Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
28. sep 2009

Riana-mna to caka si zajtra 😝 (malo byt uz vcera ale akosi nic-len brucho pobolieva 😝 )
Juuj-dobre bolo-vid foto na FB 😅 len som este nestihla vsetok ten bordel upratat.Dnes nebudem na Konovi dlho,lebo mam este nieco do prace 😝

riana12
28. sep 2009

ja som sa na MS tesila uz skoro tyzden, bola som napnuta jak struna, kazdy den som myslela, ze dojde a ona blba dneska 😠 no ale prezijeme, ibi to isti 😀
aj ja uz pojdem pomaly. nech sa vyspim a doliecim, zajtra chcem ist uz do robotky 🙂

etuska
28. sep 2009

tak bru nocku a skore uzdravenie 🙂

riana12
29. sep 2009

Ahojky, no dufam, ze ta vcerajsia chorobka je za mnou. Hlava i zaludok su uz ok (dufam 😅 a klop, klop).

Len ta hnusna a skareda MS. Ale tak som pod ucinkami ibiho a tlacim do seba aj ine chemickuo preparaty, aj bylinnuo "dobroty", tak by to malo byt ok 🙂

etuska
29. sep 2009

No -ja stale nic... 😅 este len 2hy den,no predsa uz zacinam byt akasi nervozna 😅

zuzanockamt
29. sep 2009

erika ... zeby nieco? 😅 😵 ... no bolo by to fajn 😵

etuska
29. sep 2009

heh-Zuzi-no uvidime,lebo sme sa nesnazili-to by teda bolo fakt stastie....kedze na nahody neverim-ale skor si myslim ze nie -cas ukaze 😅 Idem si dat s MM veceru-uz som taka hladna 😝

zuzanockamt
29. sep 2009

tak dobru chut 🙂

etuska
29. sep 2009

Zuzi 🙂 dakujem
akurat som sa rozculovala nad netom-ako pomaly ide 😝
hladala som si este robotku na piatok-kedze vtedy mam volno-ale asi sa na to vykaslem -hladala som nieco ako "community interpreter"-tlmocnik a prekladatel-dost casto vraj volaju tlmocnikov do nemocnice -lenze to musi byt clovek stale asi na telefone a k dispoziicii.

Idem radsej prichystat veci na zajtra-ved od roboty aj kone dochnu ako sa vravi 😀 😀 😀
pekny zajtrajsi dnicek a dobru noc 😵 😵 😵

riana12
30. sep 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Etuska, coze to? 😀 A este stale nic? A nechcela by si mat radsej v piatok volno? Vies, doma si porobis, co si predchadzajuce dni zameskala, mozes sa venovat samej sebe, oddychnut si od vsetkych povinnosti a tak 🙂

Ja uz sa pomalinky vytesujem, ze najhorsie z MS mam za sebou, tak sa omnoho lepsie citim 😵 Jaaj, kolko radosti vie cloveku sposobit, ked ho hned od rana nemorduju bolesti a pocit na grckanie 😵

etuska
30. sep 2009

ahojte baby,
Riana-no ja sa tesim,ze mam volny piatok-az tak sa do prace nezeniem-ale nie je to az taka hrozna robota teda a clovek ziska aj skusenosti-no uvidime co najdem.Najma to zalezi od tehtomesacnej vyplaty,lebo uz mi ju hadam zvysili-este nemam pasku,tak neviem 😝

Hmm-brucho ma pobolieva,ale som aj taka unavena-no,co ja viem-necham sa prekvapit 🙂

riana12
1. okt 2009

Ahojky babky 🙂
Co dneska dobre porabate? Mne zase zacalo to tocenie hlavy, co som mala v nedelu a pondelok ☹ Tak som si skusila dat kavu a nic 😒 Skoda, ze nemam so sebou tlakomer. Sice v pondelok som mala tlak normalny, ale tep vyssi nez mavam.

Neviete, baby, z coho by to este mohlo byt? A z tehu urcite nie 😅

etuska
2. okt 2009

ahojte kocky,
Riana-a nemas nizky tlak?Lebo ja mam teda dost nizky 90/60 no a vtedy len pomaha vela tekutin a vraj potraviny cervenej farby,ktore pomahaju cirkulacii krvi a prekrvovaniu-najma take chilli papricky 😀

Volala som dokimu-objednali ma na stredu poobdede tak som zvedava 😅 ale ako sa poznam,mamine to urcite poviem este dnes 😅 (ostatnym az po 3.mesiaci asi)-myslim kolegov,riaditelovi v praci a pod.-tu je to takto zvykom-lebo clovek si aj tak ten 1.trimester nie je isty.

Bola som v skole dnes akurat 1 hodinu(lebo som si nahradzalahodinu za jedno skolenie na kt. som bola pocas prac. doby)-je sice v skole a skolitelkou je kolegova manzelka-ale radsej si tu hodinu odducim ako keby mal na mna niekto zazerat 😀

Riaditel bol sice poteseny-ze nemusim,ze je to v ramci vzdelavania-ale ja som taky iniciativny blbec 😀
Hmm-a pomaly by bodlo si zistit zakony ako je to s tehu v UK-aj ked co-to som uz prestudovala...
Idem umyt riad,upratat,nieco navarit-ale hlavne si dam teraz cajik 😵
pekny den 😵

riana12
2. okt 2009

Ahojky 🙂

Etus, no nizky mavam, ale ked som v pondelok "marodila" s tocenim hlavy, doma som si ten tlak merala a mala som ho normalny, ako zvyknem mavat. A pijem ako duha 😀 Takze tak... Uz len keby v tom nieco ine bolo, len netusim co 😅

etuska
2. okt 2009

Riana-nemoze to byt este stitna zlaza?
Lebo aj ja byvam strasne unavena a vraj je to dedicne-mamine zistili zvysenu funkciu st.zlazy.

riana12
2. okt 2009

No neviem ti povedat, Etus. Ja po doktoroch nechodim, iba obcas som bola u detskej, teraz u gyndosa, u mojho obvodaka, u dospelackeho, som este nebola (teda bola, ale dalej ako po cakaren som sa nedostala 😝).
Ako nevylucujem nic, bo mama parkrat spomenula nieco za jej stitnu, ale ja som sa tou svojou akosi doteraz vobec nezaoberala a tak... nie som typ, co by behal po doktoroch... 😅

zuzanockamt
3. okt 2009

Ahojte 🙂
nemam nic nove, len posuvam temu

etuska
3. okt 2009

Zuzi 😀
Riana-ved ani ja som ohladom stitnej zlazy ziadne vysetrenie neabsolvovala-a teraz na SVk ani nebudem-poistenie mam totiz len v UK-kedze tu pracujem.No a ak by sa nieco naskytlo,tak by som to asi riesila v UK-hadam vsetko OK.

Teraz sa citim akurat unavena-inac OK.
Vcera sme zohnali na "gumtree" Miske trampolinu za 50 libier-ale aku obrovsku 😀 -ved urcite hodim foto neskor-noramalne do 90kg-len skoda ze ja si neposkacem-az na buduci rok 😀 -tusim ma priemer cca 4 metre.Normalne stoji nova aj 5x tolko,no my sme si pockali do jesene-ked ich ludia vacsinou predavaju,tak sme happy,ale najma Miska je happy.

Neviem sice ci je to az taka vyhra-kedze tu budeme mat asi stale nejake deti teraz 😀 takej trampoline malokto odola 😀

Inac vcera som rozpravala s maminou-tak bola vytesena,ze bude opat babkou 😀

Na zajtra sme pozvali susedov na obed-tych-co nam pozicali minuly vikend chatu(resp. je to chata ich syna).Ja som robila zemiakovy salat(pre istotu uvarim este normalne zemiaky-ak by im nechutil 😀 a MM vyprazal rezne.
Skoda ze je zajtra uz nedela-ten vikend stale tak rychlo zbehne 😝

etuska
4. okt 2009

ahojte kocky
ako vikendujete?
u nas zamracene,obcas zaprsi(dnes asi 4x) aj slnko vykukne-no ako v Irsku 😅
Skoda ze zajtra uz do prace 😝

zuzanockamt
4. okt 2009

Ahojte 🙂
no a mame zase po vikende 🙄 ... celkom fajn bolo ... v sobotu bola aj mensia turistika konecne po dlhom case a dnes nakup a domka ... no a teraz uz len kuknem superstar a spat 🙄
... a uz som aj ostala sama do piatku 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

etuska
4. okt 2009

Zuzi-nic neboj-zbehne to ako voda a aspon si budete s MM vzacnejsi.
Idem okupat Misku,dat ju spinkat,zavesit pradlo,upratat kuchynu... 😝
Uz teraz som unavena-tak aspon MM poslem umyt riad.
Chceme kupit umyvacku riadu-lebo 3x denne ma nebavi umyvat horu riadu-kedze vsetko varime doma,tak aj riadu je pozehnane.
sused nam dal cislo na kamosa,kt. predava lacnejsie umyvacky,pracky-take co su napr.nove-bezchybne,len trochu poskrabane-co mi teda absolutne nevadi-kedze ta umyvacka bude zabudovana
pekny tyzden

riana12
5. okt 2009

Ahojte babulky 🙂

Tak a mame tu novy prac. tyzden 😀 / 😖 (to ze sa aj tesim aj netesim 😀 😀 😀)

Ja som mala v piatok rano skusku, dneska (zevraj) by mali byt vysledky, tak som zvedava 😝 Drzte paluchy 😅
V sobotu som bola zo zajacikom na ockovani, poobede sme sa dost nepekne pokonali s mladym, nevyzeralo to moc ruzovo, potom sme to akosi zazracne preskocili, poobede sme potom boli omrknut atmosku jednych mestskych oslav (budem troska zahadna) 😀 a vcera sme boli pokuknut v Nitre na autosalone.
To tak v skratke moj vikendovy program 🙂

riana12
5. okt 2009

Baby, v sobotu, ked sme s mladym boli pozriet to "ichucha", videla som jeden super kocik 😵 Bo teraz vsade len tie moderne, ked potrebujem babo pohojdat, neda sa, ôlebo je to cela pevna konstrukcia 😝
No nech sa dostanem k podstate, teraz som vypatrala, ze je to Inglesina Vittoria, s riadne mastnou cenou - okolo €650,00 😝 Uz len dufat, ze ked to bude o 100 rokov aktualne, ze take kociky sa este budu vyrabat 😅

Zuzi, neboj, pracovny tyzden ti rychlo ubehne - detiska ta v skole zamestnaju, das im kazdy den nejaku 5-minutovku, po veceroch opravis 😀 a muzik pride.
A co bolo v superstar? Ja som sa k TV nedostala od stvrtka vecera 😅

Etus, umyvacka je fajn vec, treba kupit. A pokial ju mas mat aj za vyhodnu cenu, tak by som nevahala 😉

A mam maly dovod na oslavu - mlady sa po vyse mesiaci prekonal 😵

etuska
6. okt 2009

cafte kočky,
nam vcera nesiel net 😝 no uz je to ako tak OK.
Zajtra poobede idem k lekarovi-tak som zvedava ci mi povie.
bru nocku

riana12
7. okt 2009

Ahoj Etus 🙂 Drzim prstiky a prid potom porozpravat 😉

etuska
7. okt 2009

No nepovedal nic viac ako som vedela sama 😀 -ale to som cakala-trosku som uz prekukla zdravotnictvo v UK
Len sa pytal ako sa citim,klasika-1.den poslednej M-a podla toho mi povedal,ze som v 5,5tt a datum porodu mam stanoveny na 5.6(mne na nete vysiel na jednej kalkulacke 6.6-ale to je aj tak jedno 😀

Ani krv,ani tehu test-nic-ved naco-ked mi pred tyzdnoim vysiel pozitivny a rano mi je blbo... 😅

No-zaciatkom novembra sa mam stretnut s "midwife" a spravia mi 1.sono-takze tak
Ale-inac je to mily lekar-2x mi blahozelal a vravel nech je vsetko OK-predpisal mi kyselinu listovu a pre MM nikotinove zuvacky-kedze som mu vravela ze prestava fajcit... 😀 -esteze su tu tie veci zadara.
Idem nieco zjest,lebo som straaaasne hladna.
A vecer ma caka pisanie priprav na "English classô +dalsie hodiny-tak mrknem len jednym ockom 😅

riana12
7. okt 2009

Ahoj Etus 🙂

Vy to tam mate take askosi menej stresujuce, tu sa beha na krv, na sono, zeny stresuju stale kvoli niecomu 😅
Volakedy je lepsie vediet menej 😉
Ked mama bola s najmladsim braskom tehu, ona si termin vypocitala na 2.8. a doki na 3.8. 😀 A brasko sa narodil 2.8. 😀
A midwife tam u vas plni aku fuknciu? Nejaka porodna babica alebo nieco podobne? 😅

etuska
7. okt 2009

no-presne nieco take-vraj uz sa potom nechodi tak casto k lekarovi,len k tej "poradkyni" 😅
No bezim uz od PC...nakuknem vecer

riana12
8. okt 2009

Ahojky 🙂

Jeeej, etus, uz si si aj "tt" nahodila 😵 Aj ja chceeeem 😅 Len si na to este musim pockat 😝
Teda skor by som bola za to, ze uz by ku mne prislo hotove babo, mne sa nechce kazdy den grckat 😝

zuzanockamt
8. okt 2009

Ahojte 🙂
erika ... blahozelam teda oficialne k tt 😉 😵 😵 😵
riana ... aj my sa dockame 😉 ... dufam 😅 ... ja uz citim, ze sa MS blizi, uz som 24 DC a mam uz take pocity v podbrusku, ale teplota je zatial 37, ale ono to klesne co nevidiet zase 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre