Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

cukruska1920
11. okt 2009

zuzka a vy sa kolko snazite?

zuzanockamt
11. okt 2009

my sa oficialne nesnazime ... ale pol roka sa uz vobec nicim nechranime, mame sex aj pocas ovu a uz rok nemam HAK a zacala som merat aj BT

kosta123
11. okt 2009

zuzanockamt - nie nemám,vysadila som v decembri 08,ale posledné 3 mesiace mi meškáva mrcha jedna,najskôr 8,potom 25,11 tak tento mesiac neviem čo bude 😒

cukruska1920
11. okt 2009

ja som prvykrat zostala tehotna po roku a potom po 4 mesiacoch ..tak som zvedava kolko to bude trvat do tretice

zuzanockamt
11. okt 2009

ja som brala HAK asi 4 roky a vysadila som v juli 2008 a mne nastastie po vysadeni cyklus nabehol pekne, ale ja som mavala pravidelny aj pred HAK

zuzanockamt
11. okt 2009

cukruska ... tak to celkom pekne ... som zvedava ako ja budem na tom 😅

cukruska1920
11. okt 2009

zuzka.. no ono to vacsinou byva tak ze ked sa od toho uplne odputas podari sa...mne to tak vyslo obidva razy

zuzanockamt
11. okt 2009

asi sa budem musiet tada odputat, ale neviem, ci sa podari 😅

riana12
12. okt 2009

Ahojte babulky 😉 Vitam nove 😵
A so mnou tu dneska niekto pokeca? Bo ja ked na dlshiu dobu zmiznem, tak to tu fici jedna radost a ked tu byt mozem, tak ani za macny macik nikto nenapise 😅

etuska
12. okt 2009

ahojte kočky,
Riana-juuj,tak ja som vtedy v praci-tam net nemam a ani cas veru.medzi hodinami len rychlo nieco zobnem-aby mi nebolo zle.Dnes cuduj sa svete bol moj zaludok OK-aj som poobede pozametala ihlicie pred domom-mali sme pekne pocasie.
Miska skakala na trampoline a potom sa hrala v zahrade s muslami co sme privliekli od mora pred par tyzdnami 😅

riana12
12. okt 2009

ahoj etus 🙂 Mali ste celkom pohodovy dnicek, ako tak citam. U nas dneska zima, zajtra este vacsia a to idem do Ziliny, brrr 😝

Ja som zase dneska uplne kaput masinka 😅 Po vcerajsom bedmintone ma vseeetko boli 😝 Ale aj tak bolo dobre 😵 A ako vzdy, tesne pred spanim som sa zase najedovala, trosicka si posmrkala do kapesnicka a potom sme sli spat 😀

zuzanockamt
12. okt 2009

Ahojte 🙂
zelam vam pekny vecer 🙂 ... veru u nas zima poriadna a ked som pozerala dnes vecer na JOJ predpoved pocasia, veru to ani moc dobre nevyzera na dalsie dni 😖 ... asi nam uz ozaj zacne zima 😝
mna dnes zase len podbrusko boli, uz som taka nervozna z toho, neznasam tieto stavy pred MS, nech sa to uz spusti, ved uz som 28 DC, aby som to mala rychlo z krku ... urcite sa MS dovali zajtra, ked ideme s detmi na exkurziu 😝 😝 😝

riana12
12. okt 2009

ahoj Zuzi, no ja som mala celkom problem, co si zajtra obleciem, vsak v pocasi v TV hasili v ZA okolo 4°C 😝 Cize poltopanky mi nehrozia, dam si rano tenisky a do tasky si zoberiem lodicky, nech nejak na skuske vyzeram 😅

Ja sa stale "mordujem" s ovu, nechce sa jej dojst, ale zase na druhej strane aj dobre, lebo, ak sa dozijeme s mladym, o 2 tyzdne pojdeme na chatu... Aj ked teraz uvazujem, keby som dostala MS, aspon by som si mohla krasne v teplucku lebedit cely den zamotana v deke a oddychovat a ucit sa na dalsiu skusku 😅 😀

zuzanockamt
12. okt 2009

ja som podla FF ovu mala na nejaky 16 DC, ale hlien bola na 12 DC, tak neviem teraz ako si to mam vysvetlovat 😕 ... to ovu nie je vtedy,ked je hlien,ale az neskor? 😅 😕 ... ci ako?

riana12
12. okt 2009

uz som sa stretla v cudzich grafoch, ze plodny hlien mavaju baby skor nez pride ovu, tak z toho si hlavu nerob... 😉

zuzanockamt
12. okt 2009

no tak ja som si myslela, ze to je presne vtedy,ked je ovu ... ale tak potom je asi MM neplodny alebo aj ja, lebo po vysadeni HAK som sa na to spoliehala a ked sme si davali pozor,tak sme to robili tak 2 - 4 dni po hliene, cize asi pocas ovu a nic sa nestalo uz nieco vyse roka ... supeeeeer 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .... mna z tohoto uz asi drbne ... kto mi da navod, ako si mam urobit decko?????????????

riana12
12. okt 2009

no nie je to vzdy pred ovu, vacsinou v den ovu, len aby si sa napr. nebala, ze nieco nie je zle a tak 😉
a aj tak zdravy par potrebuje priemerne 1 rok s nechranenymi stykmi, aby sa nieco podarilo... cize to kludne moze byt aj viac...

inac, co mi minule mlady zadrel, ale asi dam do IP 😅

zuzanockamt
12. okt 2009

no ale poznam aj takych co sa im podarilo na prvy sup ... napriklad moja sestra ... aj ja chceeeeem 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
12. okt 2009

daj do IP teda ... som teraz zvedava 😀

riana12
12. okt 2009

aj taki su, ale co narobime? 🤐

nelynka
12. okt 2009

ahojte, sory ze vam sem leziem ale neda mi..

zuzi, jediny navod je ten ze ziaden navod neexistuje, prilis sa na to dieta upinas a nemusi byt neplodny mm ale kludne mozes mat problemy ty a ani o tom nevies..
a nemusite mat problemy ani jeden a proste dieta este k vam prist nema..
kolko je takych parov ze su obaja zdravy a jednoducho to nejde ani normalne ani umelo!

zuzanockamt
12. okt 2009

nely, sorry, ale keby si ty mala 27 rokov a tvoj manzel by mal 34, tak aj ty by si uz chcela mat dieta ... ja by som velmi rada do 30-ky to dieta mala ... ale takto neviem 🙄

riana12
12. okt 2009

Ahoj Nely a na aj na bezne pokeci sa ti sem nechce obcas zavitat? 😉 Nie len tak provokacne? 😀

nelynka
12. okt 2009

zuzi jasne, tak ked tak strasne po nom tuzis, preco sedis s prepaceniím na zadku a nic preto nerobis len si sledujes nejaky blbi hlien?
preco nevezmes stareho na spermio, imunologiu, genetiku, stery a rozne vysetrenia? aby si vedela na com ste?? to ta nenapadlo?

zuzanockamt
12. okt 2009

riana ... 😀 😀 😀
a kde je IP ??? ... cakaaaaaam ... ved ani nezaspim 😀

zuzanockamt
12. okt 2009

nely ... hlien nesledujem ... meriam si BT 😉 ... a nieco preto predsa len robim

nelynka
12. okt 2009

zuzi meranie BT a sledovanie hlienu je skoro to iste..
a moj nazor na to je taky ze je to strata casu..pokial minimalne spermiogram nemate urobeny..
pokial ma slabe spermie tak si mozte sexovat kolko chcete a je mala sanca ze otehotnies..ked uz to tak strasne chces tak by som si aspon tam zasla...

zuzanockamt
12. okt 2009

BT nie je strata casu si myslim 😉 ... vela sa da o cykle zistit 😉
a to by som potrebovala mat cas na behanie po lekaroch a MM tiez 😉 ... a uz som napisala ... nieco preto predsa len robim 😉

nelynka
12. okt 2009

tak na zistenie o cykle ano ale na otehotnenie podla mna ano..
a ked na behanie cas nemas, tak potom len meraj, sexujte a nestresuj aby ti dal niekto navod ako si urobit decko 😀

riana12
12. okt 2009

BT je v niecom dobre, ked su jasne teploty, tak sa da ovu vysledovat... ale nevysleduje, ci zena nema zrasty a pod., nna smermio staci najst urologa (prip. ineho dokiho, ktory vie nechat urobit rozbor spermii), staci, ze muzik ti to supen do nejakej flasticky a hocikto ti to tomu dokimu zanesie... (sice to treba asi do 30min., neviem 😅), ale nie je to nic hrozne (myslim si 😅)
inak, jedna babulky odtialto z MK mala dobry napad - ze uplne prve, ked sa nedari, tak zobrat muzika na spermio, skor nez sa zena pusti do nejakych "liecebnych procedur"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre