Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
28. júl 2009

No tany tu niet, takze jej len pekne nastelujeme poharik a ked dojde, potom si pristrgneme 😀

Zuzi, lejeeeem 😕 😕 😕 😀
A na zdravieeee 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

oki ... tak teda na zdravie 🙂 😉 🙂 😉 😀

riana12
28. júl 2009

Mnaaaaam, to je dobrotka 😵 😵

tanyja
28. júl 2009

ja neľúbim detské ,, dám si radšej riadne de luxe, pohárik predsa môžem ........ lievajte........ čakám 😀 mňam

tanyja
28. júl 2009

prala som drahému tirčká - dnes som mu kúpila hin až dve 😀 nech je fešný , už ked je tá oslava
prost !! 🙂 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzana0612
28. júl 2009

no teda baby v takom teple piť... mne by bolo zle. ale dajte si 😀 😀 😀
Zuzi, tak to si dobre zamaká. ešte aj kuchyňu. naši prerábali kuchyňu minulý rok a trvalo to 3 týždne.

zuzanockamt
28. júl 2009

zuzka ... ale my pijeme detske 😉 ... ved ja alkohol nemozem
veru drahy si zamaka, ale tak aspon sa nenudi,ked nema pracu 😉

tanyja
28. júl 2009

my sme v chládku , my môžeme a ešte ked sa presťahujem na balkón - hm teraz je tam príjemný chládok, ale až tak hrozne teplo nie je

riana12
28. júl 2009

Tak Zuzke, specialne, De Luxe. 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
28. júl 2009

tu je tiež pod mrakom, ale v kancelárii je teplo ako šľak. zuzi ty decké, ale tanyja chce deluxe...
no to ano zuzi, aspoň sa nenudí, lebo keby stále sedel doma, tak by asi aj nervozny bol... poznám... aj môj je doma a tiež stále niečo robí, inak by sa s ním nedalo vydržať 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

zuzka ... moj si vzdy nieco najde ... ked skoncia s prerabanim, tak mu treba este svoje dva bicykle trosku doladit, potom garaz upratat, na motorku sa kuknut, ci je OK

riana12
28. júl 2009

to je hotovy doktor Frankenstein. akurat pracuje s motorkami, autami,... 😅

zuzanockamt
28. júl 2009

to hej, jeho bavia taketo veci 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

😉 😉 😉

tanyja
28. júl 2009

to ani ten môj doma neobsedí, a to je doma len na víkend !!! povie, že sa nudí, tak radšej ide maľovať alebo do garáže
chladené De Luxe , hm to je paráda ........ (žeby tehotenské chúťky ?? 😀 😝 )

zuzanockamt
28. júl 2009

inak dnes asi pomahat nejde, este neprislo umyvadlo, tak idem vymysliet, kam by sme vybehli 😕 😕 😕

riana12
28. júl 2009

parada Zuzi 😵

tany, pis si, ze tehotenske 😀 alebo mas maleho alkoholika? 😅 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

no len neviem, co vymysliet, ked uz aj dost hodin, tak nejako daleko sa na turistiku neda ist ... tak neviem

tanyja
28. júl 2009

🙄 žeby trošku ??
zuzi - a čo tak turistika do postele s drahým 🙂 ?

riana12
28. júl 2009

a co tak niekam na bicykel? 😅

zuzanockamt
28. júl 2009

tanyja ... takuto turistiku momentalne nepestujeme 😉

riana12
28. júl 2009

ja chceeeeeeeeeeem postelnu turistikuuu 😅 😅 😅 😅 😅 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... bicykel este nie ... este som nenabrala odvahu po tej nehode a koleno este veru citim, ked sa viac namaha 😝 😝 😝

riana12
28. júl 2009

Zuzi a kedy planujes s tym zacat? Co takto len uplne po rovnej ceste, pomalicky sa povozit, aby si postupne koleno zase zacala cvicit...

tanyja
28. júl 2009

no no no riana, žiadna posteľná turistika , to skôr žalúdočná - vyčistiť drahému žalúdok 😀
zuzanocka - prečo momentálne nepestujete posteľnú turistiku ??

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... ved by som sa mala uz odhodlat konecne 😉
tanyja ... lebo sa neda ... mam zapal, uzivame obaja s MM lieky a nemozeme mat sex kvoli tomu ... a my ani bezne nejako extra tieto veci neriesime 😀 ... MM je lenivy 😀

tanyja
28. júl 2009

😀 😀 😀 , to je ako 2v1 , hlavne že si rozumiete , u nás je to naopak, to skôr ja som tá lenivá 😝

riana12
28. júl 2009

tany, ale ked on mi domieta/-l aj tu turistiku 😝 😝 😝

zuzanockamt
28. júl 2009

tak u nas bol vzdy akcny moj manzel, ale uz ho to nejako postupne preslo, takze teraz ja som akcna 😀 😀 😀 ... ale nie je to zase az take hrozne ... ale vzdy moze byt aj lepsie 😀 😀 😀
MM uz zobral mapu do ruky a kuka, kam sa ide ... som zvedava, co vymysli 😀

zuzana0612
28. júl 2009

no tak ja sa už pomaly budem chystať domov. za 15 minút končím. tak idem popratať stôl. a utekám na bus. práve vyšlo zase slnko, tak bude v buse horúco. to zas bude cesta... 😝
tanyja to budú určite tehotenské chúťky. ale taký hlt si snáď môžeš dať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre