• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
migrénu neodoručujem, mňa síce hlava nebolieva ale maminu áno a nie je to nič príjemné
nechaj to teraz tak, čo bude bude a čo nemá byť nebude
zuzi - máme asi podobných chlapov, ja ked sa ho spýtam, ako ma miluje, tak povie hm a potom : ako koňa :grinning:
a veľmi sa mi páči, ked ma hladí po brušku
27. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi, tak to máš teda "zaujímave". je to na pováženie, tiež neviem, ako by som také niečo zvládla. lebo my chodíme k nám normálne aj tu sme u nich v pohode. aj naši sem chodia, aj jeho mama k nám. aj po ostaných rodinách chodíme. ale stávajú sa aj také veci ako u vás. nič príjemné. ale keď ste to zvládli, tak to je znak toho, že vám záleží jednému na druhom.
presne tak riana, nemysli nato. :wink:
27. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano tanyja. ale je to fajn, nie? :wink: aké znamenie je tvoj manžel? môj priateľ je býk. ja som strelec. nie že by som veľmi verila na znamenia, ale občas sa to podobá
27. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanyja, ked uz som mlademu parkrat povedala, ze to mame skoncit, vzdy si potom zariadil cas tak, aby sme sa videli az o 2-3-4 dni neskor... a vzdy som nakoniec nazor zmenila :angry: a toho sa obavam... aj ked som mu do telefonu vcera povedala, ze uz sa mi ozyvat nemusi, bo koncim... :unamused: je mi z toho zle a mam chut mi milion smsiek napisat, ze koncim alebo aspon nech sa mu uraci dojst skor... :frowning2: je mi naniiiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ked uz na nic insie toto aktualne vypisovanie nebude, aspon si troska ulavim a dostanem to zo seba... :pensive:
27. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... veru nejako sme to rozchodili, ale este nas caka jedna skuska ... som zvedava ako to bude fungovat, ked budeme mat dieta :pensive: a veru uz som vselijako rozmyslala nad nasim vztahom, ale zatial to nechavam tak
27. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, mlady prave sms napisal, ako sa mam, co porabam, ci si nanho cas najdem :confused: :confused: :confused: :confused: asi dodrzal moj zakaz, ze mi nema volat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kedze som mu sms nezakazovala, tak napisal sms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... :grinning: :grinning: :grinning: ... no teeeeeeda :grinning: ... a odpises?
27. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kozorožec a drahý je lev :grinning: , teda riadny lev , presne budúcu nedeľu oslávi svoje 30-te narodky, ja som staršia od neho o 3,5 roka, ale klape nám to, jasné že aj hádky sa vyskytnú, ale pomenej, lebo sa vidíme len cez víkend a to sme radi že sme spolu, a ak aj zbĺkne oheň vášne (väčšinou ja - asi tie hormóny) , tak aj rýchlo zhasne
riana - netráp sa , lebo ozaj bude hlavybôľ a ak ťa to má takto zožierať, tak sa s ním rozíď, rozchodíš to a stále je to lepšie, ako by ti on mal dať kopačky
27. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja ... aj moji rodicia su v tychto znameniach narodeni ... mama je kozorozec a otec lev ... a ja mam MM kozorozca ... tazka povaha :grinning:
27. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som bola ťažká povaha ??, :grinning: možno niekedy, ked si niečo zaumienim a idem si za tým hlava nehlava
mamina je staršia alebo mladšia ?
27. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mne sa to javi ako tazka povaha z mojho pohladu ... ja som vodnar a to je nieco uuuuuuplne ine :grinning: :grinning: :grinning: ... ako voda a ohen ... mama je mladsia o 2 roky ako otec
27. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana , odpísala si mu ???????????????????
ja som zlatá najviac vtedy, ked spím :grinning:
27. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja ... to asi kazdy :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink:
27. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na chvilu som bola mimo, troska som debatila s mamou a tak. mlademu idem daco napisat, asi ako ma cely den boli hlava a ze spim :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tanyja, muzik je 2.8.? ci zle ratam tie nedele? :sweat_smile:

ja som vodnar, mlady je vodnar...takze to je kriz. ale asi vacsi kriz je vodnar-panna. to som ja a tato a to nic ine nerobime, len zjapeme po sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... aj ty si vodnar??? ... aj jaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ... no vodnari su komplikovani dost a este ked sa aj dvaja stretnu :grinning: :grinning: :grinning: ... ani vodnar a lev nie je bohvieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja, môj brat je kozorožec a teda ... nie že by ťažká povaha, ale má svoje. ale rozumieme si. ja som od mojho staršia o dva a pol roka. on mal teraz v máji 26 a ja budem v decembry mať 29. tiež s tým nemám problém. normálne si rozumieme a hádky a nezhody sú všade. to nie je o veku.
riana, to mu presne napíš...
27. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre počítaš, 2.8 a ked som sa ho spýtala čo chce na narodky, tak prepol, že auto na diaľkové ovládanie, tak ja som mu ho kúpila :grinning: :grinning: :grinning: som za každú srandu
ten môj lev je úúúúúúúúplne v poriadku, vždy som si myslela, že rozhoduje rýchlo, a opak je pravdou , zvažuje potajme veľmi dlho a potom koná, ozaj je lev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dnes asi tend mat mladsich chlapov :sweat_smile: :confused: ... aj sestra mala taky vztah, kde on bol mladsi o rok, ale vydrzalo to 4 roky asi a isli od seba, teraz ma o 7 rokov starsieho, cakaju babo a hadam to bude dobre ... aj moja spoluziacka ma mladsieho chlapa, vraj je spokojna :sweat_smile: ... ja som zase za to, ze moj partner by mal byt starsi aspon o 5 rokov ... MM je starsi odomna o 7 rokov :grinning:
27. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj pred tým mala mladšieho priateľa. :grinning: nie že by som bola výhradne na mladších.
27. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam braskov levov, jeden je 2.8. :grinning: ale vztahy mame super, aspon si to stale myslim. nedala by som na nich dvoch dopustit :dizzy_face:

no napisala som, ako mi je nedobre cely den, ze pospavam. ze si cas nanho najdem, nech si vylet uzije...
27. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamarátka má partnera o päť rokov mladšieho a mala pred tým o desať rokov staršieho a hovorí, že je to aj tak uplne jedno. lebo či má 25, 35,45, chlap má stále ten istý rozum. :grinning:
teraz má pár dní pred pôrodom so svojím priateľom a je spokojná :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... no nie je to celkom tak ... je rozdiel, ci ma chlap 25 alebo 35 :wink: :wink: :wink: ... ja citim rozdiel aj v tom, ze MM ked som ho spoznala, tak mal 28 a teraz ma 34 a je to teda dost o inom :wink: :wink: :wink:
27. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona to skôr myslí tak, že chlapi sú chlapi. to je jasné,že je rozdiel. ja som môjho spoznala, tak mal 23 a určite že sa zmenil. zmenil ho život, zmenila som ho ja, .... :wink:
27. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa zmenil tiez skusenostami ... mne by ten mladsi partner vadil v tom, ze ja musim mat pocit, ze mam vedla seba niekoho skuseneho, co uz ma toho za sebou viac, viac skusenosti
27. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze je jedno, kolko chlap rokov ma, lebo jeden "ma rozum" v 25 a iny ho nema ani v 45. zalezi od povahy, od veku ani tak nie. tot moj nazor :fearful:
27. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten môj mal 23 ked sme sa zoznámili , a veľa som sa musela snažiť, aby som si ho aspoň trošku preučila a mám pocit, že stále sa má čo učiť, hoc musím uznať, že moja škola pomohla :grinning: :grinning:
niekedy by som ho najradšej vymenila :grinning: :grinning: , ale väčšinu nie , :grinning:
nech je ten náš potomok pekný a múdry po mne a nech je štíhly po ockovi, to mi stačí :grinning: (som skromná........)
27. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba vekom teda naberaju skusenosti...
27. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mojho chlapa nemenim ... a ani on nemeni mna ... a to je dobre :wink: :wink: :wink:
27. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, skúsenosti nie sú o veku. to je môj názor. predchádzajúci priateľ bol starší ako terajší, tak môžem posúdiť toto.
skúsenosti dáva život.
tanyja, pekná úvaha o kráse, múdrosti a štíhlosti. škoda len,že naše deti nebudú mať po kom byť štíhle :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... je to mozne ... uz to nebudem riesit, viem len jedno ... mladsieho by som urcite nikdy v zivote nechcela :wink: :wink: :wink:
27. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok