Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
9. aug 2009

mozem urobit aj nejaky obrazovy navod 😀 staci povedat 😉

etuska
9. aug 2009

ahojte kocky,
ja som z tych vasich grafov "jelen" 😀

riana12
9. aug 2009

Etus, vsak pridaj sa k nam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
9. aug 2009

riana ... zatial skusim z tychto udajov 😅
erika ... to som aj ja 😀 ... asi by sme nemali tolko skumat, ale kaslat na to 😀

riana12
9. aug 2009

ja uz na to kaslat nemozem 😅 😅 😅 nejak som si navykla, bo uz niekolko dni vopred viem, kedy ma MS zacne otravovat... no a to je niekedy pocit na nezaplatenie 😅 😅 😅

zuzanockamt
9. aug 2009

tak to hej, ja kym som si na to zvykla, ze neviem presne kedy MS pride, tak mi to trvalo a bola som nervozna z toho 😀 ... lebo pri HAK to bolo presne vzdy

zuzanockamt
9. aug 2009

tak ja sa lucim pre dnesok a zelam dobru noc a pekny zaciatok pracovneho tyzdna 😉 😉 😉

riana12
9. aug 2009

no ked mi grafik ukaze, kedy ovu bola, priratam si k tomu 14 dni (ale kazda to ma inak) a mam termin MS a okrem jedneho cyklu mi to v predchadzajucich vyslo na den presne 😀 😵

riana12
9. aug 2009

spotvorila som nejaky obrazkovy navod, len ci mi ho niekto pochopi 😅 😅 😅
kto sa podujme ho nezavazne vyskusat? Zuzka 😎 😀 😀

riana12
9. aug 2009

tak dobru noc Zuzka, prajem podobne, nech sa v robotke dari 😉

etuska
9. aug 2009

Riana-tak ja mam MS aj po vysadeni HAK dost pravidelnu(28-29 dni) tak sa tym nejak nezatazujem 😀

riana12
9. aug 2009

No tak to si stastna osobka 😉 ja mam chvilu tak, raz tak, z nicoho nic sa mi cykly predlzia o 5 dni, na par mesiacov sa to ustali, potom skratia napr. aj o 7, zase to mam chvilu v pohode... 😝

etuska
9. aug 2009

Ja som taky "barbar" v pocitani plodnych dni-orientacne si ich vyratam na www.sme.sk 😀

riana12
9. aug 2009

ja nie som tabulkovy typ 😝 😀 😀

etuska
9. aug 2009

zatial nam to funguje na 100% a ak by sa tam predsa sekli,tak sa nic hrozne nedeje 😀

riana12
9. aug 2009

aaaale pozooor, tento mesiac, ak to dobre klapne, budem mat ukazkovych 28 dni 😝 😀 😀 😀

riana12
9. aug 2009

Etus, ved vy to uz mate v pohode 😉 Mna zas pritel dneska dorazil, a to ze o 3 tyzdne mozno pojdeme na predlzny vikend troska dovolenkovat no a vtedy mi vychadzaju aj plodne dni...a on si zacal lamat hlavu, ze to nemozme robit, aby som neotehotnela. pritom kondom a pharmatex je uz viac nez 100% ochrana, tak neviem, co riesi... 😠 😠 😠 😠

riana12
9. aug 2009

no idem uz aj ja do postele, tak dobru nocku, zajtra som tu zase ako na koni a rano 😀 😀
paa 😉

etuska
9. aug 2009

Riana-tak mu to radsej ani nespominaj-povedz ze si si to asi zle vyratala 😀
Bru nocku

riana12
9. aug 2009

etus, nechcem neskor vyzniet za nejaku hnusnu, to radsej necham doma pharmatex a ked by aj nahodou chcel, zrusim ho, ze nemozme, ked mi pharmatex chyba 😝 😝

etuska
9. aug 2009

Juuuj-to sa sama o radost oberas? 😅

riana12
10. aug 2009

Dobre ranko 🙂

Etus, ked som vcera zhliadla mladeho ksichtik, ako sa snazil z toho vykrucat a jasne mi dal na znamost, ze nic nehrozi napriek takej ochrane, kaslem ja na cely pharmatex...ked ho nahodou aj nieco trkne, tak nech sa pokaka, ale nebude nic...ja si pritomnosotu pharmatexu nebudem robit plane nadeje a potom budem zaspavat so slzami v ociach... ☹

lubka89
10. aug 2009

dobre ranko vsetci🙂

riana12
10. aug 2009

Ahoj Lubka, dobre ranko, ako sa dari? 🙂

lubka89
10. aug 2009

a celkom to ujde a co ty?co mas nove?

riana12
10. aug 2009

ja som v robotke, nove akurat to, co popisujem vyssie, ale uz aj to som si povedala, ze by som mala prestat riesit, bo to nepridava na psychickej pohode... 😅
a ty teraz v robotke ci ako?

lubka89
10. aug 2009

nie ja som zatial doma ale o pol 12 idem do prace😨)

riana12
10. aug 2009

A budes dnes dlho? Zase ked ides az na dvanastu, mozes si dlhsie pospat, doma daco porobis, pripravis si a vecer prides a oddychujes 😅

lubka89
10. aug 2009

ja som v praci do 6 tak asi tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre