• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
tak ten je veru dost drahy.
Radsej my len snazilkujme a nestresujme :sweat_smile:
Hmm-uvidim aka bude situacia v UK a podla toho sa zariadime,ale hadam november by uz nebol zly-vtedy ma MM 30-ku :grinning:
17. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akoze po oslavnej zurke nejake to techtle-mechtle a do daru potomka, hej? :grinning: :wink:
17. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tak nejak :grinning:
17. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to mas fajnove plany. :sunglasses: :grinning:
17. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM bude mat tiez okruhle narodky - 35 ... a to som povodne planovala, ze vtedy by uz aj mohol byt otec, ale to u z nestihame :sweat_smile:
17. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi, poznas chlapov, maju ine meritka, ked bude chciet okruhle, pokojne pocka aj do 40-tky alebo 50-tky, a ked bude jak Kaja Gott, tak aj do 70-tky. :grinning: :sweat_smile:
17. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx ... len to ja uz nepockam :wink: :wink: :wink: :grinning:
17. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ved jeho smola. :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,
prajem vam kraaasne dobre ranko. Mam zameskane dva dni, ale uz som vas stihla precitat :grinning:
Ked ste spominali ten ovu mikroskop, tak zrovna vcera som mala turne po lekarnach a chcela som si ho kupit. No v prvych troch na mna robili tety kuk, ze co to chcem. Ale vo stvrtej teta hovori, ze mikroskop nemaju, ale maju taketo nieco a vytiahla mikroskop :grinning: :grinning: :grinning: Tak som ho hned zhrabla, stal len 10,-€.
Samozrejme som ho hned skusala. I ked to je znacne skreslene, kedze mam este hak. No, ale v kazdom pripade sa mi tam objavili kraaasne snehove vlocky (ktore by som povazovala za papradky, keby boli poprepajane :grinning: ) Mali by to byt teda plodne dni. Tak si to vysvetlujem tak, ze hak vlastne dava telu hormony, aby si myslelo, ze ma ovu a teda ziadnu ozajstnu nespustilo. Takze vsetky by sa mali javit ako plodne :confused: :grinning:
Aspon podla mojej primi teorie :sweat_smile: :confused:
Mexx, ten elektronicky tester je normalne pekny. Tu cenu robi z casti aj jeho image :sunglasses: Ale verim tomu, ze moze byt spolahlivejsi, ako to obycajske sklicko zvacsovacie :grinning:
18. aug 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
jani ... obavam sa, ze tvoja teoria nie je velmi spravna ... pocas HAK mas predsa vsetky dni neplodne, telo je hormonmi oklamane a k ovulacii nedochadza, je to podobny stav ako pocas tehu, takze by ti ten mikroskop nemal ukazovat plodne dni ... ale nechapem, preco ta vobec napadlo sa testovat pocas brania HAK :sweat_smile: :confused:
18. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi :slight_smile:
no ja som si aj myslela, ze s tou mojou teoriou nepochodim :grinning: Len som bola zvedava, co mi ten zazrak ukaze :sweat_smile: :confused: Ale bude mat vyznam testovat az o dva mesiace, kedy vysadim hak :dizzy_face:
18. aug 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved testovat mozes hned ten prvy cyklus, co budes bez HAK ... ja som mala ovu hned ako som vysadila ... a uz som rok bez HAK
18. aug 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava, ze ako bude telo reagovat. Co som si citala v teme o vysadeni hak, tak straaasne vela bab ma negativne skusenosti - migreny, pupaky na tvari, dekolte, chrbte a co ja viem co vsetko.
Ty si bola Zuzi ako na tom, ked si vysadila HAK, v pohode, alebo sa prejavili nejake vedlajsie ucinky? :confused:
18. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ziadne vedlajsie ucinky nemala, absolutna pohoda ... len teraz mi nejako hapruje ovu, tak dufam, ze nie z toho ... ale po roku to uz hadam z HAK nie je
18. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mam ja stastie, ze som v zivote nebrala HAK, aspon nemusim riesit problemy s nou a bez nej. :grinning:

Ten Vesta-Tester mi tiez pripada dost imidzovka, plati sa urcite aj za ten vzhlad... Ale dakde tu na Koniku som to vycihala, ze je vlaste jediny ako-tak spolahlivy. Ale podla mna kazdemu vyhovuje nieco ine a navyse to zalezi aj od konkretneho vyrobku, aj z tych kvalitnych testerov mozu byt niektore suvixy a medzi slabymi zas dobre. Tak je to asi jedno...

A inak dobre rano. :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, ze ta to obislo. Ta neposlusna ovu s tym podla mna nebude suvisiet. Keby ti haprovala hned od zaciatku po vysadeni hak, dalo by sa o tom uvazovat. Ale po roku sotva...
18. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ... uvidim ... v pondelok idem na kontrolu ku dokine kvoli zapalu, tak sa spytam aj na to
ahoj mexx :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mexx, to si trafila, naozaj mas stastie, ze si hak v zivote nebrala. Ale malokoho napadne sa zamyslat nad tym a patrat, ze co bude ak... Ked ma clovek 20, tak na take veci nemysli :confounded: Ale musi sa nechat, ze hak ma zbavila silnej a bolestivej mrsky. Tak som zvedava, ci bude byvat opat taka, ked hak nebude uz "pomahat" :confused:
18. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som ju aj brat chcela, niekedy davnejsie, ale mala som zle pecenove testy (co mam dodnes), tak z toho zislo, a akosi som nedoriesila dalsi druh antikoncepcie. :sweat_smile: A momentalne to beriem tak, ze naco by mi bola. :grinning: Teda teraz to vobec neriesim, vravim si, ze ak otehotnieme, tak sa budeme moc tesit, ak nie, tak tiez je to na nieco dobre. Babo pride v spravnom case. :wink:
18. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nejak ste sa rano rozbehli :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No jasne, Rius, treba hned zrana byt aktivny, lebo sak ked bude cez den zas take horko, pokapeme... :sweat_smile: :wink:
18. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, treba... :grinning: Kym na cloveka nedojde poobednajsi utlm, potom uz je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ak bude take horko ako vcera, tak budem mat utlm cely den. :sweat_smile: Vyzera to, ze vonku uz vykukuje slnko, pred chvilou zacalo poprchat, ale vydrzalo to tak dve minuty...a teraz uz je teplo.
18. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz som teraz suca do postele, zase sa len kavou nadajam, hlava sa mi zase toci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som posledne dni taka nijaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rian, pozor si davaj na seba, pitny rezim treba dodrziavat. :wink: (Hovori ta prava, co vypije za den tak dve kofoly...) :sweat_smile:

Mne paradoxne tieto horka asi pomahaju, lebo predtym som mala velmi vysoky tlak, doki mi daval normalne tabletky na to a len rukami zalamoval, a teraz ani tablety nezobem a ked si odmeriam tlak, tak zalamuje rukami rodina, ze ci s takym nizkym este zijem. :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx a ked ja denne minimalne 2 litre iba pocas pobytu v robotke vypijem a doma stiahnem este minimalne liter? Lenze ja to tocenie hlavy pripisujem nizkemu tlaku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaaaaaaaaj...tak to ja ani za tyzde nevypijem... :sweat_smile:
18. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ale volakedy bola "lepsejsia" :sweat_smile: Ked som mala dobry den, vypila som 3/4 litra :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Potom mi raz ale nebolo moc dobre, v noci som sa zobudila na strasne silnu bolest v krizoch, pravdepodobne ladviny, tak odvtedy pijem ako duha :grinning:
18. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojkajte:slight_smile: ako?
18. aug 2009 o 10:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..prajem vam krasny dnik...
Prave sme s manzelom prisli z hub...nasli sme na pocudovanie plne kosiky cervenakov :grinning:
Vcera som bola skusat jazdit na aute , kedze mam cerstvy vodicak a zasli sme do lesa..a tam sme stretli jednu pani a mala tiez vela cervenakov...tak sme si dnes dali budicek skor a oplatilo sa :grinning: ...no a teraz mozme zacat s upratovanim po malovani... :unamused:
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok