Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
18. aug 2009

tak ano, ale pokial nemam ovu, tak sa budem musiet asi spolahnut na bociana, kedze MM tam nema co oplodnit 🙄 🙄 🙄

riana12
18. aug 2009

Zuzi, mozno to mas aj z tepla, hm? Alebo to robi podvedomie, mozno niekde v hlbke podvedomia si povies, ze babatko byt nemoze, no tak sa hormony troska poblaznia... 😅
Ale treba kazdopadne "znasilnit" dokinu, nec pride veci na chlp a budes potom mudrejsia, ze co a ako treba zariadit 😉

riana12
18. aug 2009

inak, dneska som si kupila 2 knizky, jeden triler, z lekarskeho postredia a druhu, od nejakej Americanky, ako sa spravat vo vztahu 😀 😀 😀 😀 Co-to som pocitala a celkom zaujimave poctenicko

zuzanockamt
18. aug 2009

neviem z coho, ale viem, ze toto bol treti cyklus bez ... a ja som sa uz v podvedomi stotoznila s tym, ze by mohlo prist dieta, aj ked MM nema pracu a ani to tak nevyzera, ze by v blizkej buducnosti nieco nasiel, ale uz fakt nemame na co cakat ... odkladali sme to tri roky a kam sme sa posunuli? ... nikam ... tak naco cakat este dlhsie

riana12
18. aug 2009

ved do pondelka uz nemas daleko, ja by som si od dokiny vypytala na zaciatok hormonalny profil, ultrazvuk niekedy v obdobi predpokladanej ovu a nedat sa odbit, ze sa este nesnazite rok... ono, vzdy sa da dokinu/dokiho oklamat, ze sa snazite a nedari sa... skor sa vrhnu na riesenie problemov...

a hej, pokial ste nieco odkladali a nepomohlo, na co cakat? ved kym sa babo podari pocat, kym ho vynosis, porodit, uplynu dalsie mesiace, muzik moze robotu najst, rodina by vam isto apson troska pomohla,... vzdy sa to da nejak uhrat.

riana12
18. aug 2009

Zuzi, volaka som unavena, len tu tak prezivam, asi sa uz pojdem pomaly hodit do postele 😒 🙄
Tak zatial paa 😉

zuzanockamt
18. aug 2009

ja som dnes tiez nejaka odrovnana, idem sa hodit do vane a kukat TV ... tak papa

etuska
18. aug 2009

ahojte kocky,
prisla som vas len pozdravit.Zajtra este nejake posledne vybavovacky,dokupit bryndzu a horalky,takze na net uz cas nebude.
Ozvem sa z UK 😉
Zuzi-tak si pokojne daj do pasu "snž" 😉
Dnes som sa stretla s partiou mamiciek-kazda jedno malinke babo okolo 1,5 roka a 2 z toho tehu-dalsie planuju coskoro,tak som sa tam citila akoby mi usiel vlak 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. aug 2009

ahoj erika ... a kedy letite??? 😕 😕 😕 ... to teda ubehlo poriadne rychlo, vsak?
pas si zatial menit nejdem, az ked niekedy objavim // na tehu teste a potvrdi mi to aj lekarka, tak dam tt do pasu

etuska
18. aug 2009

Zuzi-vo stvrtok
zajtra mam este vybavovacky tak to uz nebudem mat cas.

zuzanockamt
18. aug 2009

tak to zelam stastnu cestu 😉 😉 😉 ... a v praci zacinas kedy?

etuska
18. aug 2009

dik Zuzi
nastupujem az 1.9
bru nocku 😵

zuzanockamt
18. aug 2009

dobru noc aj tebe 🙂

riana12
19. aug 2009

Ahojte babulky, dobre ranko 🙂

Etuska, stastnu cestu zelam aj ja 😉

Rano som mala taku veselu prihodicku s vratnikom - pytal sa ma, ze ci som zase spala v noci sama, bo som sa mu vcera tiez "postazovala" (pytal sa tak srandovne na to, tak ze co budem vymyslat, poviem), ze som sama spala. Tak som mu dneska druhykrat prizvukovala, ze mlademu by mal dohovorit nejaky starsi muz. A on mi na to podareno hned: "alebo treba na 2 tyzdne zmenit chlapa" 😀 😀 😀. Schuti sme sa zasmiali a ja mam hned o nieco krajsi den 😉
A co som si kupila tu knizocku vcera, tak som ju este vecer troska "hltala" a vidim, ze nie vzdy, teda vlastne vacsinu casu, nebolo moje chovanie k mlademu koser. Asi som si vela veci (negativnych myslienok) zavinila sama 😒. No ale nebudem predbiehat a uz len cakam ako vos pod chrastou na dalsi vyvoj 😀

mexx
autor
19. aug 2009

Caute mice,

no dnes je vam tusim este vacsie horko, ze ani nepisete. 🙂 Alebo naopak, je chladnejsie, tak podnikate, co sa da, kym sa da dychat... 🙂

riana12
19. aug 2009

Servusky mexxik 🙂
Ja som bola dlhsie na obediku, daco som este riesila ohladom letnej "dovce", som sa tu narehotala, co jedna tetusa s tym akcne spravila a tak 😀

mexx
autor
19. aug 2009

Rian, pobav aj nas. 🙂 Chystas sa na dovcu?

riana12
19. aug 2009

No to bolo tak Mexx, napisala som mail do jedneho penzionu, chcela som si overit, ci maju volne na "nas" termin a popytat sa na niektore veci a oni mi hned poslali potvrdenie rezervacie, dokonca uz aj ubytovaciu zmluvu, podmienky a dalsie doklady... No nejde mi to do hlavy, ale nech. Hlavne je, ze sa to da zrusit, ked nebudeme mat zaujem.
A ta dovca, to by boli 4 dni, z toho 2 vikendove dni a 1 sviatok... 😅

zuzanockamt
19. aug 2009

Ahojte 🙂
som uz konecne doma z prace 🙂
riana ... takze budete mat romantikus predlzeny vikend 😵 ... aj ja som uvazovala nieco take spachat, ale neviem kedy, lebo sa nemozeme nejako s MM casovo skonsolidovat 😀 😀 😀

riana12
19. aug 2009

no jo, bude romantikus (dufam 😅). nadeje si nechcem predcasne robit ziadne...

zuzanockamt
19. aug 2009

ved ano, netreba si robit dopredu predstavy, lebo obycajne to skonci presne opacne ... ja asi az na vianoce nieco naplanujem 😀 😀 😀 ... alebo az neskor v jeseni

riana12
19. aug 2009

no ja uz po skusenostiach tak daleko neplanujem, aj ked mam velakrat pokusenie... ale zbytocne by som sa vytrapila, bo ako obycajne zvykne, ze z takych veci zide... 😝

zuzanockamt
19. aug 2009

tak to jo 😉
a ako to vyzera s tym tvojim netom? 😕 ... ja akurat varim zajtrajsi obed ... zemiakovy privarok
ak budes mat cas, tak kukni moj graf, ti napisem do IP, co mi jedna baba z grafov napisala ... no sranda 😀

mexx
autor
19. aug 2009

Riana, aj kratka dovca je dovca. 😉

Zuzi, tak uz aj ty poctivo merias a znacis do grafov? 🙂

riana12
19. aug 2009

Zuzi, teraz mam troska ine starosti, kvoli tej dovci 😅

zuzanockamt
19. aug 2009

riana ... oki 🙂 😉
mexx ... no meriam, ale nie kvoli tomu, ze by sme sa nejako zurivo zacali snazit 😀 😀 😀

mexx
autor
19. aug 2009

Zuzi, len tak z dlhej chvile? 😀 Ci chces vediet, ako si na tom s cyklom? Ja keby som bola zodpovednejsia, tiez by som merala, bo by ma zaujimalo, co mi povychadza, ale sak...som dost nedosledna, tak neviem veru... 😅

zuzanockamt
19. aug 2009

mexx ... hej z dlhej chvile 😀 😀 😀 😀 ... ale nie, chcem vediet, ci mam a kedy mam ovu

riana12
19. aug 2009

mexx, ja som to prve 2 mesiace flakala, zbadala som sa az par dni pred MS, ale potom som tomu prepadla, ani neviem ako... 😕 😅 😅 😅 😅

riana12
19. aug 2009

teda myslim na meranie BT 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre