• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
erika ... no ved to je to ... mne celkom staci,ked sa kazdy mesiac pozriem na vyplatnu pasku ... a to mam VS diplom ... a na co mi je?
riana ... ja ti tu sice radim vo velkom, ale som taka ista ... tiez som uz mohla 1000-krat tresnut dvermi a mat sa mozno lepsie, mozno aj horsie, ale som to nespravila
13. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riana-tak mu navrhni,aby ste si dali "pauzu" a sama uvidis ci ti bude chybat....
13. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my s MM mame v podstate taku pauzu teraz,ked chodi do tej BA ... prve dni mi chybal ... a teraz? ........ sama tomu neverim :pensive:
13. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi-hovori sa tomu "vitana zmena" :grinning:
13. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika ... toto je praveze zmena nevitana :confounded:
13. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, no pojdem ja uz spat, snad ma nebudu matat nocne mory a snad nebudem snivat o babatku, lebo to sa mi zvykne snivat po situaciach ako dneska :sweat_smile:

uvidim, ako sa budem citit zajtra, potom budem dalej nejak jednat... a asi si napisem maly sloh o nasom vztahu, ako pomocku :sweat_smile:
myslite, ze by mi mohla taka rekapitulacia vsetkych citov, pocitov a nazorov na danu vec pomoct? :confused:

tak vam zelam dobru nocku, ahojte :slight_smile:
13. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana ... skus si napisat, podla mna ti to pomoze :wink: ... idem aj ja spat, lebo rano zase 5:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc vam zelam :slight_smile:
13. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riana-aj ja som si niekedy zvykla napisat taky mini-sloh-normalne som zacala impulzivne pisat co si myslim-v anglictine to nazyvaju "freewriting" a potom po precitani mi boli niektore veci jasnejsie.
Drzim palce.
Dobru nocku
PS:Ospravedlnujem sa ze som tak zduchla,no mala som vazny pokec na FB s nasou fararkou-jeej,normalne ma ten rozhovor potesil :dizzy_face:

myslim na vas :dizzy_face:
14. okt 2009 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko babulky :slight_smile:

Dobru zimu mame, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Este ma aj hlava do toho boli, tak akoze moooc fajn mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dufam, ze to prejde... a ked nie, aspon si dneska skor zalahnem do postele :grinning:
14. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

takze MS samozrejme prisla :angry: :angry: :angry: ... ved ako inak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... a este ma aj brucho dost boli, uz som si dala dva ibalginy 400 naraz, tak mam aspon chvilu klud ... dufam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Zuzi :slight_smile:

Mne je takisto nanic, teda hlava ma boli a som dost unavena... A mlady ani buuu, nechce sa mu ozyvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale cakala som, ze to tak bude. Este nikdy sa mi akosi nestalo, ze by hned splnil, co slubil... :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana .... ved kasli na neho ... nech sa zariadi ako chce ... ak zavola, tak dobre a ak nezavola, ak aj tak dobre :wink:
14. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi, ja som len zbezne skonstatovala :grinning:
14. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana ... ved ja len tak :wink: :wink: :wink:
14. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja len tak :grinning:
14. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak co noveho? dajte nejaku srandu do eteru :slight_smile:
14. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja srandu nemam ... zase ma zacina boliet brucho ... kukla som do kalendara a dalsie plodne dni mi vychadzaju pocas pracovneho tyzdna, ked bude MM v BA ... mam trosku nadchu, som unavena ako pes a chcem uz viiikend ... takze vidis sama, ze aka sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky
asi by sme si mali zacat pisat vtipy na povzbudenie nalady :sweat_smile: -najlepsie su neslusne :grinning:

Juuj-tak na Slovensku uz mate pomaly Vianoce-my letime domov o 2 mesiace tak sa uz tesim-verim ze bude sneh,lebo MM chce ucit Misku lyzovat-kombinezu sme jej kupili este na jar vo vypredajoch a vystroj by mala mat po sesternici.

Dnes ma objednali na prvy ultrazvuk-11.11-to by som mala byt v 10tt tusim-tu sa s tym nejak neponahlaju.
14. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak nic... mame to tu take pochmurne, hruuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ja som namiesto prichodu pred siestou prisla domov o stvrt na osem - jeden bus sa pokazil, takze vynechal a druhy desne meskal :stuck_out_tongue_closed_eyes: vymrzla som, vsetko ma chce boliet (usi, krize, clenok som si skoro vyvrtla, ruku mam bolavu z nedelneho bedmintonu, hlava), nemam velmi naladu a som unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
az mmi ten vypocet pride komicky :grinning: :grinning: :grinning: ale este sa zohrievam, ked sa ohrejem, pojdem hned spat...
14. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja kuknem panelak, zjem pri tom cokoladu a pojdem tiez spat ... mam totalne po nalade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pozeram, ze este aj v tej TV len hlupy futbal :angry:
14. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm-tak pekny vecer
Miska akurat rumazga ze chce na veceru cipsy :angry: -aj ja by som si dala,ale vychova musi byt.
tak sa drzte
14. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala cispy, ked som cakala na duhy bus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: take dobrucke, stiplave, hned ma to zahrialo :dizzy_face: ale o chvilu na to som zase musela do tej zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si asi dam po veceri.Normalne mam chut na hot dog-uz som 100 rokov nejedla,alebo taky dobry segedinsky gulas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No asi sa idem najest-dnes som mala na obed len same oblozene zemle,banan a asi 1/2 zlteho melona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si dam asi chipsy, mam v skrinke este nejake, co som cez vikend kupila MM ... aspon nieco na zlepsenie nalady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si pojdem nieco najst pod zub. ale sme tu si tu navzajom chute porobili tusim :grinning:
14. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz som zozrala pol balicka, ale viacej uz nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a teraz ma okrem bolesti brucha z MS boli aj zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som este stale tu, som leniva vybehnut spod paplonika :sweat_smile:
14. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vybehla :grinning: ... a je mi nejaka zima, hoci kuria dobre ... este musim pockat,kym mi MM zavola
14. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mne furt nikto nevola :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozem sa na to ja uplne vyprdut aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok