Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
25. júl 2009

nie sme dohodnuti...vcera sme sa "rozlucili" s tym, ze sa ma dnes ozvat...myslim, ale, ze dneska nie, ze crkne az zajtra doobeda...

zuzanockamt
25. júl 2009

aha ... no ved uvidis ako to dopadne 😉 😉 😉 ... ale snad dobre 😉

riana12
25. júl 2009

no a uz mlady dorazil na pokec...

zuzanockamt
25. júl 2009

tak mozte rozvijat komunikaciu 🙂 🙂 🙂

riana12
25. júl 2009

no moc sa mi teda nechce, pravdu povedat 😅 som dost nekomunikativna dnes...

zuzanockamt
25. júl 2009

ved uvidis 🙂 🙂 🙂 ... mozno chytis druhy dych a nastartujes sa 😀 😀 😀

riana12
25. júl 2009

jaaaj, mna sa toto bude este drzat ako kliest 😀 este ma aj brucho boli, podbrusko, ale nie z tej vecernej kombinacie 😅

zuzanockamt
25. júl 2009

ja mam dnes tiez taky den zvlastny ... a tiez ma trapi podbrusko, kedze MS je rozbehnuta ako keby ju za to platili 😝 😝 😝

riana12
25. júl 2009

ja som 3 dni "po", ale asi sa uz hlasi ovu. teraz vecer je to uz ale neprijemne, ako na ulnom zaciatku MS 😠

zuzanockamt
25. júl 2009

ale to by bolo este zavcasu na ovu, nie? ... ja som zvedava, ci sa mi tento cyklus ovu ohlasi 😕 ... lebo predtym dva cykly nic 😅

riana12
25. júl 2009

tak podla teplotky mi jeden program urcil ovu min. cyklus na 9. den aj ked som na pochybach, ci som nemala nahodou anovulacny cyklus, bo jednak som mala divne teploty a jednak by mi MS podla teplot meskala 2 dni... ale uz som v marci mala ivu na 10. den a brucho ma zvykne boliet 1-3 dni pred...

riana12
25. júl 2009

a ty si mala tie cykly pred v normalnom termine alebo nejaka velka odchylka?

zuzanockamt
25. júl 2009

ja som maval vzdy cykly tak okolo 25 - 26 dni ... vynimocne dlhsie ... no a priznaky ovu som mala tak na 10 - 12 den ... no a posledne dva cykly boli 28 dnove a absolutne ziadny priznak ovu ... predtym vzdy typicky vytok, bolesti v podbrusku ... asi by som mala zacat merat BT, ale ja sa v tom aj tak nevyznam

riana12
25. júl 2009

tak pri BT staci, aby si merala rano vzdy v rovnaku hodinu a aby si spala min. tych 4-5 hodin. ked si budes sledovat este aj vytok a spolu to zaznacis do programu, ten si ovu vyznaci. len je dobre nemerat pocas MS, bo vtedy ta teplota skace ako sa jej zlubi a moze to ovplyvnit rozhodovanie o dni ovu...

riana12
25. júl 2009

staci? 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. júl 2009

a ked si to nedam do programu, tak ako zistim, ci mam ovu? ... len podla tej teploty

riana12
25. júl 2009

no program ti to povie az tak o 2-3 dni 😠 ale teplota je pred ovu nizka, stupa po ovu.

zuzanockamt
25. júl 2009

no tak asi vyskusam, aj ked neviem, ci budem mat trpezlivost na to ... no chcem vediet, ze ci mam ovu a priznaky sa len tak zrazu stratili alebo co vlastne sa deje 😕 😕 😅 😅

riana12
25. júl 2009

skus aspon ten jeden. zacni dnom, ked ti skonci MS a bude 😉

zuzanockamt
25. júl 2009

tak jeden cyklus by som snad mohla vydrzat 😀 😀 😀

riana12
25. júl 2009

ved skus, za to nic nedas. iba akurat, ze by bolo na to treba novy teplomer. nech nestriedas ten normalny podpazusny s tym na dolne poschodie 😀

zuzanockamt
25. júl 2009

😀 😀 😀 ... som zvedava, ze ako sa potom z tych teplot vysomarim ... musim nieco nastudovat o tom

riana12
25. júl 2009

pockaj, dam ti sem linky 😉

riana12
25. júl 2009

http://merenibt.xf.cz/index2.html
http://www.fertilityfriend.com - sem si zapises teplotky, len sa najskor treba zaregistrovat

zuzanockamt
25. júl 2009

vdaka ... na tej stranke som uz zaregistrovana, len si nepamätam uz meno a heslo 😀 😀 😀

riana12
25. júl 2009

tak si tam niekde daj, ze si zabudla prihlasovacie udaje, malo by ti mailom dojst

zuzanockamt
25. júl 2009

musim skusit 😉 😉 😉

riana12
25. júl 2009

jasne, skus 😉

zuzanockamt
25. júl 2009

idem uz do postele, lebo rano budeme asi skor vstavat ... okolo siestej uz 😝 😝 😝 😝

riana12
25. júl 2009

no utekaj, dobru nocku a nech sa rano dari pri zberani cucoriedok? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre