Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... tak neostava nic ine len obtazovat stale ... ako ja ... a vysledok sa dostavi 😀 😉

riana12
28. júl 2009

tany, pruznam sa, ze mam velky apetit a to mnozstvo, co bolo, by nestacilo ani frigidnej babe 😝 😝 😔 ☹
takze vyplach mozgu aj zaludky by sa patril 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

Zuzi, no akcneho muzika mas 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... hej MM je akcny, ale tam kde netreba 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
28. júl 2009

Zuzi, ku koncu som to uz riesila sposobom, ze som mu zbalila pharmatex do igelitky, ze ja to nepotrebujem a nech ho raci vyhodit, ked od nas pojde domov... 😀 A skor mu pilit usi, ze kaslem ja cely sex... to potom boli insie reakcie 😅

riana12
28. júl 2009

Zuzka, stastnu cestu domov 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

ja som mojho stale otravovala, vtedy odmietal este viac, potom som neotravovala, tak bol spokojny ... ale teraz uz zase otravujem a da si povedat 😉 😉 😉 😉 😉

tanyja
28. júl 2009

😀 vy ste riadne akčné, idem ja radšej vyvesiť tričká , ešte vegetujú v aviváži (asi polhodinu, možno aj viacej ) a idem vegetiť na balkón , budem sa tváriť akože čítam 😀 😀 😀
potom večerom kuknem

riana12
28. júl 2009

ja som v poslednom case presla na taku taktiku, ze ked mi o niecom takom zacal aj sam hovorit, tak som ho schladila, nech mi s tym da pokoj, atd... a potom ma len ukludnoval, ze "moje, ale nooo"
este aj teraz cez vikend, ked ma prosikal, tak uz mi sluboval aj sexik, ze to nebude odmietat a podobne recicky 😝 😝

😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... ja mojmu vzdy poviem, ze ked nechce on, tak kamarat taky rad 😀 😀 😀 ... tak mu poviem, ze si najdem milenca a bude 😀 😅 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

a lucim sa aj ja zatial, vecer som tu

riana12
28. júl 2009

paaa 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

uz som tuuuu 😀

tanyja
28. júl 2009

to bol teda rýchly oddych 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

tanyja ... no rychly ... stihli sme asi 6-kilometrovu prechadzku 😉 😉 😉 ... super bolo 😵

tanyja
28. júl 2009

máš riadneho turistu doma, ten môj turistikoval jedine pre rokom na dovolenke - mali sme dve trasy : z postele do obchodu a z postele na obchôdzku prírodou smer reštaurácia 😀 , šiel by, keby to bolo autom 😀 😀 😀

zuzana0612
28. júl 2009

môj je tiež turista viac autom, ale keď sme boli na dovolenke minulý rok a aj rok pred tým, tak v pohode chodil a aj ho to dokonca bavilo

zuzanockamt
28. júl 2009

tak my sme obaja sportovo zalozeny nastastie ... ale MM omnoho viac ako ja 😉 ... to sme uz ine trasy spolu presli 😉 ... a ked bol mladsi, tak bol este akcnejsi ... jemu nerobi problem spravit 100 km na biku 😉 😉 😉

zuzana0612
28. júl 2009

tak to ste sa našli....

zuzanockamt
28. júl 2009

no to hej ... ale na neho este nemam 😀 😀 😀 ... ale som rada, lebo neviem, co by som robila s chlapom, co by chcel len doma na gauci sediet 😀 😀 😀

zuzana0612
28. júl 2009

no veď jasné, ja si tiež neviem predstaviť, že by sme niekde na byte bývali zavretí stále a čučali do stien. našťastie bývame na rodinnom dome

zuzanockamt
28. júl 2009

no my sme v panelaku, preto, ked sa da, tak hned vybehneme do prirody na turistiku alebo aspon prechadzku tu po okoli ako dnes ... aj na zajtra idem nieco kuknut, lebo drahy je zajtra doma cely den, len rano rychlo skoci na UP a bezime prec, ale asi len nejaky hrad alebo zrucanina, lebo na hory to nechcem riskovat, nema byt vraj dobre pocasie

zuzana0612
28. júl 2009

neviem, tu má byť pekne teplo. ale veď to sa može zmeniť za chvíľu. počasie je nepredvídateľné.
to máte fajn, že takto stále niekam chodíte a nenudíte sa

zuzanockamt
28. júl 2009

tak ked je drahy doma, tak chodime, ale teraz som bola skoro celu dovolenku sama akurat co som bola u nasich

zuzana0612
28. júl 2009

ja sa ešte len teším na dovolenku v polke augusta. konečne si oddýchnem a tiež niekam pôjdeme. ešte to ale treba doriešiť

zuzanockamt
28. júl 2009

tak ja uz som oddychovala 😠 ... posledne dva dni predomnou ... ale v auguste budeme cele tri tyzdne behat s detmi, tak aspon cosi uvidim a pobeham po slovensku trosicka

zuzana0612
28. júl 2009

behať s detmi? to čo budete robiť nejaký výlet? tábor?

zuzanockamt
28. júl 2009

no ja robim v CVC a mame v auguste primestske rekreacie ... teraz v juli maju zase ine kolegyne ... v centrach volneho casu je to normalna letne cinnost

zuzana0612
28. júl 2009

aha, to som nevedela. tak ale to je pekné, taká činnosť. aspoň všeličo vidíš

zuzanockamt
28. júl 2009

no je to pekne ... ale zodpovednost riadna teda ... ale tesiiim sa uz ... len to ma trosku hneva, ze si neoddychnem pred nastupom do novej prace v septembri 😝

zuzana0612
28. júl 2009

tak to určite mať na starosti deti, to je zodpovednosť ako hrom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre