Ideme na to
mexx
30. okt 2007

Budúce snažilky

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... :-N
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😃
riana12
18. aug 2009
no ze ti sama neviem... =-) zo dna na den prestal fungovat. tvari sa to, ze to signal nevie najst... ktovie, mozno sa pokazil. a to mi na druhy den, ako prestl fungovat, zacala nova viazanost ]-(
chcem dat braskovi este raz skusit, ci nepomoze preinstalovat ovladac modemu a ked nie, potom s tym uz nabehnem t-mobilikom :-p
zuzanockamt
18. aug 2009
ved to si uz mala davno tam nabehnut, nie?
mexxautor
18. aug 2009
My teraz net ani vobec nemame, chytam len na notebooku nezabezpecenu siet nejaku, asi to ma niekto zo susedov. Inac by sme boli odrezani. :-N Uz si dalsi vybavime, az ked budeme byvat poriadne...
riana12
18. aug 2009
no nemala som akosi cas - cez vikend som mala mladeho u nas, vcera bol u nas, aj tak som bola viac-menej na odpis kvoli MS, ked sa dalo, lehnila som v posteli :-p
ja som ale v niektorych veciach taky spomaleny film, leniva... :-p
zuzanockamt
18. aug 2009
my mame net zadarmo, sice je pomaly, ale na pisanie a chatovanie a posielanie mailov mi to staci ... keby so chcela nieco stahovat, tak by ma tu asi porazilo 😃
zuzanockamt
18. aug 2009
ja sa chystam na MS tiez tento tyzden, uz som dnes 26 DC,tak uz ocakavam kazdym dnom :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
riana12
18. aug 2009
tak ja mam ne tiez v podstate len na take menej narocne veci, aj tak mam obmedzene mnozstvo prenesenych dat... lenze ja nestahujem ziadne filmy, obcas nejaku pesnicku 🙂
vcera som sa zabuchla do dalsej pesnicky, ani som nevedela, ze taka skupina existuje 😃
zuzanockamt
18. aug 2009
my mame nastastie neobmedezene mnozstvo prenesenych dat 😃 🙂 😉 🙂
riana12
18. aug 2009
tak mne staci to, co mam, ja sa nestazujem 😉
zuzanockamt
18. aug 2009
ved aj mne to staci ... podstatne je to, ze to je zadara 😉 😉 😉
riana12
18. aug 2009
a vy ste sa ako k tomu dopracovali? =-)
zuzanockamt
18. aug 2009
mame dobreho primatora v MT ... ked bol zvoleny do funkcie, tak zaviedol taku akciu, ze internet zadarmo pre vsetkych, co byvaju v Martine ... je to uplne najnizsia rychlost a od jednej konkretnej firmy ... my sme predtym od nich uz net mali
riana12
18. aug 2009
no tak to mate super 😉
zuzanockamt
18. aug 2009
tak to hej 🙂
riana12
18. aug 2009
ja sa nateraz vzdialim, aj tak uz cochvila dojdu domaci, uvidim, ako budem stihat, mozno sa stavim este vecer, ked nie, tak rano to robotka isti 😃 😃 😃 😃 😃
lubka89
18. aug 2009
ahojte zienky ako ?
zuzanockamt
18. aug 2009
ahoj lubka ... ja fajn ... oddychujem trosku ... a ty ako?
lubka89
18. aug 2009
ja som teraz prisla z prace a tiez odychujem
zuzanockamt
18. aug 2009
ja som bola este s MM na nakupe, uvarila som cast zajtrajsieho obeda, este dam zemiackiky varit a mala by som aj pozehlit troska
lubka89
18. aug 2009
a co si varila ?
zuzanockamt
18. aug 2009
len kolozvarsku kapustu a este idem k tomu spravit zemiaky, nech ma MM aj co papat konecne :-N 😃
riana12
18. aug 2009
som tuuu 🙂
zuzanockamt
18. aug 2009
no a co uz zase mas cisty vzduch? ... ci ti to uz funguje? =-)
riana12
18. aug 2009
iby cisty vzduch 😃 😃 😃
zuzanockamt
18. aug 2009
aha 😃 ... takze tak 😃 ... ja idem konecne ocistit tie zemiaky a dat ich varit
riana12
18. aug 2009
ja som mrkala do temy o endometrioze, ze kolko ibikov pojedia pocas MS za den... ja si to tiez ratam, iadne ma z toho "prekacuje" - vcera som ich zozrala 5 a dneska zatial 3 :-p A volakedy som na tom este horsie, tuto MS radim k tym lepsim :-p jaaaj, este 3 dni, pojdem konecne k tomu dokimu. mne sa to uz vobec nelubi ]-(
zuzanockamt
18. aug 2009
ja idem v pondelok, aj ked to pravdepodobne budem mat este MS ... ale to nevadi ... potrebujem sa opytat na tu ovu, tak nech mi aspon povie, ze co by to mohlo byt a pridem neskor na vysetrenie
riana12
18. aug 2009
ja si len drzim prsty, nech MS dovtedy skonci :-N mudrlatka ovu sa najskor omeskala, potom mudrlatka MS sa omeskala, fuj ]-( ine to nevie, len ma hnevat, kde sa obe damy pohnu 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
zuzanockamt
18. aug 2009
tak ja este MS nemam, ale uz kazdym dnom ocakavam ... mna hneva len ovu, lebo MS chodi pekne nacas
riana12
18. aug 2009
ale este vzdy mas relativne v pohode, ked ti MS sama pride, ked niektore ju maju az po hormonoch :-|
ja dufam, ze zajtra je moj posledny MS den, potom si troska pospinim a v piatok uz budem "ready" :-N 😃 😃