Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
7. sep 2009

Ahoj Lubka, ako sa dneska mas? 🙂

Mne sa bude treba o chvilu pobrat na obed, aj ked sa mi este moc nechce 😅

lubka89
7. sep 2009

ahoj mojka 🙂 mam sa fajn ale na pomyslenie na to ze ochvilku idem do prace tak..

riana12
7. sep 2009

A dneska ti to zacina/zacalo kedy?
Ja zase pomaly odratavam, kym pojdem domkov 😅 😀

etuska
7. sep 2009

ahojte zienky,
co nove?Dalsi prac. den za nami-dnes to ubehlo celkom fajn.Poobede sme boli u kamosky-deti sa pohrali,my podebatili.
MM uz chodi na denne,takze poobede sme uz cela rodinka pokope 😵
Akurat s Miskou strihaju zivy plot a o chvilu ideme este na nakup do Tesca.Miska ma uz domacu ulohu a ani sa nenazdam a je vecer.
No-uz nie je tolko casu na Kona 😅
vecer ma este caka varenie a nejake pripravy na zajtra.
a bodlo by mi uz aj nejake brusaky zacat robit,nech pred tehu trochu zhodim brucho,lebo budem na zaciatku tehu vyzerat ako by som uz rodit mala.nejako sa to uz blizi-to snazilkovanie-ani sa mi do toho az tak nechce 😅 Mikroskop zatial funguje super 😅

Zajtra idem s miskou na ockovanie,tak drzte palce 😖

riana12
8. sep 2009

Ahojte, no zase dalsi den z vacsej casti pred nami 😝 Ale ak to ubehne rovnako rychlo ako vcera, nebudem sa stazovat 😀
Vcera sme boli s mladym, bo mi chcel kupit darcek. Ale ja som zase raz mala svoj uzasny depkovaci den 😝 A ja blba krava (inak si povedat nemozem, pardon za vyraz) som si kvoli mojim prihluplym rozmyslanim, co vsetko je zle, zase raz do velkej miery pokazila aspon tych par hodin s mladochom 😠 😖 😠 Musim si niekoho najat, aby mi vcas vedel jednu struhnut 😅
Inak pohodicka pohoda 😉

Etus, moj brasko zacal teraz chodit do prvej, ucitelka im nieco nakazala a nebyt toho, ze mama sa aj dovtipi, co asi od nich chcela, to by bolo. Vsetko to totiz drobec obratil na to, ze to je tajomstvo medzi nim a pani ucitelkou a nik iny o tom nesmie vediet. Este aj vecer, ked som dosla domov a pytala som sa ho, co im pani ucitelka kazala, tak sa zvrtol "na opatku" a odvrkol, ze to je tajomstvo 😀 No potvora jedna mala 😀 😀

etuska
8. sep 2009

Riana-tak to mas mileho brata 😀
Dnes som bola s miskou na ockovani-drzala sa statocne.Vraj tu v UK bude mat dalsie ockovanie az v 14tich.
Pekny vecer.Idem trochu upratat a hodit veci do pracky 🙂

riana12
9. sep 2009

Etus, no on je taky podareny stale. Vcera som s nim robila domacu ulohu, dostali ju prvykrat. Mali kreslit nejake zvieratka, tak on si nakreslil najprv sam zeleno-ciernu macku 😀 a ja som mu pomahala kreslit tucniacika 😵 Som zvedava, s cim pride dneska zo skoly 😅

Tu na SK je tusim ockovanie pocas zakladky tusim aj kazde 2 roky... Ja som teda chodila akosi casto, raz to, raz ono... A to Miskine ockovanie by v tych 14 malo byt proti comu?

etuska
9. sep 2009

ahojte
Riana-netusim-musim mrknut a porovnat ockovaciu schemu UK a SVK 😀
Inac-Miska mala dnes teplotu-je nejaka slaba-dala som jej Paracetamol-ako mi poradila vcera lekarka.Vcera som jej nedala,reku,ze ved bude Ok aj tak-no ked sme sli zo skoly,tak mi vravela ze jej bola cely den zima-pritom ja som chodila v tricku.

Mna tiez boli hrdlo a tecie mi z nosa-tak dufam,ze nas nestretl ziadna prasacia chripka 😅

Miske davam aj Imunoglukan na posilnenie imunity uz od konca augusta-tak hadam bude OK.

Dnes som bola prekvapena-lebo som vyskusala ovul. mikroskop-kedze mi zacali plodne dni-a "paprade" teda riadne.Hmm-tak si musime davat pozor,kedze vsade cihaju teraz chripky 😒 -idem povesat pradlo a este upratat-vcera som akosi nestihala vsetko.

MM len doniesol Miske lieky z lekarne a bezal prec do prace-a to mal koncit pred 4p.m 😒
pekny vecer

PS pre Zuzku:Zuzi-ako pokracujete s tou pripravou na profi-rodicovstvo?-ci uz ste od toho upustili? 😕

riana12
9. sep 2009

Ahojte, tak ja uz konecne doma, ale aka som zmorena. Len som v buse sadla, uz som driemala 😅
Bude mi dneska treba prat, zase to budu minimalne 2 pracky, a to len moje oblecko... 😝 😅 😅 Caka ma okrem toho este daka robota, lenze to je taky stereotyp, az to pekne nie je 😝 No co uz, ked som sa raz do toho pustila, treba mi to aj dokoncit 🤐

etuska
9. sep 2009

tak,tak Riana-aj ja uz bezim od PC pracovat 🙂
Juuj-vecer hrame futbal proti Sev. Irsku-som zvedava ci to davaju v telke aj tu v UK

zuzanockamt
9. sep 2009

Ahojte 🙂
erika ... neupustili sme od toho 😉 ... MM bol vcera na prvom informacnom stretnuti ... tam si dohodli prve stretnutia ... zacinaju koncom septembra ... ale pre mna bohuzial doobeda 😒 ... takze ja si musim dohodnut individualny plan 😖 😒

riana12
9. sep 2009

Ahoj Zuzi, konecne sa stretavame po dlhom case. Teda dufam, ze tu este si 😅
Etus, ja tu este chvilu budem, kedze zdielam s domacimi net, ten svoj som nemala este cas ist reklamovat ☹ No a teraz hlavni akteri a otravovaci su mimo domu, tak "mysi" je fajnovo 😀

zuzanockamt
9. sep 2009

ahoj riana ... hej, este som tu .... ale uz premyslam o tom, ze pojdem do vane a potom z postele kukat panelak a spat, lebo rano o 5:00 mi zvoni budik 😝 😝 😝

riana12
9. sep 2009

tak som ta predsa len stihla 😎

zuzanockamt
9. sep 2009

jo stihla 😀 ... co noveho? 😕

riana12
9. sep 2009

no sikovna som 😀 noveho? no akosi som teraz rozlietana, uz aj skola mi zacala, takze kolotoc sa roztaca... 😝 zacinam byt nervozna, akosi neviem vymysliet, co pisat na bakalarku, teraz mam vhodny cas si vybrat profaka, este nie su zadani 😅 no a tak nejak...
a ty ako? 🙂

zuzanockamt
9. sep 2009

ja po starom v podstate ... vela roboty,lebo ved skolsky rok sa zacal, takze velmi nestiham a na kona nemam velmi chut chodit, tak väcsinou kvasim na FB a na pokeci

riana12
9. sep 2009

tak po starom to nie je, ked skola zacala. predsa len to je troska nove - oproti tomu CVC, no nie?
ja som inak v akejsi depke, ale teda na konika zbehnem... postudujem, co nove... volako si potrebujem zamestnat hlavu 🙄

zuzanockamt
9. sep 2009

tak nove pre mna v skole nie je nic, kedze som to uz robila, tak som sa vratila do starych kolaji

riana12
9. sep 2009

tak nevravim, ze skola ako taka je nova, ale ked si robila nejaky cas v tom centre, tak mas zmenu. hm?

zuzanockamt
9. sep 2009

ale to hej, zmenu nejaku mam ... no ved som aj celkom spokojna ... a nic ine mi vlastne ani neostava 🙄 😅

riana12
9. sep 2009

ja mam teraz toho tolko, az to pekne nie je... do toho nejaka ta depka... no je mi "super" 🙄

zuzanockamt
9. sep 2009

tak ja s tou depkou trosku podobne ... to je uz asi moj celozivotny udel 😀 😅 😕

riana12
9. sep 2009

a ked mne sa to len zhorsuje a zhorsuje 🙄 😝 😀 🙄

zuzanockamt
9. sep 2009

to je uz udel nas vodnarov ... s tym sa len zmier ... lepsie to nebude 😝

riana12
9. sep 2009

no keby bol niekto iny troska iny, ale to zas je len vodnar, takze to ine nebude 😝

zuzanockamt
9. sep 2009

no dvaja vodnari nic moc teda 😀 ... mne staci vo vztahu jeden - teda ja 😀 😀 😀

riana12
10. sep 2009

ja cim dalej, tym viac zistujem, ze vodnari si akosi nepasuju... bo kazdy sa bije za svoje + dalsie okolnosti a potom sa cudovat mozme, ze mam depku 😝

Inak, dobre ranko 😎 KOnecne je zrana teplejsie ako tomu bolo napr. v taky pondelok 😝

lubka89
10. sep 2009

ahojte kocky konecne sa mi to podarilo🙂

riana12
10. sep 2009

Ahoj Lubi a coze sa podarilo? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre