Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
19. aug 2009

No mozno by som mala skusit a tiez tomu prepadnem. 😉 Bolo by to len pre moje dobro... 🙂

mexx
autor
19. aug 2009

Baby, a ukaze to spolahlivo, ze mate ovu? 😕 Resp. ci je mozne meranim teploty odhalit anovulacny cyklus? 😕

zuzanockamt
19. aug 2009

mexx ... ja sa v tom moc nevyznam ... spolieham sa na ten program na nete, ze mi to vyznaci, teraz mi nevyznacil nic, takze sa spolieham na to, ze ovu tento cyklus nebola ... co by mohla byt aj pravda,lebo som necitila priznaky ... ale zase je pravda, ze pri kazdej ovu priznaky citit nemusis ... no uvidim pocas dalsieho cyklu, ako bude

riana12
19. aug 2009

mexx, ak si tu BT sledujes poctivo - merias v rovnaky cas, spis dostatocne dlho, tak to vypovednu hodnotu urcite ma. dobre je si potom odsledovat hlien pripadne aj krcok (ak sa ale nevyznas v tom dobre, je to obcas iba na skodu 😅).

Zuzi, ja ako mrkala, tak mrkala, tak som ovu nevidela... 😔

zuzanockamt
19. aug 2009

riana ... ved ja viem, ze ovu nebola ... na to ani merat nemusim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mexx
autor
19. aug 2009

No jo, len ako sa ja donutim robit to poctivo... 😅 😔

zuzanockamt
19. aug 2009

mexx ... ked uz som sa ja donutila kazde rano o 5:00 merat, tak to uz sa kazdy donuti 😀 😀 😀

mexx
autor
19. aug 2009

Zuzi, o piatej? 😲 Ako rezko si do toho vykrocila... 😅

zuzanockamt
19. aug 2009

zacala som tak skoro merat, lebo do novej prace - do skoly budem musiet od buduceho tyzdna vstavat tak skoro 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
19. aug 2009

tak ja som sa uz nadopovala ibalginom, lebo milostiva MS dorazila 😝 😝 😝 a mozem ist spinkat

riana12
20. aug 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Zuzi, ale aspon MS dorazila, aj ked teda ovu nebola...

Jaaj, mne je akosi nedobre, uz rano okolo pol piatej som sa zobudila v puse s pocitom, ako by som mala grckat 😒 Uz sa mi to aj polepcilo a ja truba som si dala kavu s mliekom, schuti som skoro vsetku vypila a uz mi to zacina nanovo 😖 😝

mexx
autor
20. aug 2009

Bre rano,

mame za sebou otrasnu noc, raz ma z toho dietata porazi... 🙄

Pozeram, ze Riana ma tiez velmi dobre rano... 😅

riana12
20. aug 2009

Ahoj mexxik 🙂

A co sa deje, ze dorbec neposlucha? 😕 Daco ho boli, zubky rastu ci len tak vymysla, aby ta najedoval? 😅

mexx
autor
20. aug 2009

Ma strasne pokazeny spanok, uz asi dva mesiace. Pripisujem to aj zubkom, ale kedy mu vylezu, to netusim. Ale okrem toho sme sa asi dostali do toho stadia, kedy skratka ten spanok nie je taky dobry, ako by mohol byt... 😝

riana12
20. aug 2009

Brasko najmladsi mal obdobie, ze za cely den mu stacilo polhodky spanku a bol sviezi zvysok dna... 😝
A co pocuvam, ze deticky mavaju take nespave obdobia... 😠

riana12
20. aug 2009

A je mi furt grcne 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 Ale mozem si isto za to sama 😝 Naco som si ja tupana tu kavu dala? 😠

mexx
autor
20. aug 2009

Nas toho cez den naspi tak priemerne, nie prilis vela. Len v noci by mohol spavat lepsie teda... Nevadilo by mi, keby sa budil skoro, ale spal lepsie. Takto sme vsetci hore skoro celu noc nonstop, to je o drzku...

A z coho ti je tak zle, Rius? 😕

riana12
20. aug 2009

A v noci je potom nejaky zly, place alebo si len pyta pozornost a dajte mi papat a tak?

No a ja netusim, preco mi je takto 😒 Ci mi nieco nesadlo vcera... Neviem 😒

mexx
autor
20. aug 2009

Praveze spi velmi malo, budi sa, place uplne hrozitansky, no na nervy... 😖

Mne sa chce dnes stale cikat. Sakra, asi som zas niekde prechladla... 😝

riana12
20. aug 2009

Chudato, takze on sa takto po nociach trapi a tym trapi aj vas ☹
Mexxik, treba vela pit. Mozno sa ti nechce preto, ze malo pijes 😉

zuzanockamt
20. aug 2009

Ahojte 🙂
dufam, ze sa tu este niekto vecer objavi 😕 😕 😕 ... ci??? 😀 😅

mexx
autor
20. aug 2009

Ja hej, na chvilu. 🙂 Dnes je uplne hrozny den. Dieta sa rozhodlo v tej kritickej noci pokracovat aj cez den, a teraz uz asi tak od stvrtej vkuse fnuka. No hruuuza... Konecne ide do postele, len som zvedava, kolku vecnost ho bude treba uspavat... 😔

zuzanockamt
20. aug 2009

mexx ... tak to nezavidim, ja som taka unavena z prace, ze keby mi tu malo este aj dieta mrncat, tak ma asi uplne uz vystrie 😅 ... ale tak, kebyze ho uz mam doma, hadam by som to nejako vydrzala, ved co ine by mi aj ostavalo 😉

riana12
20. aug 2009

ahojte babky, ja som este daco riesila k tej nase buducovikendovej dovci, rano ma caka doki a tak. som ja na to zvedava... 😕
idem uz konecne do postele 😔

mexx
autor
21. aug 2009

Dobre rano,

no dnes bola o nieco lepsia noc, ale aj tak sa citim ako zosrotovana. Achjo... 😔

lubka89
21. aug 2009

ahojte je tu niekto:-ň

riana12
21. aug 2009

AHojky, tak uz som tu aj ja 🙂

lubka89
21. aug 2009

ajhoj kocka ako sa mas ? co mas novwe?

riana12
21. aug 2009

Ahoj Lubka 🙂 Bola som teraz rano u gyndosa, ale uz som v robotke 🙂

riana12
21. aug 2009

A ty ako? Daco nove mas?

Jaaj, daka som zrychlena dneska 😠 Neviem, preco nemozem vsetko napisat do jedneho prispevku 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre