Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
23. sep 2009

etus, ty ma potom zabijes 😅 😀 😀

etuska
23. sep 2009

precoooo?posli -som zvedava 😀

riana12
23. sep 2009

no a teraz uz len zmurim oci, bo mooooc bojim 😅 😔

etuska
23. sep 2009

Riana 😀 😀 😀 -ja nehryziem-ale svoj nazor som ti povedat musela 🙂

zuzanockamt
23. sep 2009

erika ... dufam, ze si moc nekritizovala 😉 😉 😉 😀 ... ja som celkom za, ale musela by som najst niekoho spolahliveho a overeneho, kto ma dobre referencie ... ja tymto veciam verim ... no proste vodnari sa nezapru 😉 😉 😉 ... vsak, riana? 😉 😀

etuska
23. sep 2009

Zuzi-ja ani horoskopom,kartam,vestkyniam-mam voci nim totalnu averziu 😀 Mam uplne ine hodnoty v tomto smere-ale kazda sme ina a mame pravo verit v to co chceme,no nie?

riana12
23. sep 2009

etus, v pohode 😉 ja len, ze som sa teraz vecer akosi rozpisala a nestiham odpovedat 😅

Zuzi 😉 😀

Mne je teraz uz akosi jedno, co teta povedala... Ci sa splni, ci nie. Je mi aj jedno... Ale viem, ze mi to dodalo klud. Ratam uz zo vsetkym a nemam take hystericke uvazovanie, ako tomu este pred par dnami bolo... 😉

zuzanockamt
23. sep 2009

tak ja som v tomto trosku ina ... verim aj v Boha, ale svojim sposobom 😉 😉 😉

etuska
23. sep 2009

Zuzi-ved kazdy inym sposobom 😀
ja mam posledny rok taky uzasny vztah s Bohom -je to teda okrem mojho MM a Misky asi ten najuzasnejsi vztah co zazivam-ale to je tazko opisat-to musis prezit 🙂

To je prave ten vztah co mi dobija baterky-Boh je moj priatel a psycholog zaroven 😀

zuzanockamt
23. sep 2009

tak ja to mam s tym Bohom take zvlastne ... verim, ze niekto to tu riadi a ze nahoda neexistuje a ze vsetko, co sa stane - dobre aj zle - ma svoju pricinu, ale neverim a nesuhlasim so vsetkym, co hovori katolicke nabozenstvo

riana12
23. sep 2009

ja som tiez veriaca, ale od isteho casu som sa akosi "pokazila" ☹ nie je to take, co to byvalo 😔

etuska
23. sep 2009

Zuzi-ja som evanjelicka-my mame mnohe veci ine-ale 10 Bozich prikazani rovnakych 😅

etuska
23. sep 2009

Riana-aj ja som bola "pokazena" a teraz sa snazim to trochu napravat 😀 -hadam sa mi aj dari 😀

riana12
23. sep 2009

etus, tak to ja som katolicka 😉

zuzanockamt
23. sep 2009

erika ... tak to ano, evanjelici su rozumnejsi 😉 ... 10 prikazani beriem aj ja ... to je jasne 😉
riana ... ja som bola tiez kedysi poriadna v tychto veciach ... ale do kostola nechodim, lebo nebudem pocuvat ako vodu kazu a vino piju ... lebo knazi su kapitola sama o sebe ... staci si len pozriet, v akych vilach ziju a na akych autach sa vozia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

etuska
23. sep 2009

Zuzi-poznam aj kopec super katolikov a velmi rozumnych- v tomto by som neskatulkovala.
No niekedy je to aj o tom-najst si par spraznenych ludi-my sme mali na to v UK stastie-uzasny zbor -ludia ktori ziju tym v co veria-niekto povie-utopia.idealizmus-ale az v beznom kazdodennom zivote clovek ukaze aky veriaci je.Ani to nemusi vyslovit-vidno to na skutkoch-sposobe zivota akym zije 😔

riana12
23. sep 2009

ja som akosi zanevrela na Boha... ☹ 😔 mozno ani nie, ze zanevrela, ale neviem sa presne vyjadrit 😔
tie svetske veci okolo fararov atd., to akosi nevnimam...

zuzanockamt
23. sep 2009

erika ... myslela som rozumnejsi vo viere 😉 😉 😉 ... ziadny nezmyselny celibat a podobne kraviny 😉

etuska
23. sep 2009

Riana-mna to ani nezaujima-lebo verim to,ze Bozie mlyny melu pomaly....a kazdy sa bude zodpovedat raz za svoje skutky.
Tiez som mala obdobie ked som do kostola par rokov ani "nepachla"-ale potom som si uvedomila,ze mi Boh v mojom zivote velmi chyba a tak som Ho hladala a nasla 😵

Baby-ved ked vas to zaujima-tak mrknite niekedy do temy vo volnej diskusii "Co pre vas znamena viera 2"-rozoberame tam kooopec roznych veci a obcas sa tam objavi aj Mexx-hoci uz davno nebola

etuska
23. sep 2009

Zuzi-tak to mi je tazko hodnotit.A zase-aj katolicky knaz predsa vie do coho ide.....a stale ma este moznost to pred vysviackou zmenit-ak sa na to neciti pripraveny 😔
...su veci,ktore my nezmenime-ale nas vztah k Bohu mozeme 😵 lebo je to nieco velmi osobne

etuska
23. sep 2009

Baby-dobre sa mi s vami keca-no musim sa este pripravit na zajtra-ucim od 9-2p.m a potom este hodina "English class" to je ten kruzok-uff,minule bol zaberak-teraz mi pribudne dalsie neposednik,tak hadam bude OK a nejako tie decka zvladnem 😝 ...a v piatok mam volno-parada 😵

etuska
23. sep 2009

Idem este cheknut FB a potom uz makat a spinkat 🙂
Inac zacala som citat druhu knihu od Roald-a Dahl-a -pounate niektora?

etuska
23. sep 2009

http://www.martinus.sk/?uItem=36182

je to skor pre decka-no citala osom od neho "Matilda" a pacil sa mi styl akym pise,tak hadam aj totot bude zaujimave 😀
a teraz uz fakt "bru nocku"-pekny zvysok pracovneho tyzdna-nech je tu vikend cim skor 😵

riana12
24. sep 2009

Ahojky, no etus, k takemu sa ani nedostavam, naposledy som este zaciatkom leta bola zazrata do knih od Robina Cooka, vtedy som vsetky precitala, odvtedy uz nemam cas... A zase si ho v hojnejsom pocte najdem az po statniciach ☹ Dovtedy nestiham 😝

etuska
24. sep 2009

Riana-ja som tiez zatial precitala asi 2 strany 😀
Mrknem vecer 😉

riana12
24. sep 2009

tak to neni bohvieco, etus 😀

riana12
25. sep 2009

Dneska nikto?

riana12
27. sep 2009

Fuuuha, toto tu aky vazny stav, z 3. strany nas dolujem 😕

etuska
28. sep 2009

ja mam alibi-3 dni som nebola na nete 😀
no dnes som prisla z prace taka unavena 😝 este aj Miska zlostila a neostavalo mi nic ine ako sa pustit do upratovania,lebo sme mali piesok uplne vsade 😀 😝 -tak som zmakla kuchynu +2 izby a zvysok cez tyzden +2 x som pustila pracku-esteze je tu voda zadarmo 😅

ako ste sa mali.
Riana-skore uzdravenie prajem 😉

riana12
28. sep 2009

ahoj etus, no postrehla som akosi vas vyletik 😉 a ako bolo? noze sa pochval 🙂
a Miske sa co dialo? to ona ten piesok tak pekne poupratovala? 😅 a u vas ako to, ze voda zadarmo? 😕 aj ja chcem 😀
a dakujem, dufam, ze to bude uz len lepsie... aj ked teda neviem, bo mi nestaci ta chorobka co mam, este sa aj madam MS uracilo dneska dojst, tak ma morduju dve pliagy naraz 😝 😝 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre