Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
14. okt 2009

a to si mlademu prehovorila do duse?ci preco nevola?

zuzanockamt
14. okt 2009

riana ... ani mne este nikto nevola 😀 ... no tak sa na to vyprdni a mas pokoj 😅 ... ja uz chcem viiiikend, nech mozem spat kolko chcem a nestresovat sa v praci 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
14. okt 2009

etus, to ja netusim, preco nevola, preco sa mi cez den vobec neozval 😖 ale ked zacnem rozmyslat, prve ma napdane, ze cez den, pocas prace nemal cas mi mail napisat a ked dosiel domov, tak sa hodil do postele... od vcera bol nejak nachladnuty, on to az prehnane preziva, vcera si chcel na pobolievanie hrdla, bolave klby a bez teploty dat 2 paraleny 500 🤐

riana12
14. okt 2009

Zuzi, vyprdnut sa na to nie je len tak... Chcem, nech sa ozve prvy, ako vcera slubil. Lenze to mi slubil, ze sa ozve dnes. Sice som nebola nadsena, ale predsa som sa na ten slub namotala 😠

etuska
14. okt 2009

tak sa fakt na to vyprdnite... 😅 no-chystam sa na tie cipsy 🙂 aj Misku by sme uz mali dat spat pomaly-zajtra dlllhy den-stvrtok nemam rada,lebo mam "English class"-kruzok a tam sa teda nazlostim s 2 malymi Poliakmi-minule boli za dverami-jeden 1x a druhy 2x 😝

riana12
14. okt 2009

etus, no mam sa najedovat a rozist sa s nim hoc aj cez sms? lebo ja som toho schopna, ak tu budem dlho stresovat. a ja len tak neviem prestat stresovat 😅
a ti Poliaci, kym boli za dverami, aj posluchali? nevymyslali?

etuska
14. okt 2009

Riana-za dverami stale sedel len 1-no pri takych sopliakoch (5-6 rocnych ) nevies co ich napadne-tak este aj pozor musim davat aby nahodou nezduchli 😅

etuska
14. okt 2009

Riana-aaale nie-urcite tak by som to neriesila(rozchod cez SMS ) a este ked je chudak chory... 😝 😅

riana12
14. okt 2009

vsak jasne, na zlobu staci aj jeden sinter 😀

zuzanockamt
14. okt 2009

erika ... a to ich mozes len tak vyhodit za dvere? ... tam sa to moze? ... by som nemala na to odvahu 😅

etuska
14. okt 2009

Zuzi-maju tzv."naughty chair"-ked su neposlusny,tak ich mozes na nu posadit na chodbu-nastastie dvere su cele presklene-takze nezbednika vidim 😅

etuska
14. okt 2009

idem baby este pozriet maily a potom sa vrhnut na pripravy 😝 -jjuj a na vikend sa uz tiez tesim.
Uz by pomaly bodlo aj nad darcekmi popremyslat.Urcite chceme s Miskou aj nejake vyrobit vlastnorucne-doniesli sme kopec mušli od Atlantiku-tak asi nieco z nich 😅

Krsniatku sme este v lete kupili botasky vo vypredajoch,tak este nejaku hracku peknu najst-teraz na narodky sme jej dali taku nadhernu knihy-rozne aktivity pre deticky na 365 dni v roku-aj Miska ma taku istu a velmi sa jej paci.

Tak bru nocku prajem 😵

riana12
14. okt 2009

ja som si stihla umyt vlasy, restartnu PC a zohnat nieco pod zub 😀 kto ma pochvali? 😀 😅

Etus, dobru nocku aj ja prajem 🙂

floskula
14. okt 2009

ahoj baby, chcem vas poprosit o nazor, ale tyka sa byvania. 😒 zda sa vam v pohode, ze sa najskor namontuje kuch. linka a az potom sa tam da obklad na stenu, akoze pozadie linky?

riana12
15. okt 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Tuna je cim dalej, tym zimsie, brrr 😝 Ale teplo som sa obliekla, takze je to celkom ok. Prave nam tu v BA trolinka snezi 😀

Floskula, v tomto ja porait neviem, nemam skusenosti 😅 Skus sa popytat na modrej streche 😉

riana12
15. okt 2009

Babulky, idem ja teraz na pokec s mladym, ale budem velmi, velmi prisna 😝

etuska
15. okt 2009

Riana-tak drzim palce 😉

zuzanockamt
15. okt 2009

riana ... no som zvedava, ako dopadnes 😅 ... ale podla predchadzajucich stretnuti ta asi zase ukeca 😅 😕 🤐

riana12
15. okt 2009

Ahojky,mladý zdúchol na wc a nech sa nenudim,došla som vas kuk 🙂 Ono u mna sa to nema na lepsie nez na pauzu. Sice mi povie aj pekne veci,ale dostaneme sa k problemu a citim,ze sice sa zhodneme,no ponuknute riesenie vidi kazdy z nas inak ☹

etuska
15. okt 2009

hmmm-Riana-tazko radit:Bud ma vztah perspektivu,alebo nema....

zuzanockamt
15. okt 2009

v kazdom pripade som zvedava na vysledok 😉

riana12
15. okt 2009

Baby ☹ ☹ ☹ :'-( :'-(

zuzanockamt
15. okt 2009

riana ... takze koniec??? 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
15. okt 2009

Hej,koniec :'-(

zuzanockamt
15. okt 2009

a to mlady suhlasil len tak s rozchodom? ... ci len pauza bude?

etuska
15. okt 2009

Riana 😔
Ak chces-napis IP 😔

zuzanockamt
15. okt 2009

tento rok nejako velmi vztahom a veciam s tym suvisiacim nepraje 🙄 ... aspon nam vodnarom nie 😝

etuska
15. okt 2009

Zuzi-preto na horoskopy absolutne neverim 😅

zuzanockamt
15. okt 2009

ja to nesudim podla horoskopov 😔 ... ale z vlastnych skusenosti a z mojho okolia 😔

etuska
15. okt 2009

No brat je tiez Vodnar-a uz ma 2-hu frajerku od leta 😀 a tvari sa spokojne 😀
Je to predsa len individualne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre