• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahojte :slight_smile:
erika ... to mas tak v tej praci ako u nas asistentka ucitela, ale ona pracuje s integrovanymi, co maju DYS a podobne poruchy
riana ... no musis viac trenovat, aby ta len tak hocico nezlozilo :grinning:
21. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ale noooo :grinning:
21. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulky :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-asi tak-aj na to tu mame "classroom assistant"-nikedy by ste neverili- v 1 triede ucitelka+3 asistentky :grinning:

Uz sa ani nejdem rozculovat-MM mal dnes dennu(7-2p.m) a v noci musi opat prist na nocnu sichtu,lebo si zmysleli,ze tento tyzden bude mat nocne :unamused:
Takto si clovek nemoze nic naplanovat-kurzy Aj,zubara-no proste nic-lebo potom este aj o peniaze pride-anpr. ak neprides k zubarovi cvakas 20 libier :confounded: -hadam sa to coiskoro znormalizuje
22. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.

Etus, to tam co v muzikovej robote stvaraju? Najprv poobedna a potom ho este nazenu aj na nocnu? :confused:
23. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no veru Riana-cvicia s nimi ako sa im chce a este im aj hodinovu mzdu znizili-dali im novu zmluvu a tam je to takym lisiackym spúosobom zakamuflovane,ze im nevychadza ani minimalna mzda :angry: -ale to je protizakonne-tak ak budem mat vecer cas-pozriem si to na nete.

zajtra dlllhy den-mam poobede kruzok,tak som zvedava ako bude.
U vas co nove?
23. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
erika ... no teda, to je z fakt hrozne, co sa to tam deje :rolling_eyes: :angry: :unamused: ... ja som taka rada, ze sme doma na Slovensku :dizzy_face: ... a aj ked MM nema zatial pracu a zarobime o dost menej ako v UK, ale aspon so mnou nikto necvici a nie som pre nikoho pajac na spagatiku ... toto mi v UK straaaaaaasne vadilo, kedze mam nejake vzdelanie a bola som zvyknuta na uuuuuuplne iny pristup
inak nemam nove nic ... tak ako vzdy :rolling_eyes: :confounded: ... a tesim sa, ze len 2 dni do prace a zase mame viiiiiiiikend :grinning: :dizzy_face: :grinning:
23. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:

No ja nove? Vselico, sama sa v tom neorientujem, som rada, ze som rada :grinning: Aj ked teda je tu par veci, co sa mi nelubi, ale tak co narobim, ked niekomu nieco nedochadza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Etus, mna by to tiez nastvalo, hned by som sa v tom zacala vrtat a na zaciatok si aspon nejake veci dokladne prestudovat a ked by ma to uplne dozralo, tak by som ich na uradoch nahlasila. Ale samozrejme zalezi to od mnohych okolnosti. Niekedy, ked ludia moc rypu do zamestnavatela, nerobi to dobrotu :unamused:
A aky mas kruzok?

Zuzi :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ked pocujem slovo kruzok, tak sa mi krvny tlak dviha :angry: :grinning: ... ale radsej to tu nebudem rozoberat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ale nooo, nemysli na to a tlak ti nedvihne :wink:
23. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz tlak zdvihnuty asi stale :grinning: ... a to uzivam 2-krat denne horcik :grinning: a raz denne kyselinu listovu a zelezo
23. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si odo dneska (kvoli nadchadzajucej MS) naordinovala - alchemilkovy caj, horcik, zinok, kvapky Hormeel. No a ked ma este nieco napadne, tak pridam aj to :grinning:
a ty coze s kyselinkou listovou ides porabiati? :grinning:
23. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a este mi konci "kura", tam dolu si kazdy vecer davam gel, co mi zistili z kultivacie streptokoka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nejdem porabat ... kupila som si acidofolan na jeden mesiac ... a on obsahuje kys.listovu+zelezo+nejake becko(myslim,ze B12 :confused: ... to len tak preventivne ... keby nieco :grinning: :grinning: :grinning: ... ale aj tak nic :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, povedzte mi, ze som sibnuta :sweat_smile:
a ja zatial porozmyslam, ci sa vam priznam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by si mala byt sibnuta :confused: :confused: :confused: :confused:
23. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozmyslam, ci to verejne mam prezentovat, ale sukromne prezradit mozem :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, musim ta upokojit, ze sibnuta nie si :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to je ok? ufff :sweat_smile:
23. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneee :wink: ... preco by nebolo :wink: :wink: :wink:
23. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ini by mi povedali, ze sibnuta som :sweat_smile: :grinning:
23. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasli na inych :wink:
23. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja kaslem :grinning: :grinning: :grinning: ja som len tak pre zaujimavost podotkla :grinning:
23. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... uvidis casom ako sa to vsetko pozvrta a ci sa udeju nejake zmeny :sweat_smile: :wink:
23. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podla vsetkeho mam este nejaky ten rok cas... potom sa uvidi :sweat_smile:
23. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... no rok ubehne rychlo ... som zvedava, co mna caka :grinning:
23. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je rok aj nieco :grinning:
23. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-aj ja som zvedavaaaaa-posli prosim IP :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš