• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
takze len tak zbezne a prilozim ti linky na clanky, urcite si si vsimla ze pocas cyklu mas stavy kedy sa citis mokrejsie a kedy suchsie, v principe tie mokre dni mozeme nazvat aj plodnymi je to z toho dvovodu ze v case ovulacie sliznica krcku maternice vylucuje hlien ktory je rieducky ma +- konzistenciu aj farbu vajecneho bielku ak by si ho vzala medzi prsti zistila by si ze je extremne elasticky. tento hlien vytvara idealne prostredie pre lososiky vedia v nom prezit aj niekolko dni a pockat si na ovu. Co sa tyka krcka maternice ten sa otvara dvakrat za cyklus a to tesne pred MS krvacanim a pocas ovu to znamena ze jedina moznost kedy moze zena otehotniet je v case ked je krcok otvoreny a lososiky cez neho prejdu a smeruju do vajkovodu a tam sa stretne s vajkom a bude mimi :grinning:

http://www.rodina.cz/scripts/fulltext/fulltxt.asp?hledatstr=ovulace

toto je link kde su velmi vydarene clanky su tam aj fotky ktore su sice dost naturalne ale aspon si potom vsetko vies dokonale predstavit a aplikovat to na seba

vela zdaru :wink:
16. feb 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hlien ma viac menej odsledovany-vzdy v urcitom case pride a je az prilis elasticky :grinning: moj cyklus je ale sialene nepravidelny-niekedy mi to aj vyse tyzdna meska :grinning:
idem na ten clanok :wink:
dik dik dik :wink:
uch aka ja budem vzdelana :grinning:
16. feb 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, tak ked som si pozrela tieto obrazky...uff...len dufam, ze s otehotnenim nebudem mat problem... :sweat_smile: Niezeby sa mi to nejako hnusilo alebo co, to nie, ale taketo sledovanie vsetkeho mozneho...hm hm... :fearful:
16. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si tie clanky precitala....no su naturalne, ale poucne. takze som sa rozhodla, ze sa zacnem sledovat :grinning: aby sme neznosti naplanovali presne na cas a tak zvysili sancu zamiesat nejake mimi :wink:
16. feb 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak ti budeme drzat paluchy, Petu, a sme zvedave, ako ti to pojde. Teda ja urcite... :wink: :grinning:
16. feb 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx i srandu zo mna robis??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale kde, to bolo akoze na podporu... :wink: :grinning:
16. feb 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vyskusam to(teda ak sa mi bude chciet) a uvidime. ved za to nic nedam a mozno mi to pomoze :wink:

ty to nehces vyskusat? :grinning:
16. feb 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz som nad tym rozmyslala...v podstate za to nic nedam, a niektore signaly si vsimnes, aj ked to nesledujes nejako uplne detailne... :slight_smile:
16. feb 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby,ja som si kupila asi pred 2 tyzdnami ten mikroskopcek a zatial som tam nevidela nic ine len bodky :confused: A dnes sme vyskusali krem pharmatex a cely den musim mat vlozku tak neviem :unamused:
16. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci, a aky test si si presne kupila? By ma to zaujimalo, lebo rozmyslam, ze si nieco take chcem zadovazit... :confused:
16. feb 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vas baby to snazilkovanie resp.pripravy nan uplne chytili...
ahoooooj luci :grinning:
16. feb 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a neberies to snazilkovanie nejako moooooc vazne? aby si potom z toho nebola uplne vystresovana a ako na potvoru sa potom nebude darit :pensive:

inak luci vies, ze uz aj sasa odchadza uz katedry?
16. feb 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Petu, no ved vzdy pripravene, nie? :wink: :grinning:
16. feb 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej.....vzdy pripravene :wink:
16. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ta lucka zmizla???? :rolling_eyes:
fuj, tie natural obrazky su terrible :confused: pevne verim, ze bude vsekto OK. uz mi presla depka z porodu, ale zase sa mi dako vracia...:slight_smile: brrr :sweat_smile:
autor
Lul... :grinning:
16. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka depka lul?

neviem mna tie obrazky nejako nerozhodili....ved su to len obrazky.....neviem taketo veci si nepripustam, ide to okolo mna.....nazivo je to potom ale o inom :sweat_smile:

lul kedy zacnete snazilkovat? nejako sa mito nechce hladat :sweat_smile:
16. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul myslim, ze vsetky pevne verime, ze vsetko bude OK. nebyt tychto diskusii tu, tak o mnohycg veciach nemam doteraz sajnu :sweat_smile:
16. feb 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a kam ide,my sme ju moc nemuseli :wink:
No my sa este nesnazime,len som vysadila HAK,tak praveze sa chceme este chranit :sunglasses:
16. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim koncit,prave nam prisla navsteva :slight_smile:
16. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa luc. neviem kam ide, ale prec odtial, ved uz aj chrasto odisiel....aj ostatne coskoro odidu....rozpadava sa to...
16. feb 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pre dnesok lucim-uz by mal prist konecne manzel a idem sa mu venovat (snad o mesiac nebudem medzi tehulkami :grinning: )

krasny zvysok vikendu vam prajem :dizzy_face:
16. feb 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul - chceme sa zacat snazit april, maj :slight_smile:
16. feb 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna berie vsetko, co suvisi s telom, bolestou a tak... ja ked idem na injekciu(aj tu si davam len ozaj v nevyhnutnych pripadoch, neraz som prisla na pohotovost, ze mi bolo zle, chceli mi pichnut injekciu a ja som odmietla), alebo mi idu brat krv, musim lezat aj to ma kriesia, lebo odpadavam, ozeleniem, nerozpravam a vyzeram vraj jak "hruskove ho.no"
16. feb 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: tu sa klabosilo?! a mna nezavolali :frowning2:
16. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Monci, na ved to netreba volat, staci prist aj bez pozvania, nie? :wink: :slight_smile:
17. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahj mexi, zase nová foto, sa nezdáš, konečne som ťa čapla na nete v tú hodinu ked som tu aj ja :grinning:
17. feb 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Mirip, ta ja foto menim kazdu chvilu, lebo kazde ma po par dnoch omrzi a neznasam sa na nom... :grinning: :wink:
Co porabas? Ja nic moc, taka uplne oddychova nedela...
17. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok