• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no ze ti sama neviem... :confused: zo dna na den prestal fungovat. tvari sa to, ze to signal nevie najst... ktovie, mozno sa pokazil. a to mi na druhy den, ako prestl fungovat, zacala nova viazanost :angry:
chcem dat braskovi este raz skusit, ci nepomoze preinstalovat ovladac modemu a ked nie, potom s tym uz nabehnem t-mobilikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to si uz mala davno tam nabehnut, nie?
18. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My teraz net ani vobec nemame, chytam len na notebooku nezabezpecenu siet nejaku, asi to ma niekto zo susedov. Inac by sme boli odrezani. :sweat_smile: Uz si dalsi vybavime, az ked budeme byvat poriadne...
18. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemala som akosi cas - cez vikend som mala mladeho u nas, vcera bol u nas, aj tak som bola viac-menej na odpis kvoli MS, ked sa dalo, lehnila som v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som ale v niektorych veciach taky spomaleny film, leniva... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame net zadarmo, sice je pomaly, ale na pisanie a chatovanie a posielanie mailov mi to staci ... keby so chcela nieco stahovat, tak by ma tu asi porazilo :grinning:
18. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystam na MS tiez tento tyzden, uz som dnes 26 DC,tak uz ocakavam kazdym dnom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam ne tiez v podstate len na take menej narocne veci, aj tak mam obmedzene mnozstvo prenesenych dat... lenze ja nestahujem ziadne filmy, obcas nejaku pesnicku :slight_smile:
vcera som sa zabuchla do dalsej pesnicky, ani som nevedela, ze taka skupina existuje :grinning:
18. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame nastastie neobmedezene mnozstvo prenesenych dat :grinning: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
18. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne staci to, co mam, ja sa nestazujem :wink:
18. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj mne to staci ... podstatne je to, ze to je zadara :wink: :wink: :wink:
18. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste sa ako k tomu dopracovali? :confused:
18. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame dobreho primatora v MT ... ked bol zvoleny do funkcie, tak zaviedol taku akciu, ze internet zadarmo pre vsetkych, co byvaju v Martine ... je to uplne najnizsia rychlost a od jednej konkretnej firmy ... my sme predtym od nich uz net mali
18. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mate super :wink:
18. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej :slight_smile:
18. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nateraz vzdialim, aj tak uz cochvila dojdu domaci, uvidim, ako budem stihat, mozno sa stavim este vecer, ked nie, tak rano to robotka isti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ako ?
18. aug 2009 o 18:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka ... ja fajn ... oddychujem trosku ... a ty ako?
18. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz prisla z prace a tiez odychujem
18. aug 2009 o 18:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola este s MM na nakupe, uvarila som cast zajtrajsieho obeda, este dam zemiackiky varit a mala by som aj pozehlit troska
18. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si varila ?
18. aug 2009 o 19:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len kolozvarsku kapustu a este idem k tomu spravit zemiaky, nech ma MM aj co papat konecne :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuuu :slight_smile:
18. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co uz zase mas cisty vzduch? ... ci ti to uz funguje? :confused:
18. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iby cisty vzduch :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning: ... takze tak :grinning: ... ja idem konecne ocistit tie zemiaky a dat ich varit
18. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mrkala do temy o endometrioze, ze kolko ibikov pojedia pocas MS za den... ja si to tiez ratam, iadne ma z toho "prekacuje" - vcera som ich zozrala 5 a dneska zatial 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A volakedy som na tom este horsie, tuto MS radim k tym lepsim :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaj, este 3 dni, pojdem konecne k tomu dokimu. mne sa to uz vobec nelubi :angry:
18. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v pondelok, aj ked to pravdepodobne budem mat este MS ... ale to nevadi ... potrebujem sa opytat na tu ovu, tak nech mi aspon povie, ze co by to mohlo byt a pridem neskor na vysetrenie
18. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si len drzim prsty, nech MS dovtedy skonci :sweat_smile: mudrlatka ovu sa najskor omeskala, potom mudrlatka MS sa omeskala, fuj :angry: ine to nevie, len ma hnevat, kde sa obe damy pohnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja este MS nemam, ale uz kazdym dnom ocakavam ... mna hneva len ovu, lebo MS chodi pekne nacas
18. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este vzdy mas relativne v pohode, ked ti MS sama pride, ked niektore ju maju az po hormonoch :unamused:
ja dufam, ze zajtra je moj posledny MS den, potom si troska pospinim a v piatok uz budem "ready" :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok