Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved jasne 😉 😉 😉 ... my s MM mame sice caste vymeny nazorov na niektore veci, lebo sme dost odlisni, ale viem, ze po urcitom case dospejeme k rieseniu ... len treba trpezlivost a do nicoho nenutit ... ale to mi trosku trvalo, kym som na to prisla 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

no som tu, len som vas najskor musela prestudovat 😀

zuzana0612
27. júl 2009

to je aj u nás tak. že na niektoré veci máme iné názory. a ja chcem niektoré veci hneď a priateľ neskôr. a tak... ale celkovo myslím, že si rozumieme. inak by sme asi spolu neboli 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

my sme sa dlho nemohli dohodnut na otazke, kedy dieta, ale zda sa, ze sme to po 3 rokoch spolocnych rozhovorov, hadok a presviedcania zvladli a dospeli sme k nejakemu vysledku 😵

zuzana0612
27. júl 2009

no super teda. tak už ste sa zhodli na tom, že kedy to bude najlepšie?

riana12
27. júl 2009

Zuzi, aj ja som tada, ze ste sa dohodli 😵

zuzana0612
27. júl 2009

ahor riana, už si doma?

riana12
27. júl 2009

* rada 😅

Zuzi, ja zakotvim tu, do tej druhej temicky nebudem pisat, kym tam niektora z tamojsich tiez nerpide (to tak na uvod, bo uz sa to zacina zvrhavat 😀)

riana12
27. júl 2009

Ahoj Zuzka, hej, uz som doma polhodku 😉

zuzana0612
27. júl 2009

no teda, vidím,že sa nám pletú písmenká.

takže ešte raz, Ahoj riana

riana12
27. júl 2009

Zuzka, to nic nie je, ja som mala nejaky blbec den, teda dopoludnia sa to tak tvarilo a v inej teme som jednu babulku 2x premenovala, raz ako Zuzi a raz ako Riana 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
27. júl 2009

inka som čítala, že tebe cesta domov tiež trvá dosť dlho. mne busom tak 35_45 minút. podľa toho, či stojí bus pri každej vrbe

riana12
27. júl 2009

no mne 45min, ked nechodia deti do skoly. ked zacnu chodit do skoly a ludia sa vratia z dovoleniek, tak rano bezne nieco vyse hodinu sedvam. uz som si ale zvykla a rano vyuzivam ten cas bud na spanok alebo sa ucim do skoly. takze ma to svoje +

riana12
27. júl 2009

a kam nam zmizla Zuzi? 😕

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... oki, budeme tu teda 😉
zuzka ... no viac-menej dohodli ... ked bude mat MM pracu, tak potom ... ale to bohviekedy bude 😖 😖 😖

zuzanockamt
27. júl 2009

este som bola dat kolac do chladnicky 🙂
riana ... a nerozmyslaj uz tolko, ked to ma take nasledky 😅

riana12
27. júl 2009

Zuzi, nehadz flintu dozita, neprosieva negativne myslenie 😅

riana12
27. júl 2009

Zuzi, uz som si povedala, ze kym sa neuvidime (a to je otazne 😅), tak na to kaslem 😔

zuzana0612
27. júl 2009

tu som, len robím ešte papiere, účto, jednému pánovi, tak občas musím rozmýšľať, a potom nepíšem
riana a ty študuješ ešte? ja mám už školu našťastie za sebou tri roky. chodila som diaľkovo na VŠ.
treba myslieť pozitívne zuzi, určite si nejakú prácu nájde a bude to ok. najhoriš je na tom to, že človek si takto povie, že teraz nemôžem, lebo nemá prácu a keď si tú prácu nájde, a narodí sa mimi tak kludne môže zase o tú prácu prísť. je to taký zvláštny kolobeh. a nič sa s tým nedá robiť

zuzanockamt
27. júl 2009

veru, negativne myslenie neprospieva ... a aj tak si zatial neviem predstavit, ze by som mala babo ... takze ten hore nam to predsa len dobre riadi 🙂 😉

zuzana0612
27. júl 2009

riana, ja by som ti tiež najradšej povedala, že kašli na to. šak chlapov je dosť. ale to je ťažké, sama musíš vedieť čo je pre teba dobré. ale rozhodne je dobré, aby si sa netrápila 😉

riana12
27. júl 2009

Zuzka, ja chodim dialkovo, mam pred sebou posledny rocnik Bc. Ale hlavnou naplnou je aj tak robotka 🙂.

zuzana0612
27. júl 2009

zuzi, ja som bola na tom podobne, tiež som niekde v kútiku bábo chcela a tiež som si to nevedela predstaviť na druhú stranu. ale keď som mala po sp, tak už to bolo iné. to som už celkom mala pocit, že to mimčo chcem. a keď mi potom tri týždne po dvoch mesiacoch meškala menštruácia, tak som chcela iba jedno, aby už ani neprišla 😖

zuzana0612
27. júl 2009

jposledný ročník? ooooooooooooo, tak to je fajn, budeš Bc. riana.
ja som tiež mala hlavne robotu, ale bola som veľmi rada, keď som školu dokončila s Ing. taký dobrý pocit to bol. a nie, že by som si myslela, že ja som teraz niekto, ale proste tak, že som niečo dokázala, lebo to bolo pri práci náročné

zuzanockamt
27. júl 2009

zuzka ... no ved uvidime ako to bude ... ja si stale vravim, ze este mam do 30-ky trosku cas a potom ma to asi zacne viac tlacit 😅 😕

zuzana0612
27. júl 2009

tak to som si najskôr aj ja myslela, ale už ma taký pocit prešiel. asi preto lebo posledný pol rok mám stále iba nejaké zdr.problémy, tak sa začínam báť

riana12
27. júl 2009

Ja este neviem, ako to bude s Ing. Nas odbor neotvaraju a ked si mam hladat nieco ine, mam prisne kriteria a zatial to ziadny odbor ani na skolach v BA nesplna 😝 Isty cas ostanem iba Bc. (ak sa podari) a na Ing. mam aj tak furu casu inokedy... Tiez to beriem z pohladu, ze zvysim si kvalifikaciu, ze to zvladam aj popri robote, to, co by som sa mala niekde flakat a nudit, tak to venujem skole... Nie som typ, ze by som sa mala niekde vytrcat s Ing. 😝 😝 😝

zuzana0612
27. júl 2009

veď ja ten titul tiež nejako nevyužívam v súvislosti s tým, že by som sa prestavovala na začiatku s ing. príde mi to také trapné sa s tým vystavovať

riana12
27. júl 2009

A Zuzi, este chces vediet nejaky ten pohlad mladeho na situaciu? 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... ved napis, ak chces ... nechcem sa stale vypytovat, lebo viem, ake je to tazke, ked clovek stale nad tym rozmysla 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre