

ajojte 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

ahoj lubka 🙂 ... ako sa dari?

lubka89
24. júl 2009

a celkom sa to da a coty?

zuzanockamt
24. júl 2009

ja celkom fajn ... dnes som bola na nakupoch ... som si urobila radost a rozsirila zasoby dekorativnej kozmetiky a potom som upratovala, nech mam pokojny vikend 😀 ... a teraz uz len beham po nete a cakam MM 😉

lubka89
24. júl 2009

ja som dneska cely den bola v praci

zuzanockamt
24. júl 2009

ja mam nastastie este do buduceho stvrtka dovolenku a potom od augusta zase zacne praca ... ale uz sa tesim 🙂

lubka89
24. júl 2009

tak ti je dobre a ja az koncom augusta ma caka dovolenka ale co uz nejako to vidrzim🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

no jasne, ze vydrzis 🙂 ... a chystate sa niekam s drahym? ... my sme tento rok neboli nikde a uz ani nikam nepojdeme, lebo nebude casu ☹ 😖 😠

lubka89
24. júl 2009

neboj ani my nikam nejdeme mozno pojdeme pozriet nasich🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

no ja som si planovala toho dost, ale bohuzial ... svokrovci zacali prerabat kupelnu,takze MM chodieva pomahat 😖
a ty nebyvas aj s drahym u rodicov? ... sa mi zdalo, ze hej ... ja chodievam k rodicom tak 2-krat do mesiaca asi ... podla toho ako sa podari

lubka89
24. júl 2009

ano byvam ale mojich rodicov🙂 vies?

zuzanockamt
24. júl 2009

aha ... ja som myslela, ze byvate u tvojich rodicov ... takze si vlastne teraz u svokrovcov ... a ako spolu vychadzate?

lubka89
24. júl 2009

a celkom dobre este si budem musiet viac zviknut

zuzanockamt
24. júl 2009

no ved jasne 😉 ... a chystate sa tam byvat dlhodobejsie, ci planujete aj nieco svoje? ... my sme byvali u manzelovych rodicov asi 4 mesiace, ale ja som tam aj predtym bola dost casto, takze to bola pohoda ... ale nemohla by som byvat takto velmi dlho ... ani u svojich rodicov nie ... ked maju mladi vlastne byvanie, je to lepsie

zuzanockamt
25. júl 2009

a tu nik? 😕 😅 ... tak zelam pekne vikendovanie 🙂 🙂 🙂

lubka89
25. júl 2009

ahojtem je tu niekto?

zuzanockamt
25. júl 2009

ahoj lubka ... ja som tu ... chceli sme sa ist s MM prejst, ale u nas je hrozne pocasie, tak sme domka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre