Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
26. júl 2009

mozno ja 😀 ... to sa este uvidi 😅

riana12
26. júl 2009

no prebdbezne ratam, ze ja sama 😅 😀 😀 ale budem rada, ked mi tu aj ty urobis aspon troska spolocnost 😉

uz sa s tebou rozlucim, tak sa maj pekne 😉
a dobru nocku 😉

zuzanockamt
26. júl 2009

oki ... dobru noc 🙂 ... a pekny zaciatok pracovneho tyzdna 😉

riana12
27. júl 2009

dobre ranko sa praje 🙂

ktoze dnes rano? asi ja sama 😀 😀

zuzana0612
27. júl 2009

ahoj riana, nie si sama, ja som v práci od šiestej

riana12
27. júl 2009

noja som od pol osmej. ty budes mat fajrontik okolo druhej, vsak?

zuzana0612
27. júl 2009

ja by som mala končiť o pol tretej, ale pôjdem o druhej ešte niečo vybaviť

zuzanockamt
27. júl 2009

Ahojte 🙂
aj ja sa uz hlasim 😉

riana12
27. júl 2009

Ahoj Zuzi 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

ahoj 🙂 🙂 🙂 ... tak tu to az tak nezije ako u susedov 😀

riana12
27. júl 2009

nemam si s kym pisat. alebo uz to treba pisat v minulom case? 😅 😀

zuzana0612
27. júl 2009

ahoj Zuzi. no ja to mám v robote tak, že občas sa dá a občas nie, tak potom nemôžem písať. ale za 20 minút idem domov. tak sa teším 😵
pred štvrtou som doma 🙂

riana12
27. júl 2009

Zuzka, ty sa mas hej, pred stvrtou doma 😉 Aj ked teda to ranne skore vstavanie 🤐

zuzanockamt
27. júl 2009

no tak tu ostanem asi zase sama az do vecera 😕 😕 😕

zuzana0612
27. júl 2009

mne to vstávanie nerobí až taký problém. síce sa mi nechce, ale keď vstanem, tak už je pohoda. a ja radšej skôr vstanem ako keby som tu mala byť do piatej. to sa mi už potom veľmi nechce pracovať.

riana12
27. júl 2009

Aale Zuzi, vsak tu budem aj ja, no minimalne do tej stvrtej hej, potom pojdem domkov a ak doma nic vynimocne, tak sadnem k pc a ak nezaspim pocas pisania, tak ta budem otravovat jak mucha 😀

lubka89
27. júl 2009

ajojte:-ň

riana12
27. júl 2009

baby, ja mam este stasticko, ze ked som nevyspata, v pohodke to este troska dobehnem v buse. To mam taku 3/4 - 1 a 1/4 hodky k dobru
(taky vykyv preto, ze teraz pocas prazdnin nam ten bus stiha vsetiko nacas, ked deti chodia do skoly a nie je ani dovolenkovy cas,cesty su zapchate, takze aj tu hodku aj 1/4 to trva; obcas aj viac 🤐)

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... tak to mas dost dlhe cestovanie teda do prace 😅
ahoj lubka 🙂
zuzka ... ja som zase ten typ cloveka, ze rano by som si radsej dlhsie pospala a potom budem dlhsie v praci ... ale to sa mi uz od septembra nebude dat 😝

riana12
27. júl 2009

Zuzi, no teraz v lete je 3/4 uplne super. Ked mne to trva rovnako dlho ako kolegyniam, ktore maju prejst iba tot cez Blavu krizom. A ja som az het 40 km od robotky 😉

Aho Lubka 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

tak to mas dobre daleko 😅 ... tak to mozem drahemu kludne hladat robotu aj v DK, RK, na Kysuciach alebo okolo PB 😀

riana12
27. júl 2009

Zuzi, cestovanie mam stale casovo lepsie ako niektore kolegyne co su priamo z BA 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved BA je chaos 😝 😝 😝 ... nemam rada tieto väcsie mesta 😝

riana12
27. júl 2009

ja uz som si ako tak zvykla...

zuzanockamt
27. júl 2009

mne akurat vyhovuje MT ... take male mestecko, ziadny chaos, vela sa da aj peso pochodit

riana12
27. júl 2009

mne sa lubi ZA 😅 stacilo mi tam prist len parkrat a nejak som sa s tym mestom akokeby zzila. maalickokedy mam taky dojem...

zuzanockamt
27. júl 2009

tak chyt tam dakeho zilincana a prestahuj sa 😀 ... budeme chodit kavickovat 😀 ... mne sa paci namestie v ZA ... tam tie schody

riana12
27. júl 2009

tie schody zdola od tesca az hore? 😅
noo musim zverbovat spoluziaka nejakeho, aby mi kamosa dohodil. ja uz mam spoluziakov zadanych (aspon myslim 😅)

zuzanockamt
27. júl 2009

hej tam tie schody ... aj nejky kostol je tam alebo nieco take ... no len zverbuj 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

hej, je tam kostol 🙂 a kvoli frajerovi v ZA, aby to fungovalo, tak jeden by sa musel co najskor stahovat k druhemu, bo neviem, ako by dlhsi cas taky vztah normalne mohol fungovat 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre