Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

tanyja
27. júl 2009

migrénu neodoručujem, mňa síce hlava nebolieva ale maminu áno a nie je to nič príjemné
nechaj to teraz tak, čo bude bude a čo nemá byť nebude
zuzi - máme asi podobných chlapov, ja ked sa ho spýtam, ako ma miluje, tak povie hm a potom : ako koňa 😀
a veľmi sa mi páči, ked ma hladí po brušku

zuzana0612
27. júl 2009

no zuzi, tak to máš teda "zaujímave". je to na pováženie, tiež neviem, ako by som také niečo zvládla. lebo my chodíme k nám normálne aj tu sme u nich v pohode. aj naši sem chodia, aj jeho mama k nám. aj po ostaných rodinách chodíme. ale stávajú sa aj také veci ako u vás. nič príjemné. ale keď ste to zvládli, tak to je znak toho, že vám záleží jednému na druhom.
presne tak riana, nemysli nato. 😉

zuzana0612
27. júl 2009

asi ano tanyja. ale je to fajn, nie? 😉 aké znamenie je tvoj manžel? môj priateľ je býk. ja som strelec. nie že by som veľmi verila na znamenia, ale občas sa to podobá

riana12
27. júl 2009

Tanyja, ked uz som mlademu parkrat povedala, ze to mame skoncit, vzdy si potom zariadil cas tak, aby sme sa videli az o 2-3-4 dni neskor... a vzdy som nakoniec nazor zmenila 😠 a toho sa obavam... aj ked som mu do telefonu vcera povedala, ze uz sa mi ozyvat nemusi, bo koncim... 😒 je mi z toho zle a mam chut mi milion smsiek napisat, ze koncim alebo aspon nech sa mu uraci dojst skor... ☹ je mi naniiiiic 😝 😝 😝
a ked uz na nic insie toto aktualne vypisovanie nebude, aspon si troska ulavim a dostanem to zo seba... 😔

zuzanockamt
27. júl 2009

zuzka ... veru nejako sme to rozchodili, ale este nas caka jedna skuska ... som zvedava ako to bude fungovat, ked budeme mat dieta 😔 a veru uz som vselijako rozmyslala nad nasim vztahom, ale zatial to nechavam tak

riana12
27. júl 2009

babyyy, mlady prave sms napisal, ako sa mam, co porabam, ci si nanho cas najdem 😕 😕 😕 😕 asi dodrzal moj zakaz, ze mi nema volat 😀 😀 😀 😀 😀 ale kedze som mu sms nezakazovala, tak napisal sms 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... no teeeeeeda 😀 ... a odpises?

tanyja
27. júl 2009

ja som kozorožec a drahý je lev 😀 , teda riadny lev , presne budúcu nedeľu oslávi svoje 30-te narodky, ja som staršia od neho o 3,5 roka, ale klape nám to, jasné že aj hádky sa vyskytnú, ale pomenej, lebo sa vidíme len cez víkend a to sme radi že sme spolu, a ak aj zbĺkne oheň vášne (väčšinou ja - asi tie hormóny) , tak aj rýchlo zhasne
riana - netráp sa , lebo ozaj bude hlavybôľ a ak ťa to má takto zožierať, tak sa s ním rozíď, rozchodíš to a stále je to lepšie, ako by ti on mal dať kopačky

zuzanockamt
27. júl 2009

tanyja ... aj moji rodicia su v tychto znameniach narodeni ... mama je kozorozec a otec lev ... a ja mam MM kozorozca ... tazka povaha 😀

tanyja
27. júl 2009

žeby som bola ťažká povaha ??, 😀 možno niekedy, ked si niečo zaumienim a idem si za tým hlava nehlava
mamina je staršia alebo mladšia ?

zuzanockamt
27. júl 2009

no tak mne sa to javi ako tazka povaha z mojho pohladu ... ja som vodnar a to je nieco uuuuuuplne ine 😀 😀 😀 ... ako voda a ohen ... mama je mladsia o 2 roky ako otec

tanyja
27. júl 2009

riana , odpísala si mu ???????????????????
ja som zlatá najviac vtedy, ked spím 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

tanyja ... to asi kazdy 😅 😅 😀 😉

riana12
27. júl 2009

no na chvilu som bola mimo, troska som debatila s mamou a tak. mlademu idem daco napisat, asi ako ma cely den boli hlava a ze spim 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

tanyja, muzik je 2.8.? ci zle ratam tie nedele? 😅

ja som vodnar, mlady je vodnar...takze to je kriz. ale asi vacsi kriz je vodnar-panna. to som ja a tato a to nic ine nerobime, len zjapeme po sebe 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... aj ty si vodnar??? ... aj jaaaaaa 😀 😀 😀 ... no vodnari su komplikovani dost a este ked sa aj dvaja stretnu 😀 😀 😀 ... ani vodnar a lev nie je bohvieco 😝

zuzana0612
27. júl 2009

tanyja, môj brat je kozorožec a teda ... nie že by ťažká povaha, ale má svoje. ale rozumieme si. ja som od mojho staršia o dva a pol roka. on mal teraz v máji 26 a ja budem v decembry mať 29. tiež s tým nemám problém. normálne si rozumieme a hádky a nezhody sú všade. to nie je o veku.
riana, to mu presne napíš...

tanyja
27. júl 2009

dobre počítaš, 2.8 a ked som sa ho spýtala čo chce na narodky, tak prepol, že auto na diaľkové ovládanie, tak ja som mu ho kúpila 😀 😀 😀 som za každú srandu
ten môj lev je úúúúúúúúplne v poriadku, vždy som si myslela, že rozhoduje rýchlo, a opak je pravdou , zvažuje potajme veľmi dlho a potom koná, ozaj je lev 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

to je dnes asi tend mat mladsich chlapov 😅 😕 ... aj sestra mala taky vztah, kde on bol mladsi o rok, ale vydrzalo to 4 roky asi a isli od seba, teraz ma o 7 rokov starsieho, cakaju babo a hadam to bude dobre ... aj moja spoluziacka ma mladsieho chlapa, vraj je spokojna 😅 ... ja som zase za to, ze moj partner by mal byt starsi aspon o 5 rokov ... MM je starsi odomna o 7 rokov 😀

zuzana0612
27. júl 2009

ja som aj pred tým mala mladšieho priateľa. 😀 nie že by som bola výhradne na mladších.

riana12
27. júl 2009

no ja mam braskov levov, jeden je 2.8. 😀 ale vztahy mame super, aspon si to stale myslim. nedala by som na nich dvoch dopustit 😵

no napisala som, ako mi je nedobre cely den, ze pospavam. ze si cas nanho najdem, nech si vylet uzije...

zuzana0612
27. júl 2009

kamarátka má partnera o päť rokov mladšieho a mala pred tým o desať rokov staršieho a hovorí, že je to aj tak uplne jedno. lebo či má 25, 35,45, chlap má stále ten istý rozum. 😀
teraz má pár dní pred pôrodom so svojím priateľom a je spokojná 🙂

zuzanockamt
27. júl 2009

zuzka ... no nie je to celkom tak ... je rozdiel, ci ma chlap 25 alebo 35 😉 😉 😉 ... ja citim rozdiel aj v tom, ze MM ked som ho spoznala, tak mal 28 a teraz ma 34 a je to teda dost o inom 😉 😉 😉

zuzana0612
27. júl 2009

ona to skôr myslí tak, že chlapi sú chlapi. to je jasné,že je rozdiel. ja som môjho spoznala, tak mal 23 a určite že sa zmenil. zmenil ho život, zmenila som ho ja, .... 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

moj sa zmenil tiez skusenostami ... mne by ten mladsi partner vadil v tom, ze ja musim mat pocit, ze mam vedla seba niekoho skuseneho, co uz ma toho za sebou viac, viac skusenosti

riana12
27. júl 2009

ja si myslim, ze je jedno, kolko chlap rokov ma, lebo jeden "ma rozum" v 25 a iny ho nema ani v 45. zalezi od povahy, od veku ani tak nie. tot moj nazor 😨

tanyja
27. júl 2009

aj ten môj mal 23 ked sme sa zoznámili , a veľa som sa musela snažiť, aby som si ho aspoň trošku preučila a mám pocit, že stále sa má čo učiť, hoc musím uznať, že moja škola pomohla 😀 😀
niekedy by som ho najradšej vymenila 😀 😀 , ale väčšinu nie , 😀
nech je ten náš potomok pekný a múdry po mne a nech je štíhly po ockovi, to mi stačí 😀 (som skromná........)

riana12
27. júl 2009

iba vekom teda naberaju skusenosti...

zuzanockamt
27. júl 2009

ja mojho chlapa nemenim ... a ani on nemeni mna ... a to je dobre 😉 😉 😉

zuzana0612
27. júl 2009

zuzi, skúsenosti nie sú o veku. to je môj názor. predchádzajúci priateľ bol starší ako terajší, tak môžem posúdiť toto.
skúsenosti dáva život.
tanyja, pekná úvaha o kráse, múdrosti a štíhlosti. škoda len,že naše deti nebudú mať po kom byť štíhle 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

zuzka ... je to mozne ... uz to nebudem riesit, viem len jedno ... mladsieho by som urcite nikdy v zivote nechcela 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre