Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
17. aug 2009

tak ten je veru dost drahy.
Radsej my len snazilkujme a nestresujme 😅
Hmm-uvidim aka bude situacia v UK a podla toho sa zariadime,ale hadam november by uz nebol zly-vtedy ma MM 30-ku 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Akoze po oslavnej zurke nejake to techtle-mechtle a do daru potomka, hej? 😀 😉

etuska
17. aug 2009

😀 no tak nejak 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Tak to mas fajnove plany. 😎 😀

zuzanockamt
17. aug 2009

MM bude mat tiez okruhle narodky - 35 ... a to som povodne planovala, ze vtedy by uz aj mohol byt otec, ale to u z nestihame 😅

mexx
autor
17. aug 2009

Zuzi, poznas chlapov, maju ine meritka, ked bude chciet okruhle, pokojne pocka aj do 40-tky alebo 50-tky, a ked bude jak Kaja Gott, tak aj do 70-tky. 😀 😅

zuzanockamt
17. aug 2009

mexx ... len to ja uz nepockam 😉 😉 😉 😀

mexx
autor
17. aug 2009

No ved jeho smola. 😀 😀 😀

janina.m
18. aug 2009

ahojte dievcence,
prajem vam kraaasne dobre ranko. Mam zameskane dva dni, ale uz som vas stihla precitat 😀
Ked ste spominali ten ovu mikroskop, tak zrovna vcera som mala turne po lekarnach a chcela som si ho kupit. No v prvych troch na mna robili tety kuk, ze co to chcem. Ale vo stvrtej teta hovori, ze mikroskop nemaju, ale maju taketo nieco a vytiahla mikroskop 😀 😀 😀 Tak som ho hned zhrabla, stal len 10,-€.
Samozrejme som ho hned skusala. I ked to je znacne skreslene, kedze mam este hak. No, ale v kazdom pripade sa mi tam objavili kraaasne snehove vlocky (ktore by som povazovala za papradky, keby boli poprepajane 😀 ) Mali by to byt teda plodne dni. Tak si to vysvetlujem tak, ze hak vlastne dava telu hormony, aby si myslelo, ze ma ovu a teda ziadnu ozajstnu nespustilo. Takze vsetky by sa mali javit ako plodne 😕 😀
Aspon podla mojej primi teorie 😅 😕
Mexx, ten elektronicky tester je normalne pekny. Tu cenu robi z casti aj jeho image 😎 Ale verim tomu, ze moze byt spolahlivejsi, ako to obycajske sklicko zvacsovacie 😀

zuzanockamt
18. aug 2009

Ahojte 🙂
jani ... obavam sa, ze tvoja teoria nie je velmi spravna ... pocas HAK mas predsa vsetky dni neplodne, telo je hormonmi oklamane a k ovulacii nedochadza, je to podobny stav ako pocas tehu, takze by ti ten mikroskop nemal ukazovat plodne dni ... ale nechapem, preco ta vobec napadlo sa testovat pocas brania HAK 😅 😕

janina.m
18. aug 2009

ahoj Zuzi 🙂
no ja som si aj myslela, ze s tou mojou teoriou nepochodim 😀 Len som bola zvedava, co mi ten zazrak ukaze 😅 😕 Ale bude mat vyznam testovat az o dva mesiace, kedy vysadim hak 😵

zuzanockamt
18. aug 2009

no ved testovat mozes hned ten prvy cyklus, co budes bez HAK ... ja som mala ovu hned ako som vysadila ... a uz som rok bez HAK

janina.m
18. aug 2009

som zvedava, ze ako bude telo reagovat. Co som si citala v teme o vysadeni hak, tak straaasne vela bab ma negativne skusenosti - migreny, pupaky na tvari, dekolte, chrbte a co ja viem co vsetko.
Ty si bola Zuzi ako na tom, ked si vysadila HAK, v pohode, alebo sa prejavili nejake vedlajsie ucinky? 😕

zuzanockamt
18. aug 2009

ja som ziadne vedlajsie ucinky nemala, absolutna pohoda ... len teraz mi nejako hapruje ovu, tak dufam, ze nie z toho ... ale po roku to uz hadam z HAK nie je

mexx
autor
18. aug 2009

No mam ja stastie, ze som v zivote nebrala HAK, aspon nemusim riesit problemy s nou a bez nej. 😀

Ten Vesta-Tester mi tiez pripada dost imidzovka, plati sa urcite aj za ten vzhlad... Ale dakde tu na Koniku som to vycihala, ze je vlaste jediny ako-tak spolahlivy. Ale podla mna kazdemu vyhovuje nieco ine a navyse to zalezi aj od konkretneho vyrobku, aj z tych kvalitnych testerov mozu byt niektore suvixy a medzi slabymi zas dobre. Tak je to asi jedno...

A inak dobre rano. 🙂

janina.m
18. aug 2009

tak to je fajn, ze ta to obislo. Ta neposlusna ovu s tym podla mna nebude suvisiet. Keby ti haprovala hned od zaciatku po vysadeni hak, dalo by sa o tom uvazovat. Ale po roku sotva...

zuzanockamt
18. aug 2009

jani ... uvidim ... v pondelok idem na kontrolu ku dokine kvoli zapalu, tak sa spytam aj na to
ahoj mexx 🙂

janina.m
18. aug 2009

ahoj Mexx, to si trafila, naozaj mas stastie, ze si hak v zivote nebrala. Ale malokoho napadne sa zamyslat nad tym a patrat, ze co bude ak... Ked ma clovek 20, tak na take veci nemysli 😖 Ale musi sa nechat, ze hak ma zbavila silnej a bolestivej mrsky. Tak som zvedava, ci bude byvat opat taka, ked hak nebude uz "pomahat" 😕

mexx
autor
18. aug 2009

Ja som ju aj brat chcela, niekedy davnejsie, ale mala som zle pecenove testy (co mam dodnes), tak z toho zislo, a akosi som nedoriesila dalsi druh antikoncepcie. 😅 A momentalne to beriem tak, ze naco by mi bola. 😀 Teda teraz to vobec neriesim, vravim si, ze ak otehotnieme, tak sa budeme moc tesit, ak nie, tak tiez je to na nieco dobre. Babo pride v spravnom case. 😉

riana12
18. aug 2009

Ahojte, nejak ste sa rano rozbehli 🙂

mexx
autor
18. aug 2009

No jasne, Rius, treba hned zrana byt aktivny, lebo sak ked bude cez den zas take horko, pokapeme... 😅 😉

riana12
18. aug 2009

No jo, treba... 😀 Kym na cloveka nedojde poobednajsi utlm, potom uz je to 😝 😝 😝 😝

mexx
autor
18. aug 2009

Ak bude take horko ako vcera, tak budem mat utlm cely den. 😅 Vyzera to, ze vonku uz vykukuje slnko, pred chvilou zacalo poprchat, ale vydrzalo to tak dve minuty...a teraz uz je teplo.

riana12
18. aug 2009

No ja uz som teraz suca do postele, zase sa len kavou nadajam, hlava sa mi zase toci 😝 😝 😝 Ja som posledne dni taka nijaka 😝 😠

mexx
autor
18. aug 2009

Rian, pozor si davaj na seba, pitny rezim treba dodrziavat. 😉 (Hovori ta prava, co vypije za den tak dve kofoly...) 😅

Mne paradoxne tieto horka asi pomahaju, lebo predtym som mala velmi vysoky tlak, doki mi daval normalne tabletky na to a len rukami zalamoval, a teraz ani tablety nezobem a ked si odmeriam tlak, tak zalamuje rukami rodina, ze ci s takym nizkym este zijem. 😅 😀

riana12
18. aug 2009

Mexx a ked ja denne minimalne 2 litre iba pocas pobytu v robotke vypijem a doma stiahnem este minimalne liter? Lenze ja to tocenie hlavy pripisujem nizkemu tlaku... 😝

mexx
autor
18. aug 2009

Jaaaaaaaaaj...tak to ja ani za tyzde nevypijem... 😅

riana12
18. aug 2009

Ja som ale volakedy bola "lepsejsia" 😅 Ked som mala dobry den, vypila som 3/4 litra 😀 😅 😅 😅 Potom mi raz ale nebolo moc dobre, v noci som sa zobudila na strasne silnu bolest v krizoch, pravdepodobne ladviny, tak odvtedy pijem ako duha 😀

lubka89
18. aug 2009

ajojkajte🙂 ako?

mirettim
18. aug 2009

ahojte baby..prajem vam krasny dnik...
Prave sme s manzelom prisli z hub...nasli sme na pocudovanie plne kosiky cervenakov 😀
Vcera som bola skusat jazdit na aute , kedze mam cerstvy vodicak a zasli sme do lesa..a tam sme stretli jednu pani a mala tiez vela cervenakov...tak sme si dnes dali budicek skor a oplatilo sa 😀 ...no a teraz mozme zacat s upratovanim po malovani... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre