• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
ahoj Lubka, ako vikendujes?

ja som pred cca hodkou a pol odprevadila priatela domov, vcera po praci k nam dosiel, boli sme vonku na kofole, vecer ma pripil cervenym vinkom, no bolo fajn :slight_smile:

na svojom pc mam nefunkcny net, uz treti den :angry: cez tyzden, co najskor volam tym expertom, od ktorych ho mam a riadne ich sprdem :angry: :angry: :angry:
16. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mojka a celkom dobre aj ked v praci ale..... dobre
16. aug 2009 o 17:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,rada by som sa k Vam pridala, nakolko sme si s priatelom povedali ze je nacase zacat rozmyslat nad dietatkom.dufam ze to nie je nejake nenormalne, ked ho chceme "zacat robit" buduci rok, a teraz to rozoberat.
16. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leni, vitaj. Urcite nie je nic hrozne, ked to zacnes rozoberat rok vopred. Prave naopak, kratis si cas cakania :sweat_smile:.
16. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ahoj, dakujem. mozno sa plany zmenie, kto vie.deticky milujem, tak dufam ze ich budem mat plny dom :slight_smile: ty uz nejake mas?ci planujes?
16. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
vitaj leni :slight_smile:
lubka ... a ty stale len do prace chodis? :sweat_smile: :confused:
ja som ani nezaregistrovala poriadne, ze je vikend, vobec som si neoddychla, dufam, ze ten buduci bude lepsi :sweat_smile:
riana ... takze ste mali romantikus vecer? :wink: ... my sme uz davno nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,
vitaj leni :slight_smile: tu nas je viac takych, co planuju mimi buduci rok :grinning:
dnes vas len kratko pozdravim, lebo mm sa mi vratil z dovolenky (hoci bol prec len 4 dni, uz mi teda riadne chybal), tak si od vcera naplno uzivam :grinning:
dufam, ze ste mali kraaasny vikend, pocasie bolo super.
zuzanocka, ten buduci vikend bude uuurcite lepsi, uvidis :wink:
16. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
vitaj Lenocka.
My tiez planujeme 2-he babo buduci rok,tak uz sme 3-kto sa prida? :grinning:
16. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola rada, keby sa nam babo podarilo este tento rok, ale to by sa milostiva ovu musela pripravit na velkolepy navrat :angry:
16. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslis Zuzi ze nemas? :confused: Bola si u lekara?
16. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim Vas babenky
my planujeme len to prve,dufam ze nie jedine.
ale na buduci rok len to jedno, na rok staci jedno dieta :slight_smile:
16. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka-ja by som brala aj 2 naraz-ale to hovorim preto,ze som sa o dvojcata este nikdy nestarala :grinning:
16. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... som si ista, ze nemam, lebo nemam ani priznaky a ani graf mi nic nevyznacil a to som teraz 23 DC a cykly mam dlhe cca 26 - 29 dni ... k lekarke by som chcela ist 24.8., ak nebudem mat prave vtedy MS a mam ist na kontrou po tom zapale
16. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... ja chcem zatial iba jedno, uvidime aka bude dalsia situacia :confused:
16. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-a co na to MM?
16. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... na co? ... myslis na ovu alebo na dieta?
16. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-dieťa :grinning:
16. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, povedal, ze az ked bude mat robotu, tak ja som mu povedala, ze ziadne take, ide sa na vec a hotovo, tak uvidim, co bude
16. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... :slight_smile:
neviem ci sa k vam mozem pridat, ale tato tema mi je zatial najviac sympaticka :wink:
Teraz 1.8. sme mali svadbu ale o dietatku rozmyslame , alebo sa aspon rozpravame s MM uz davnejsie.
Nemame vlastne ani predstavu alebo lepsie povedane konkretne plany kedy zacat zo snazilkovanim, ale uz teraz sa nan tesime a radi sa o tom rozpravame. Hlavne, ked skoro vsetci nasi znami maju prave tento rok prirastky do rodiny.
16. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mire ... vitaj :slight_smile: ... a vsetko dobre v manzelskom zivote :wink: :wink: :wink:
16. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... :slight_smile:
16. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mate rokov s manzelom?
vitaj Mirettim :wink:
Zuzi-super.A co taky zvrat v tvojom rozhodovani?-ale uprimne-tesim sa tomu :dizzy_face:
erika ... no zvrat ... nemam 20 a MM tak isto, takze preto
16. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: -spravne :wink: -v tomto ta podporim.Clovek by nemal ist "proti" prirode :sweat_smile: A MM sa teda tomu uz nebrani tak zanoviti?
16. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... no brani aj nebrani ... nechranili sme sa tento cyklus vobec a predtym tie dva cykly tiez nic moc,tak neviem ... ale ked sa o tom bavime, tak je este trosku nervny z toho, kvoli tej jeho praci
16. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mam znameho co sa tak podvedome bal..stat sa ockom...a vlastne naraz do toho hupli a teraz si to nevie vynachvalit..vravel, ze to bol ten najlepsi cas..
16. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mire ... ale MM sa neboji stat sa otcom ... keby boli podmienky,tak aj dnes :grinning: ... on sa boji, ze to financne nezvladneme
16. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirettim-podobne :slight_smile:
Ja som mala 24 a MM skoro 25 ked sa mala narodila a sme radi ze sme ju mali tak skoro-este sme obaja studovali na VŠ
16. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...to ano..to je pravda..
my tiez vlastne riesime tuto otazku...
myslela som, ze je nervozny z ineho...
16. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok