• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
mame sa dobre :slight_smile: ... ako vzdy :grinning: ... doobeda som bola v praci, púotom nakupy a teraz sa snazim trosku skulturnit nasu domacnost, takze upratujem, periem, umyvam riad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze ty takto :grinning: ja nejak dneska zahnivam :stuck_out_tongue_closed_eyes: len okolo PC sa motam a tak :sweat_smile: :sweat_smile:
22. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ti je dobre ... ja som uz tak tak davno nezahnivala ... sa tesim, ze sa zajtra konecne vyspim po 2 tyzdnoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale toho pc si moc teda neuzivam, ideme s braskom skusit este raz s tym daco spravit, ked nic, utekam sa zajtra popytat, co s tym. prespim zajtra u mladeho, tak sa ozvem v pondelok :sweat_smile:
22. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam vsetkym peknu nedelu :dizzy_face: ... aj ked to pocasie nie je bohvieco, ale aspon mozeme polenosit :wink: :wink: :wink: ... ja este dovaram obed, potom este trosku upracem, napisem este jeden dokument do prace a potom budeme asi kukat filmik
23. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som ako mechom udreta, normalne by som si pospala... :sweat_smile: Ale este chceme vybehnut na navstevu a do Tesca, tak snad sa nejako prekonam. Ale by som spalaaaaaa... :pensive:
23. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak u nas dnes lialo s prestavkami takmer cely den-akurat doobedu sme boli v kostole-bolo ozaj fajn-mnohi nas privitali :sweat_smile: dali sme si cajik a pokecali-Miska sa zatial hrala s detmi.
Poobede boli u nas znami s 2oma detickami a vecer isiel MM na korcule,Miska na bicykel a ja som si dal aspon rychlu chodzu :sweat_smile: -popritom zme objedali kriky s cernicami :grinning:

No a domov som si to potom odsoferovala a tesila sa ze vidim na cestu aj bez okuliarov :grinning:
Ozaj baby-ste na Facebooku?-lebo tu si uz velmi fotky neaktualizujem.
Bru nocku :dizzy_face:
24. aug 2009 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dobre ranko :slight_smile:

Ja som mala dneska osobneho sofera do prace, prijala by som aj kazdy den :grinning:

Zuzi, to ste tam hore mali ake pocasicko? Bo tu na dolniakoch sa aspon mne zdalo ok, slniecko si cez den posvietilo, teplucko celkom bolo :slight_smile:

Mexx, aj ja som bola nepouzitelna... Ja som stale v tom, ze nam je blbo kvoli tomu, ze to pocasie sa strasne meni - jeden den je cez 30°C, druhy den prsi a sme radi, ze je aspon 21°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Etus, takze ste v poriadku doma :dizzy_face: A mali ste celkom fajn plodnu nedelu. Cernice mate iba krickove? My mame doma tahave a ked to chvilu nechame napokoji, mame tam hotovu dzunglu :sweat_smile: :grinning: :grinning: Lepsiu ako u Tarzana. TEn by sa tade veru neprepchal :grinning:
Ja som na FB, hadim ti do IP :wink:
24. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko,

no mne take chladnejsie pocko uplne vyhovuje, tie horucavy ma uz vobec nebavia, ja by som prijala takych prijemnych jesennych 20 stupnov. :sunglasses: Mam rada jesenne pocasie, ale ten dazd by nemusel byt. Ten nech pada, len ked som zavreta doma a nemusim sa nikam trepat. :slight_smile:

Rius, hod sa aj mne do IP, aj ja som na FB... :wink:
24. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexxik, ja som zase na take jarne pocasie 20-25°C, kvetinky kvtinu, vcely, motyle lietaju, vsetko vonia, slniecko hreje, ale nepali :dizzy_face:
24. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
pekny zaciatok tyzdna zelam :slight_smile:
aj ja som na FB ... poslem vam do IP
24. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servusky Zuzi, po dlhom case sa zase stretavame :grinning:
24. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ... ja uz budem tu byvat len tak ku veceru, v praci sa uz nebude dat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dnes mam posledne volno a zajtra uz zase skola vola :grinning:
24. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze od zajtra uz zase pani ucitelka. no teeeda :wink: a my budeme mat doma hned dvoch prvakov :grinning:
tieto dni tu zas budem len v robotke, poobede ma budu kvacit ine povinnosti - ideme s mladym na predlzeny vikend na kratucku dovcu a ja pojdem hned potom do skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaj, zase sa zacina ten kolotoc a teraz bude ten najhnusnejsi :cry:
24. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu dovcu ti zavidim trosicka ... ale hadam sa aj nam podari este do vianoc ieco spachat :grinning: ... no ja som bola pani ucitelka aj teraz,ale trosku inak
24. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak je to len na cca 4 dni a bude to skor unava ako oddych... a kebyze si nespravim, nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale co uz, som na take uz navyknuta, uz mi tolko nad tym rozum nestoji a len sa z toho pousmejem pod fuzky :grinning:
24. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mám riana dovolenku za sebou. v sobotu sme sa vrátili. a tiež sme boli unavení, lebo sme dosť chodili. ale bola to taká fajn únava... :grinning:
24. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzka, pokial sa my dvaja na "dovci" nepohadame, tak keby aj mam svalovicu a nevladzem, tak si poviem, ze to bola dobre stravena dovca :slight_smile:
24. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky
dik za IP :wink:
Zuzi-budes ucit na tej istej skole ako pred odchodom do UK ci na inej?
No my mame tak 17 C a dnes prsalo len trosicku,aj slniecko obcas vykukne-take typicke jesenne pocasicko :slight_smile:
24. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... budem na inej skole, predtym som ucila priamo v MT a teraz budem dochadzat na dedinu
24. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa aj tesis,ze? :wink:
Ja som mala rada zaciatky sk. roka.
Zuzi-posielam IP
25. aug 2009 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, neboj sa, snáď to bude ok.
25. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci ako ?
:rolling_eyes:
25. aug 2009 o 07:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, babulky :slight_smile:

Zuzka, zhodnotim situaciu, az ked budeme mat po dovci, zatial "no comment" :grinning:

Lubka, no ja vcelku fajn, cez obed sa chystam na nejake vybavovacky a pravdepodobne ma caka este nejaky rychlonakup kvoli dovci, poobede musim dat nejake oblecko este oprat a zacinam sa balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty co takeho pochmurneho smajlika davas? :confused:
25. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko, dievcata,

ani trochu sa mi nechce nic robit, ale to bude tym, ze som si predsavzala, ze dnes vsetko upracem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vcera sa mi podarilo zbavit kopy zehlenia, akurat ze ked dam dnes oprat, co treba, tak bude kopa nova. Skonci sa niekedy ten kolobeh? :grinning: :sweat_smile:
25. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexxik, ahojky :slight_smile:
25. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Rius :slight_smile:
25. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx, ja by som ti poradila pouzivat jednorazove oblecenie. :grinning: To netreba ani prat ani zehlit. Akurat netusim, kde take predavaju :sweat_smile:
25. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No jasne, to by sa hodilo... :grinning: Inac v nasom meste byva jedna taka rodina (oni su taki dost podivni, no) a oni fakt funguju podobnym sposobom. Vobec neperu, proste tie handry nosia, kym sa da, a potom to vyhodia. :sweat_smile: Neviem, ci by som na to mala zaludok, lebo sak kym to znosim (nove to isto nevyhodia), tak by som mala pocit, ze smrdim ako tchor. :zipper_mouth: A musi to liezt do penazi...
25. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prednedavnom som citala na nete clanok, vedci vymysleli oblecko, nazov uz presne neviem, pred casom ho testoval jeden astronaut na ISS, 4 mesiace vkuse mal tie iste veci na sebe oblecene. Ze to odpudzuje spinu, pot, nemalo by to teda ani smrdiet a ani byt flakate. A chystaju sa to uviest aj na bezny trh. To by bolo ale, co? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok