• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
mozno ja :grinning: ... to sa este uvidi :sweat_smile:
26. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prebdbezne ratam, ze ja sama :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale budem rada, ked mi tu aj ty urobis aspon troska spolocnost :wink:

uz sa s tebou rozlucim, tak sa maj pekne :wink:
a dobru nocku :wink:
26. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ... dobru noc :slight_smile: ... a pekny zaciatok pracovneho tyzdna :wink:
26. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :slight_smile:

ktoze dnes rano? asi ja sama :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana, nie si sama, ja som v práci od šiestej
27. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noja som od pol osmej. ty budes mat fajrontik okolo druhej, vsak?
27. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala končiť o pol tretej, ale pôjdem o druhej ešte niečo vybaviť
27. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
aj ja sa uz hlasim :wink:
27. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi :wink:
27. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... tak tu to az tak nezije ako u susedov :grinning:
27. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam si s kym pisat. alebo uz to treba pisat v minulom case? :sweat_smile: :grinning:
27. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi. no ja to mám v robote tak, že občas sa dá a občas nie, tak potom nemôžem písať. ale za 20 minút idem domov. tak sa teším :dizzy_face:
pred štvrtou som doma :slight_smile:
27. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, ty sa mas hej, pred stvrtou doma :wink: Aj ked teda to ranne skore vstavanie :zipper_mouth:
27. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu ostanem asi zase sama az do vecera :confused: :confused: :confused:
27. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vstávanie nerobí až taký problém. síce sa mi nechce, ale keď vstanem, tak už je pohoda. a ja radšej skôr vstanem ako keby som tu mala byť do piatej. to sa mi už potom veľmi nechce pracovať.
27. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aale Zuzi, vsak tu budem aj ja, no minimalne do tej stvrtej hej, potom pojdem domkov a ak doma nic vynimocne, tak sadnem k pc a ak nezaspim pocas pisania, tak ta budem otravovat jak mucha :grinning:
27. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte:-ň
27. júl 2009 o 13:47  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam este stasticko, ze ked som nevyspata, v pohodke to este troska dobehnem v buse. To mam taku 3/4 - 1 a 1/4 hodky k dobru
(taky vykyv preto, ze teraz pocas prazdnin nam ten bus stiha vsetiko nacas, ked deti chodia do skoly a nie je ani dovolenkovy cas,cesty su zapchate, takze aj tu hodku aj 1/4 to trva; obcas aj viac :zipper_mouth:)
27. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... tak to mas dost dlhe cestovanie teda do prace :sweat_smile:
ahoj lubka :slight_smile:
zuzka ... ja som zase ten typ cloveka, ze rano by som si radsej dlhsie pospala a potom budem dlhsie v praci ... ale to sa mi uz od septembra nebude dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no teraz v lete je 3/4 uplne super. Ked mne to trva rovnako dlho ako kolegyniam, ktore maju prejst iba tot cez Blavu krizom. A ja som az het 40 km od robotky :wink:

Aho Lubka :wink:
27. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre daleko :sweat_smile: ... tak to mozem drahemu kludne hladat robotu aj v DK, RK, na Kysuciach alebo okolo PB :grinning:
27. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, cestovanie mam stale casovo lepsie ako niektore kolegyne co su priamo z BA :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved BA je chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nemam rada tieto väcsie mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som si ako tak zvykla...
27. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne akurat vyhovuje MT ... take male mestecko, ziadny chaos, vela sa da aj peso pochodit
27. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa lubi ZA :sweat_smile: stacilo mi tam prist len parkrat a nejak som sa s tym mestom akokeby zzila. maalickokedy mam taky dojem...
27. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chyt tam dakeho zilincana a prestahuj sa :grinning: ... budeme chodit kavickovat :grinning: ... mne sa paci namestie v ZA ... tam tie schody
27. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie schody zdola od tesca az hore? :sweat_smile:
noo musim zverbovat spoluziaka nejakeho, aby mi kamosa dohodil. ja uz mam spoluziakov zadanych (aspon myslim :sweat_smile:)
27. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tam tie schody ... aj nejky kostol je tam alebo nieco take ... no len zverbuj :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je tam kostol :slight_smile: a kvoli frajerovi v ZA, aby to fungovalo, tak jeden by sa musel co najskor stahovat k druhemu, bo neviem, ako by dlhsi cas taky vztah normalne mohol fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok