Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

petulienocka
15. feb 2008

yas napisala si presne to, co som v tom mojom prispevku chcela povadat aj ja-ludia aj chce, len si to nemozu dovolit a coskoro nas zaplavi prac. sila z azie, lebo v europe nebude mat kto robit ☹

oriesok
15. feb 2008

dnes tu je akási pesimistická nálada.. a to sa blíži víkend.. 😀

yasminelle
15. feb 2008

No ja som prave v robote, ale o pol hodinku mam padla. takze vam napisem zase v pondelok.
A idem vikendovat. Nooo, vlastne zajtra mam skolu... Hm 😒
Ale v nedelu ideme makat do noveho bytu... Jupiiiiiiiiii

oriesok
15. feb 2008

to sa niekto má.. ja som mala dnes tiež končiť skôr.. ale vidím to tak, že to stvrdnem do nejakej 16.00..

brunetkaa
15. feb 2008

caute baby... smiem sa pridat ? tiez moc neprispievam, akosi mi zatial ziadna tema nesadla. ale tato sa ma aj trocha tyka... ja som HAK prestala brat v decembri a odvtedy sa snazime o babenko, mrcha mi ma prist buduci tyzden tak uvidime ci sa podarilo alebo nie ....

mexx
autor
15. feb 2008

Brunetkaa, vitaj, no len aby si sa od nas nepresunula hned aj tehulkam... 😉 😀 Ale ved mi ti doprajeme... 🙂
Veru, baby, mate pravdu, dnes je to tak, ze ludia by deti aj chceli, len je nejako vela dovodov, ktore im v tom brania... 😒

brunetkaa
15. feb 2008

mexx neboj si moc nefandim, nakolko som HAK brali len koli tomu, aby mi mrcha vobec prisla, tak neviem ako to bude teraz po vysadeni, ale moc si nefandim, ze to bude take jednoduche, tak to mas pravdu vacsinou je to tak, ze co velmi chce nedari sa im a ty co nie tak sa im postasti, no neviem uvidim

brunetkaa
15. feb 2008

boze pisem jak madar 🙂

mexx
autor
15. feb 2008

Jaj, Brunetkaa, tak to je fuj, ked su problemy, hlavne taketo, co potom brania, ked sa snazime mat babo... 😒 Ale treba verit, ze to bude dobre, a prilis sa nestresovat...

brunetkaa
15. feb 2008

ved prave, ze tomu moc neverim aj koli tomu, ze som sa teraz v poslednej dobe dost stresovala, a do takeho prostredia sa babatku urcite moc nebude chciet 😉

mexx
autor
15. feb 2008

No tak si treba naordinovat pokoj, dobru naladu a optimizmus a vela na to nemysliet, a babo pride, ani sa nenazdas... 🙂 (Sa mi hovori, kym to neriesim, ze jo...) 😅

brunetkaa
15. feb 2008

ved ja sa tym ani nejak moc nezapodievam, som si povedala, ze to necham na nahodu ked pride tak pride ak nie tak s tym budeme musiet nieco robit, ale budem trpezliva..... a ako pokracuju tvoje pripravy na svadbu ? som si precitala, ze v auguste sa vydavas ...

lucida
15. feb 2008

Ahojte, aj podla mna by ludia keby mali dostat.zázemie mali viac detí,ja som vždy tuzila po velkej aspon 6 clennej rodine,ale sme s drahym realisti,takze ma zatial ukecal na 2 deti 😒
A Peti ja tiez teraz ucim anglictinu na ZS,od aprila budem asistentka obchod.oddelenia,takze nas odbor je na dve veci 😀

mexx
autor
15. feb 2008

Moje pripravy pokracuju zatial celkom v pohode, akurat sme vcera boli vybavit kameramana a mozeme pokracovat v hladani dalsieho miliona veci, co k tomu treba... 😀 A mas pravdu, nestresuj, bud trpezliva, a ono to pride (zrejme vtedy, ked to budes najmenej cakat)... 🙂
Ja by som najradsej take 3 dietky, no ale uvidime, kolko sa nakoniec podari... 🙂
Vy sa tusim vsetky rekvalifikujete... 🙂

brunetkaa
15. feb 2008

ja by chcela tiez 2 deticky, ale priatel chce jedno kedze jedno uz ma z prveho manzelstva, ale budem rada ked sa postasti aj to jedno ... juj tie pripravy su mile, si spominam ako som organizovala sestrinu svadbu celkom ma to bavilo 😀

petulienocka
15. feb 2008

luci tak to je mile.....s nasim odborom ucit anglictinu 😉 ucis na ZS v NR? ja ucim v jazykovke LITE oproti malemu Tescu 😉

petulienocka
15. feb 2008

brunet a ty sa nechystas vydavat? ked mimi planujete?....akoze nie ze by to bola podmienka 😉

lucida
15. feb 2008

ja ucim na ZS Topolova,mam to kusok od domu,ale ked tie deti su take zle... 😠 Teda vacsina

mexx
autor
15. feb 2008

Petu, sa mi pacilo - akoze nie ze by to bola podmienka... 😀 😀 😀

brunetkaa
15. feb 2008

ale planovanie by aj bolo, len si priatel musi vybavit este jednu zalezitost a potom by sme sa zobrali,a ked babo pride skor tak sa vezmeme potom

petulienocka
15. feb 2008

jj moja svagrina tiez uci na ZS
inak tvoja spoluziacka z gympla je moja kolegyna v LITE- veronika 😉 aky je ten svet maly, ze? alebo to len ta nitra? 😀

petulienocka
15. feb 2008

mexx akoze nie zle som povedala? 😀 len tak mi to napadlo....

petulienocka
15. feb 2008

malo tam byt "nieco zle som povedala" 😅

mexx
autor
15. feb 2008

Mne sa paci, ako sa vekom postupne menia nazory... 🙂 Ked som bola prcek, tak som si vravela, ze ani len sex pred svadbou...potom zase, ze keby som bola tehotna, tak sa uz len z principu nevydavam - ja totiz neznasam, ked niekto povie, ze sa MUSI vydavat - tak bud sa chcem alebo nechcem, ale nie ze musim...takze keby som aj cakala babo, radsej z principu ostanem slobodna... 😀 A celkove aj teraz si myslim, ze by som sa teda nerada vydavala tehotna, ale som schopna na to pozerat aj tak, ze keby sa to pritrafilo pred svadbou, tak nevadi, ved nie som s chlapom mesiac a neberiem si ho len preto, ze sa nam pritrafilo... A zatial si myslim, ze keby som s niekym chodila strasne dlho (napr. takych desat rokov) alebo s nim mala uz dve-tri deti, alebo aj jedno uz trosku vacsie, tak by som z tej svadby mozno nemala az taku radost... 😕 Ale neviem, mozno je to inak, a keby sa mi to stalo, inak by som to brala. Si vsimam, ze vela bab postupom casu a veku dost meni nazory na tieto veci... 🙂

brunetkaa
15. feb 2008

ja si myslim ze na tom nie je nic zle, ked sa vezmeme az po narodeni babatka, urcite lepsie ako keby sme sa mali stresovat a vsetko narychlo vybavovat 😀

petulienocka
15. feb 2008

mexx to je normalne, ze menime nazory....ja som sa niekedy nechcela vobec vydat a ani mat deti. neviem preco...a som stale relativne mlada a som vydata 😀
inak ani ja neuznavam svadby typu "musime sa brat lebo bude dieta" najma ak sa to stane paru po par mesiacoch. ine je, ked sa to stane paru, ktory tu svadbu planuje a takto to urychli, alebo ho naschval "zamiesaju" pred svadbou.
ale nikoho neodsudzujem, ked ma deti a len spolu ziju, to je kazdeho vec a kazdy si veci zariadi tak, ako najlepsie v danej situacii vie, alebo moze.
tiez som si povedala, ze sa nikdy nechcem vydavat lebo budem "musiet"....najstastie sa podarilo. 😉

petulienocka
15. feb 2008

brunet nie je, je vela takych parov, ze radsej to uz nechaju az po narodeni babetka, lebo sa baba nechce vydavat tehotna....
tu ide len o to, ze vela ludi si skomplikuje zivot tym, ze sa poznaju par mesiacov, babo sa im smykne a tak sa zoberu lebo sa musia a zial vela takych parov sa coskoro rozvedie. vtedy by som to radsej riesila az po narodeni maleho-lebo dovtedy sa urco lepsie spoznaju a zistia ci su spolu schopni zit 🙂

mexx
autor
15. feb 2008

Na strednej skole som mala spoluziacka, ktora bola zaryto proti chlapom, stale na nich nadavala a tvrdila, ze ona sa nikdy nevyda a podobne... (Dokonca mala obdobie, ked vykrikovala, ze si da vyoperovat maternicu, lebo, prosim pekne - ona v sebe milion vajec nosit nebude!!! To ma vzdy zabijalo...) 😀 😀 😀 A nakoniec to dopadlo tak, ze sa vydala uplne prva z nas vsetkych a odvtedy sme ju nevideli, lebo s manzelom neustale cestuje po svete a maju sa super... 😀 Takze tolko k zmenam nazorov... 😀

petulienocka
15. feb 2008

mexx akoze very funny 😀 😀 😀 a to s tymi vajcami-taku blbost som v zivote nepocula 😀 😀 😀

brunetkaa
15. feb 2008

my sme spolu rok, lubime sa, babo chceme obaja aj ked som sa tomu dost cudovala, ze priatel tak velmi chce, ked uz jedno v podstate ma a nie je uz najmladsi, ale velmi by chcel a ja tiez tak v tom nevidim problem, ze by sme sa vzali az po narodeni babatka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre