• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
a co ako si dopadla :slight_smile: coi mas nove?
21. aug 2009 o 09:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky organiky maju normalny tvar, velkost, akurat mam trocha tekutiny za maternicou, preto mam tie bolesti podbruska. Ale potesilo ma, ze sice v prsiach nemam tuk, ale vela mliecnych zliaz, takze podla vsetkeho by som mala mat pre babo vela kvalitneho mliecka :dizzy_face:. No a odobral mi este vzorky na cyto, HPV, urea- a mykoplazmy, chlamydie, potom mi daju vediet, ako dopadli vysledky.
Akurat som sa mu zabudla zmienit o bolestivej MS :sweat_smile:, ale to mu poviem inokedy. Cca za mesiac mam dojst na kontrolu...
21. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhha tak super a co kedy bude babo:slight_smile:
21. aug 2009 o 10:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, babo? ako tak pozeram, predpokladam, az naprsi a uschne :frowning2:
21. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhha aj ja by som chcela ale nejak este nic:(
21. aug 2009 o 10:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja mam takeho spomaleneho mladeho...no co narobim :rolling_eyes:
21. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa aj ja niesi sama:frowning2:
21. aug 2009 o 10:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco to musi byt take nespravodlive?! :frowning2: preco ked chceme, nemozeme? :confounded:
21. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja uz neviem on sa v kuse vihovara na nieco:slight_smile: ale co uz:slight_smile:
21. aug 2009 o 11:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tych chlapov len prehla cez koleno a riadne po holej, ze by mesiac nesadli, co by ju mali az ciernu... :grinning: ale ani to by nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ani to :slight_smile: :grinning:
21. aug 2009 o 11:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani keby sme im dali cez drzku, nepomoze :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja pomaly na obed a tak, poobede sa tu stavim zas :slight_smile:
21. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik? :confused:
21. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, ale ved chlapi vobec nemusia vediet, ze sa nieco pecie... :wink: A by ste neverili, aki budu vyteseni, ked budu mat drobcov, aj zabudnu, ze nechceli. :wink:
21. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx, ja nemusim nic piec, bo mlady si aj tak dava sakramenstsky pozor... Teraz je ale aj doba, kedy neviem, ci by bolo take miesenie cesta (ako tomu ja hovorim) tym pravym orechovym :confounded:
21. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba ja tu strasim? :sweat_smile:
21. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rius, no s takym chlapom, co si dava sakra pozor, je to uz tazsie. :unamused: Ale vacsinou maju kamosky takych, ze oni vehementne nechcu dieta, ale samozrejme, ona je vzdy ta, co sa musi postarat o to, aby k tomu nedoslo, takze berie HAK, aby si oni mohli naplno uzivat. No a vtedy sa s nimi zatocit da... :sweat_smile: :wink:
Poznam viacero takych, co velmi nechceli dieta, branili sa tomu, a potom ked prislo, tak boli hrdi oteckovia a bez deti si to uz predstavit nevedeli, lutovali, ze to nebolo skor. Ale tak kazdy je iny... :slight_smile:

A inak, dobre ranko. :slight_smile: Za nami zase jedna zufala noc... :unamused: Ale od rana prsi a hrmi a decko teraz spi, tak aspon je klud. Snad si oddychneme cez den...
22. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexxik, vsak ono nejako bolo a nejako bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nesadlo drobcovi nieco na nos? Nebudu to zubky?
22. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,pred tym nez ste planovali babulka boli ste na preventivke a nejaky ten pokec s gynekologom?
22. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rius, ja stale myslim, ze su v tom aj zubky, ale to si myslim uz dlho, a stale nic, a obavam sa, ze este sa to dlho nezmeni... :sweat_smile:

Lenocka, ja neplanujem, tak som zatial s tym u gynekologa ani nebola, ale spolieham sa na to, ze ked bude nejaky problem, odhali sa to pri prehliadkach ("len" preto, ze sa chceme snazit, by som doktorovi nesla, najprv by sme skusili). :wink:
22. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx tak ale mojej sesternici sa stalo ze kvoli tomu ze nemala krvnu skupinu vysetrenu, tak prisla o babo,jej krv ho zabila.a to teda riskovat nechcem.tak to radsej s tou navstevou risknem,aspon podla toho co citam na roznych weboch,sa to odporuca.
22. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a svoju krvnu skupinu a Rh teraz nepoznas? Skor by som kvoli skupine a Rh zasla najskor za svojim obvodakom. Aj tak gyndos, podla mna, moze zasiahnut az vtedy, ak bude vediet, aku krvnu skupinu bude mat babatko, nie? :sweat_smile:
22. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslim, ze tento problem je, ked ma zena Rh negativ a je sanca, ze dieta zdedi po otcovi Rh pozitiv. Ak mas Rg pozitiv, tak by nemal byt problem (pripadne ak ho ma aj tvoj partner, lebo neviem, co to urobi, ked ty mas pozitiv a dieta zdedi po otcovi negativ). :confused: Ale inac by tam problem byt nemal.
22. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to netusim ani ja baby, preventivku mi aj tak treba, a naco je lekar?aby odpovedal,tak nech sa snazi... :slight_smile:
22. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj tak by podla mna nemohol vela spravit, kym nie si tehotna. fakt treba najskor hoc aj iba u obvodaka skontrolovat krvnu skupinu a Rh vas oboch. ale pokial neotehotnies, ma gyndos "zviazane ruky".
22. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tiez si myslim, ze dopredu netreba prilis spekulovat, a potom sa uvidi. :slight_smile:
22. aug 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne :slight_smile:
22. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
najskor treba poznat svoju krvnu skupinu a hlavne Rh faktor ... problem je len vtedy, ked je zena negativ a muz pozitiv ... u nas je to presne opacne ... ja mam 0+ a MM AB- ... a to problem nie je
22. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi, ako sa mame?
22. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok