Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzana0612
27. júl 2009

no inak keď sa takto bavíte riana, tak zvedavosť sa ozvala aj u mňa

zuzanockamt
27. júl 2009

a co sa tyka titulu, tak ja sa tiez nikde nepredstavujem, ze mgr. 😀 ... pisem len tam kde treba na tlacivach a v praci, ked sa podpisujem, tak aj s titulom

tanyja
27. júl 2009

ako vidím, dostala som sa do spolku , do ktorého vlastne ani nepatrím 😎 , neštudujem, nemám titul, som po 30-tke a dokonca čakateľka, pardón, že sa sem tlačím, zuzi ty vieš, že ja všade nakuknem 😀
ja som tiež zvedavá na pohľad 😎

riana12
27. júl 2009

presne, Zuzka. a ked uz som si vyberala skolu, tak jedine odbor, co ma bavi. inak by som s tou skolou davno sekla. a ked uz sa trapit so skolou tolke roky, tak nech je to plus pre moju pracu...

zuzana0612
27. júl 2009

ja ho mám na dverách napísaný. a píšem ho na úradné listy, lebo to si potom na človeka tak nedovolia. je to trápne, ale je to tak. skôr by sa ale mali zato trápne cítiť tí druhí

zuzana0612
27. júl 2009

jej tanyja, ty si si dala do albumu tú postielku. už čakám, kedy tam bude fotka miminka 😉

tanyja
27. júl 2009

😀 no ale až bude veľké , tak sa mi nezmestí 😀 😀
páči sa ?

riana12
27. júl 2009

Tak babulky, mna mlady chcel este presvedcit na jednu priezitost. Nechcel sa dat 😝. Aj ked sme sa pred pa tyzdnami dohodli, ze ked to prestane jedneho z nas bavit, tak druhy nebude robit oracie...

Skuste aj vy nad tymto pouvazovat; ako to na vas posobi:
ked uz ma tak prosikal, tak som sa ho spytala, ze preco by som tomu mala dat sancu. a on, aby som to spravila kvoli nemu. ja som ale cakala trocha iny dovod, a to, ze mi povie, ze ma lubi a nechce ma stratit. nieco v tom zmysle...
zacal slubovat, ze sa budeme omnoho viac vidiet, ze nebude odmietat "hrajkanie sa" a pod. ked som ale teda chcela aj nieco popytat, ze chcem, aby sme stravili aj viac spolocnych noci, ze raz prespat u nich, raz u nas, zacal sa vyhovarat, ze to by sa nevyspal...
sluboval mi dalej, ze sa uvidime v stredu, nech dovtedy pockam, ze ma chce este vidiet. cchela som to skoncit po telefone, pretoze dlasie natahovacky som uz nechcela zazit, ale x minutach som sa ako-tak nechala presvedcit, ze pockam teda do stredy. na to mi povedal, ze ale uvidime sa az vo stvrtok-piatok, ale ze mi zavola...
mna to dorazilo, tak som sa s nim rozlucila, popriala pekny vylet, ze sa mi uz ale viac nemusi ozyvat a polozila som 😔

tanyja
27. júl 2009

riana - môj názor : skúša Ťa, či sa dáš, on je bábkoherec a ty tá bábika, poťahuje s Tebou, nedaj sa, buď bude hrať hru spolu s Tebou, ale sa na neho úúúúúplne vykašli, chlapov behá dosť
podľa mňa je sebec,, ktorý má rád sám seba a nie Teba, nehnevaj sa, že to tak píšem, ale tak sa mi to javí
ak Ti bude volať, tak ty naťahuj čas a potom nedojdi na dohodnutú schôdzku, nech zistí aké to je, ak to teda vycíti 😎

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... no ozaj nevie, co chce ... ak chcem vztah udrzat a zalezi mi na tom,tak sa tomu druhemu partnerovi venujem co najviac, pokial tomu nebrania fakt zavazne skutocnosti ... ved sa mu uz neozyvaj, uvidis, co on, ked sa ozve ... ale ak by sa chcel stretnut,tak ja by som asi suhlasila este ... ale uz by som mu dala poriadne ultimatum, bud alebo ... ziadne natahovanie sa stale ... zbytocne potom stracas cas

riana12
27. júl 2009

ja uz som parkrat postrehla jeho "maniere", ze narychlo mi niecim zalepil hubu, ze nieco slubil, ale akonahle som chcela aj ja nieco, hoc to bola drobnost, tak uz mal inych starosti prip. mi hned danu vec zatrhol...
a prave sa mi nezda, ked mi povedal, ze to mam skusit este raz a kvoli nemu...ziadne, ze lubim ta, nechcem ta stratit, jednoducho iba "nerob to teraz kvoli mne"...

tanyja
27. júl 2009

je účelový : sám sebe, asi si pridobrá na takýto typ chlapa , nechaj ho tak, nezaťažuj si s ním hlavu , máš aj na lepšieho

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... ale nie vsetci chlapi ti na rovinu povedia, ze lubim ta ... radsej povedia, nerob to kvoli mne

zuzana0612
27. júl 2009

tanyja, páči. peknučné. 😉
riana, ja som takéto veci tiež zažila, také ukecávačky. ale mne aspoň povedal, že ma má rád.
ale potom nastal jeden deň (pomáhala som mu s nejakými vecami do školy) a ja som sedela na posteli, dívala sa na neho a vtedy mi došlo, že nevládzem takto, že proste ja chcem niečo uplne iné ako on. a už som viac nepotrebovala, aby mi niekto povedal názor na náš vzťah. proste som si povedala,že to musíme skončiť. bolo to fakt ťažké, tiež som sa tomu vyhýbala. ale nakoniec sme sa stretli. a on stále niečo rozprával a rozprával a ja už som nevládala, tak som povedala to, čo ma tlačilo, že to chcem skončiť. a bolo....
ale k tomu musíš prísť sama. ale podľa toho, čo píšeš a čo si už aj písala. ty by si rada niečo iné ako on, a nie ste spolu mesiac, ste spolu dosť dlho nato, aby niečo s tým urobil. a nerobí nič, tak sa zamysli nad tým, či si myslíš, že by to v budúcnosti bolo iné. a nenaťahuj zbytočne čas. chlapov je dosť. netreba mať obavy z toho, že čo bude keď budeš sama a aké to bude, a že už ste naučení na seba. toto sú také najčastejšie otázky a pochyby. ale tie je treba dať preč. ja som to prekonala tiež a teraz som šťastná že som to urobila. 😉
aj keď aj tento ma jeduje, ale je to iné, s ním si viem predstaviť, čo bude ďalej 😉

zuzana0612
27. júl 2009

zuzi, fakt nie každý chlap ti povie, že ťa ľúbi, ale každý ti to dokáže dať najavo nejako...

riana12
27. júl 2009

tak ked sa mu uraci ozvat a navrhne stretko, tak pridem. ale budem uz hnusna. bud-alebo... 😠 bud z toho raz bude normalny vztah, nech sa konecne raz citim v pohode alebo to dalej silit nebudeme a rovno mu spred nosa zdrhnem...
som ale zvedava, ze ed on dostal cas na rozmyslenie a este bol dnes v spolocnosti jeho kamarata, ktory mu hodne radi, tak to zas budu pikosky z jeho ust lietat 😝 ale nech...
ja sa chcem mat dobre, ale uz dlhu dobu som sa dobre nemala, boli len take utrzky peknych okamihov. a on mi celu dobu tvrdi, ako sa on ma fajn a ze nechape, preco sa ja fajn nemam... 😔

zuzanockamt
27. júl 2009

ani mne MM nehovori stale, ze ma lubi, len parkrat mi to povedal ... je introvert a nevie sa rozpravat o citoch ... ale zvykli sme si 😀 ... ked sa ho spytam, ze ci ma lubi, tak povie "zla otazka" 😀 😀 😀 ... a ja mu na to "zla odpoved" 😀 😀 😀

zuzana0612
27. júl 2009

správne riana, musíš sa cítiť dobre. ja som sa teda cítila neskutočne dobre, keď som skončila ten predchádzajúci vzťah. to ti bol taký pocit, ako keby zo mňa stokilový kameň spadol 😀

riana12
27. júl 2009

Baby, ale on mi inokedy vie povedat, ze ma lubi. Bud sa mu teraz jednalo ciste len o to, aby mu nekrachol vztah alebo bol vo velkom soku a ine ho povedat nenapadlo 😒.

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... veru tak ... uvidis, co bude 😉

zuzana0612
27. júl 2009

ja sa mojho opýtam večer,keď si lahneme do postele "ľúbiš ma?" a on povie "hm" a ja sa ho opýtam "a moc" a on povie "hm" a ja sa ho opýtam "ako moc" a on povie "jako hovado" 😀 😀 😀
ale najviac viem, že ma ľúbi, keď ma hladí po vlasoch.

to len taká poznámka mimo témy, že ako chlapi hovoria ľúbim ťa

zuzana0612
27. júl 2009

riana, veď uvidíš čo urobí. netráp sa s tým. nejako bude.

zuzanockamt
27. júl 2009

mne to moj chlap hovorit ani nemusi, lebo viem, ze to tak je ... aj napriek tomu vsetkemu zlemu, co sa nam uz stihlo stat 😔 😔 😔

zuzana0612
27. júl 2009

zuzi, ty vždy tak napíšeš, že sa vám stálo veľa zlého, že ma to až desí

riana12
27. júl 2009

baby, ja budem teraz chodit kazdy den s migrenou, tak to vidim 😀 😀 😀
mam takyto plan:
- v robote mi vzdy bude niektora z vas robit spoocnost
- domov dojdem s migrenou, takze sa len hodim do postele a zobudim sa az dalsie rano
😀 😀 😀
a k comu to bude? nech mi tento tyzden rychlo zbehne, chcem vediet, co mlady zase vymyslel... 😅 ci sa oplato este raz pockat alebo sa na to konecne vyprdnut 😝

riana12
27. júl 2009

prvy migrenozny den je skoro za nami. pozooooor 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
27. júl 2009

mňa vždy z takýchto vecí bolí žalúdok riana

riana12
27. júl 2009

Zuzka, len mi je tazko netrapit sa, ked som to chcela cim skor vyriesit a zase sa to len natahuje 😠 😠 😠 ☹ ☹ neznasam to. ale mlady pan sa rozhodol ist na 3-4 dni vyletovat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... uz na to nemysli 😉 😉 😉
zuzka ... je to tak ... prezili sme si dost a nie kazdy by to vo vztahu ustal ... pre vysvetlenie len tolko ... MM nechodieva k mojim rodicom a moji rodicia chodia k nam len vtedy, ked nie je MM doma ... a trva to uz od nasho svadobneho dna ... no problemy boli uz aj predtym ... ale zlom nastal na svadbe

riana12
27. júl 2009

Zuzka, uz ma dneska prehnalo, neboj. Hlava ma rozbolela nanovo, akurat sa mi tocit nemoze, bo lezim 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre