Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. aug 2009

no ja sa mam celkom fajn, uz mam po dovolenke, takze od pondelka som uz v praci 😉 ... a farbila som si vlasy, tak som robila aj nove foto, aby som mohla hodit na Pokec, tak som rovno dala aj tu 😀

zuzana0612
4. aug 2009

a ty nemáš svoje vlasy takéto tmavé? ja mám hnedé vlasy a dosť dlho som dávala blond farbu, ale už dva roky mám znovu tmavú farbu a teraz mám asi tak pol roka melír svetlý. a už asi pri farbení aj ostanem, lebo mi šedivejú vlasy. 😠

zuzanockamt
4. aug 2009

tak ja mam svoje tmave, ale mala som teraz trosku svetlejsie, ale uz asi znova ostanem pri tmavej

zuzana0612
4. aug 2009

ja som už mala asi všetko... blond, červenú, fialovú, hnedú, tmavo hnedú, červenohnedu, blond s červenou, blond s fialovou.... no proste všetko možné

zuzanockamt
4. aug 2009

ja podobne, ale uz ma to nastastie preslo

etuska
4. aug 2009

baby-tak vy ste odvazne 😅
ja akurat rysavu,blond a hnedu-rozne odtiene 🙂

zuzanockamt
4. aug 2009

ahoj erika ... ja som bola taka odvazna, ked som bola mladsia ... teraz uz nie 😀

etuska
4. aug 2009

no teraz uz tiez " s rozvahou" 🙂
Idem okupat malu-mrknem neskor.
Co nove u vas-ak chces posli IP-rada si precitam 😉

etuska
4. aug 2009

je tu este niekto? 😕 😅

riana12
5. aug 2009

halooooo, kto tu dneska? 😅

zuzana0612
5. aug 2009

ahoj riana. ja som, ale som doma. lebo mám pn

riana12
5. aug 2009

Ahoj Zuzka a coze PN? Nejaka letna chripka? 😕

zuzana0612
5. aug 2009

presne tak. mám nádchu, trochu ma bolí v hrdle. a trochu zvýšená teplota.

riana12
5. aug 2009

to bude z tych zmien pocasia...raz je strasne horuco, potom sa zase ochladi a zase otepli 🙄

zuzana0612
5. aug 2009

no presne z toho asi. v sobotu a nedeľu tu bolo hrozne teplo. ešte aj v pondelok celkom a včera pršalo skoro celý deň a teplota okolo dvadsať. a dnes už je 26

riana12
5. aug 2009

aj my sme sa cez vikend parili, vcera to zlialo, pohrmelo, poblyskalo a dneska uvidime

zuzana0612
5. aug 2009

u nás je teraz celkom pekne. tiež som ale zvedavá, čo z toho ešte bude

riana12
5. aug 2009

len nech neprsi a inak mi bude jedno 😀

zuzana0612
5. aug 2009

tak mne je momentálne jedno aj to, či prší, keď som doma, ale nikomu neprajem, aby zmokol, keď pôjde z práce. tak nech teda neprší
u nás bola aj v noci búrka

riana12
5. aug 2009

tuna v BA nadranom resp. rano hrmelo a lejak bol a potom troska postrasilo hrmenim vecer

zuzana0612
5. aug 2009

trošku som odišla na chvíločku. nemá tu kto písať, zuzka je tiež v práci, ja som polievočku robila. ale som už tu. ale ty si riana asi teraz zase na obede.

riana12
5. aug 2009

no jo, bola som na obede, Zuzka 😉 no idem ja dneska aj skor z orbotky 😀 ale v podstate mi je to nanic... 🙄

zuzana0612
5. aug 2009

prečo na nič, aspoň budeš skôr doma

etuska
5. aug 2009

ahojte kočky,
aky ste mali den?
U nas prsalo tak sme sedeli doma-hrali pexeso,clovece a ked sa Miska hrala sama tak som si trochu citala.

etuska
5. aug 2009

Bre ranko 😀
Nasa Miška ma dnes presne 5 rokov,tak si spominam ake to bolo ked sa narodila.Juuuj-ale ten cas leti 🙂

riana12
6. aug 2009

Ahojte 😉

Zuzka, preto nanic, ze mi je to nanic... sice mlady aj chcel, ze pojdeme na prechadzku, ale ja som uz po predchadzajucich "neuspesnych" 2 dnoch nemala absolutne chut nieco riesit, tak som sa hend po prichode z robotky osprchovala a podriemkavala... 🙄 ale bolo mi to tiez nanic, ked sa mi nedalo spat - mlady sa chcel so mnou tlacit na jednej posteli, ze vsak ok, po ine razy by som bola stastna, ze sa nechcel odstahovat na ine lezovisko, ale dnesnu noc mi to ukrutne vadilo a vacsinu noci som prebdela... 🙄 ale uprostred noci som ho uz nechcela vyhanat prec, ze uz si to dotrpim a uzijem si tu dalsiu noc osamote 😅 (aj ked neviem, ci sa mi podari, mlady si zavolal na dnesny vecer kamaratov domov 😝)

Etuska, blahozelam malej k narodeninkam!!! 😵 Leti to, leti... Ja si tiez pamatam, ako som po prvykrat videla najmladsieho braceka v porodnici a uz ma 7 rokov 😵

zuzana0612
6. aug 2009

ahoj riana, takže stále riešite s mladým to isté. ja to vidím tak, ako s mojím bývalým, tiež nechcel zostávať u nás, až vtedy mal nato chuť, keď som už ja bola unavená zo všetkého a chcela som byť sama. takže ťa uplne chápem. mali by ste to už nejako doriešiť a dovieť do konca, lebo ťa to bude stále ničiť a bude ti zle

etuska
6. aug 2009

ahojte,
ja len na chvilku.
Riana-dik 🙂
No veru-s chlapmi je to niekedy na nervy,hoci nam nas tatko teraz chyba a uz sa nanho velmi tesime.

riana12
6. aug 2009

Zuzka, aj ja by som to uz chcela doriesit...a to som si myslela, ze sa to minuly piatok vyriesila vsetko...ale nie ☹ Zas som len na chvilu chcela oklamat samu seba... 😠

zuzana0612
6. aug 2009

veď práve, že človek klame takto iba sám seba a nič z toho. ale netráp sa tým, nejako bolo nejako bude. čím viac budeš o tom rozmýšľať, tým viac ťa bude bolieť hlava alebo žalúdok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre