• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
mna zas uz treti den strasne bolia prsia a to mam do MS este daleko a na to aby som uz citila tehu to je tiez nemozne kedze len vcera alebo dnes je ovu tak nechapem
11. okt 2009 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prsia bolia aj mna ... ale brutalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... uz nech sa ta MS spusti, lebo mam nerv :angry:
11. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mešká mrcha 6.deň :unamused:
11. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ... tak zeby nieco bolo :sweat_smile: :confused: ... ci beries HAK? ... mne este nemeska, som 27 DC a nejaky 10 alebo 11 DPO
11. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostra a skusala si test?
11. okt 2009 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiiiiis prepac za preklep som ta premenovala :sweat_smile:
11. okt 2009 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ... :grinning:
11. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haluz co? :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... kedze som dvakrat potratila a cakaju ma vysetrenia tak ako buduca snazila sa k vam pridavam...kedze zaciname tak v januri
11. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukruska ... tak to je smutne, ze sa vam takto nedari, ale hadam do tretice to uz bude dobre :wink:
11. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam...ved sa aj hovori ze do tretice vsetko dobre
11. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka-dik :slight_smile: -dufam,ze ma coskoro dobehnes :slight_smile:
Vitam nove tvare :slight_smile:
Ja prave bludim po nete-rozhodli sme sa s MM ze nasim na Vianoce venujeme nejaky liecebny pobyt v kupeloch-tak hladam,vyberam....nemate nejake tipy?
11. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus...ja mam...mi sme boli teraz v lete s muzom v Trencianskych Tepliciach ..bolo super...mali sme aj procedury..teda on lebo ja som nemohla nakolko som bola este vtedy tehotna... :frowning2:
11. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Turcianske Teplice su krasne ... areal aj okolie, my tam chodievame do Spa a Aqua ... ale myslim si, ze teraz uz väcsina kupelov je dobre vybavenych a vselico ponukaju
11. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska vsetko je vo hviezdach :slight_smile:
11. okt 2009 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave Zuzi-je toho tolko,ze si neviem vybrat :grinning: -pozerala som seniorske(alebo liecebne pobyty) kedze je to pre rodicov-v niektorych je ina minimalna vekova hranica tak stale hladam a kombinujem,aby to nebolo ani velmi drahe a najma aby mali aj dost procedur-a musim brat do uvahy aj zdravotne indikacie-tak zvazujem. :sweat_smile:

No a v novembri nas este caka oslava MM 30ky tak uz musim co-to vymysliet :sweat_smile:
Mrknem vecer
11. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tvoj manzel este len bude mat 30? ... a ja som myslela, ze on uz po 30-ke :sweat_smile: ... MM bude mat v januari 35-ku, tak tiez by som mala nieco porozmyslat :sweat_smile:
11. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel bude mat 30 v januari presnejsie 1.1.2010 :dizzy_face:
11. okt 2009 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate vsetky akych zrelych muzov.... to len ja mam takeho usaka mladeho? moj ma 26 :grinning:
11. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam asi najzrelsieho :grinning:
cukrus ... aspon vas pri snazeni netlaci vek ako mna :confounded: :rolling_eyes:
11. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netlaci ale niekde chyba bude ked uz nam to dvakrat nevyslo :confounded:
11. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved asi ano,ale tak, ked sa chystate na vysetrenia,tak sa to zisti ... my este len skusame zatial a dufam, ze sa podari bez vysetreni,lebo si neviem predstavit, ze by to neslo a mali by sme behat po doktoroch ... ved to by bol MM otcom niekedy pred 40-kou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam to aj ide ale potracam takze niekde chyba bude...som zvedava naco sa pride...len dufam ze potom uz nepotratim
11. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vies, ze sa vam to podarilo :wink: ... a po prvom potrate si nebola na nejakom komplexnejsom vysetreni, aby sa zistilo, kde bola chyba?
11. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvom potrate sa to nerobi lebo su to drahe vysetrenia a doktori to beru ako nahodu...oni zacnu potom patrat az ked sa to zopakuje 2-3 krat
11. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som asi na svoju lekarku tlacila, nech nieco robi aj po prvom, ale kedze este nemate vela rokov,tak to chce asi len cas
11. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ani u mna prvy potrat nikto neriesil takze zrejme je to naozaj tak ze to robia az po opakovanych potratoch
11. okt 2009 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak asi ano :confounded:
11. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som mala taku sprostu lekarku ze az strach...ked som prvykrat potratila a pytala som sa jej ci mi neurobi sono po kyrete tak na mna zacala vrestat ze nech nevymyslam hororove scenare...viac som k nej ani nepachla...teraz mam ineho lekara a viem ze mi pomoze
11. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nastastie dobru lekarku ... dava si naozaj zalezat ... v novembri idem este na sono v ramci preventivky a potom ku nej po vysledky z cyto,tak by som sa s nou uz mala poradit, ci neabsolvovat nejake vysetrenia
11. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok