Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. júl 2009

ja som mala volakedy predstavu, ze len vacsi vekovy rozdiel chcem mat, aby bol chlap starsi aspon tie 4 roky. ale ked som si posledne roky vsimala chlapov okolo seba, tak som kolkokrat postrehla, ze kolkokrat rozumnejsi resp. vyspelejsi vie byt aj mladsi chlap. je to o povahe. tiez su baby, ze jednu to taha v 18 zalozit si rodinu a ina to nechce nikdy...

tanyja
27. júl 2009

ja som plnoštíhla a drahý štíhly ... 😎 úvahy ešte môžem mať.........
nikdy nehovor nikdy, píšem z vlastnej skúsenosti

zuzanockamt
27. júl 2009

tanyja ... v tomto som si absolutne ista, ze nikdy 😉 😉 😉 😉 😉

tanyja
27. júl 2009

🙄 🙄 pár krát som to povedala na istú konkrétnu vec a nakoniec to skončilo úúúúúúúúúplne ale úúúúúúúúúúúplne ináč 😀

riana12
27. júl 2009

ja som zas zistila, ze nikdy ale nikdy sa nmozem tesit na vec, ktora sa este nezacala diat 😝 inac sa plany zmenia 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... to je pravda, to poznam 😉

tanyja
27. júl 2009

to máme to isté, tiež ked som sa na niečo tešila, tak to nevyšlo, takže ja sa ani teraz neteším, až sa narodí , tak potom 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... aj dnes sa chystas skor spat? 😕

riana12
27. júl 2009

asi aj dnes Zuzi, ta hlava nic-moc 🙄

zuzanockamt
27. júl 2009

no to ti verim ... treba si oddychnut 🙂

riana12
27. júl 2009

no hej, treba. ale este tu nejaky cas pobudnem. vcera som sice dost rychlo zaspala ako dudok, ale v noci som nedobre spala... tak sa este troska unavim a uvidi sa 😅

tanyja
27. júl 2009

ako sa ideš unaviť ???? máš na to nejaký recept ?
ja som včera spala ako dudok, to sedenie v aute 7 hodín ma riadne unavilo 😝

riana12
27. júl 2009

tany, no unavim sa tak, ze sice by som aj zaspala, nebyt na pc, ale ak potiahnem este dlhdie, tak budem troska viac unavena a snaaad sa v noci nebudem stale budit 😝
minulu noc ma stale zajo budil, bo nechcel ist do klietky, len by po izbe rad behat, tak som ho nechala. lenze mi tu v noci bural, co sa dalo. mala som slaby spanok a ked drobec zahrmotal, tak som hned vyskocila 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... ja ked mam starosti, tak som vzdy unavena, ale zaspat sa vtedy nedari 😖 ... ja si este povyspavam bez stresov do pondelka a potom sa to uz rozbehne 😀

riana12
27. júl 2009

ja som vcea zaspala skoo hned, az potom noc som mala taku nekludnu... ale asi to neovplyvnim velkostou unavy 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... ja myslim, ze asi nie, pokial ti stale budu v hlave tie iste myslienky behat 😅

riana12
27. júl 2009

no nezbavim sa toho a teraz asi duplom nie, ked sa mlady ozval a tak mileno tu sms napisal. akurat som s odpovedou meskala polhodku a on uz nic 😅 ale asi ma nechava oddychovat, ked som sa mu zmienila, ze mi neni dobre a ze podriemkavam 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

no asi ano ... mozno sa aj zajtra ozve 😅 😕 ... ved uvidis 😉

riana12
27. júl 2009

nejako si vravim, ze by som tomu este mohla dat sancu. zavisi to vsetko od stretka, co si mlady vymysli, aky postoj zaujme. pekne mu vyratam, co ocakavam, co mi chyba a vadi a pokial mieni vztah udrzat, tak nech si nerobi len podla seba, ale nech sa pekne snazi popracovat aj na veciach, co mu vymenujem...ja som clovek, co rad dava, ale mam svoju hranicu, odkedy potrebujem aj dostavat...
bude na to mat nejaky cas a ked to nebude fungovat, tak pekne krasne koniec bez dalsich debat...
ale kludne sa moze stat, ze sa jednoducho zbalim a ziadna dalsia sanca nebude...

riana12
27. júl 2009

vacsinou sa ozve, ked to necakam 😀 aj teraz som si myslela, ze sa neozve vobec. prave som si pomyslela, ze on zobral moje slova vazne a presne v tom momente zatipal mobil 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

no vidis ... vzdy sa nieco udeje vtedy, ked uz to ani necakas ... tiez mam overene 😀

riana12
27. júl 2009

mne sa to udeje vtedy, ked si tak v duchu poviem, ze tak toto sa uz nestane. ale musim si to povedat a byt s tym aj stotoznena. ja si to asi v tej chvili privolam 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

😀 😀 😀 ... z teba bude nejaka carodejnica ... akurat som zacala cvicit, este idem dat nejake brusaky 😝 ... MM len na mna kuka, ze ci mi je dobre 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

ja teda pojdem pomaly hajat 😉 a ktotu bude rano? budem zase zhavo cakat 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

tak dobru noc 🙂 ... mozno aj ja ... MM musi by okolo druhej uz rodicov, tak neviem, ci sa niekam doobeda pojde 😅 😕

riana12
27. júl 2009

a ty sa rehoces teraz za PC? 😅 😅 😅 ked tam muzik mrka na teba?
no idem ja, maj sa pekne a dobru nocku 😉

tanyja
28. júl 2009

dobrééééééééé ránko vtáčatká 😉 ako ste sa vyspinkali ?
ja už o pol siedmej behala po byte, nechce sa mi spať, ked som sama ako prst ☹ , bola som na krv na protilátky

zuzana0612
28. júl 2009

dobre ráno, ja som sa zobudila na budík o 5:10 už som od pol siedmej v práci. ale je mi neskutočne. tak sa mi chce spať, že sa musím premáhať. večer som išla spať po jedenástej, lebo som ešte mala nejakú prácu.
tanyja a ako výsledy? máš, nemáš? všetko ok?

riana12
28. júl 2009

Dobre ranko, ranne vtace dal doskace 😀
Ja som v robotke od pol osmej, vyspat som sa dobre vyspala, ale zase ta nepodarena hlava boli 😠

zuzana0612
28. júl 2009

ahoj riana, tá tvoja hlava bolí asi z niečoho iného a nie z toho, ako sa vyspíš.
tak máme zase jeden krásny deň pred sebou, teplota stúpa, snáď to tu nejako prežijeme a neroztopíme sa.
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre