Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
17. okt 2009

😀 😀

riana12
18. okt 2009

Ahojte, ako dnes nedelujete?

Ach jo, zase zajtra do roboty... Este by som prijala aj treti den volna a viac si pospat 😅 Aj ked vcera som zaspala mozno o jedenastej vecer a zacala som buntosit pred pol deviatou. A to som si myslela este vcera, ze skor nez po desiatej nebudem vstavat 😀
Mala by som zbehnut na mininakup do obchodu a na dnesok som slubila braskovi, ze budeme vyrezavat strasiaka z dyne 🙂

Tak ja zatial idem, pa.

zuzanockamt
18. okt 2009

Ahojte 🙂
zelam peknu nedelu 🙂 ... veru zajtra zase do prace 🙄 ... ten dalsi volny den by som este aj ja prijala, kludne aj cely tyzden volny 😀 ... no co uz ... idem dovarit obed, aby sme sa mohli naobedovat a potom este aspon chvilku oddych s MM, kym zase vecer odide 😝 😝 😝

riana12
18. okt 2009

Ahoj Zuzi, no ja uz konecne idem na tu dynu s braskom, ked sa mam priznat, ja som to este nikdy nevyrezavala 😅 Este najdem na nete inspiracie 😀 😀
A kolko ti muzik este budem na brigadku chodit? 2 tyzdne mu ostavaju ci tak nejak?

zuzanockamt
18. okt 2009

hej este dva tyzdne by mal ... dufam, ze to dokoncia a nebude tam dlhsie 😝

riana12
18. okt 2009

Jaaaj, ta dynka hotova, normalne mam zo seba po dllllhej dobe dobry pocit 😵 Ako nie, ze som dokazala dynu vyrezat, ale ze som sa celkom dobre pri tom zabavila, ja ked iba na niekolko minut... 😵 Ale stalo to za to.

etuska
18. okt 2009

ahojte kocky,
Riana-my sme tekvicu vyrezavali len raz-tusim ju davali raz v Bille zadarmo za nakup nad neviem kolko Sk 😅 a mala sa tesila-lebo sme tam dali sviecku a vecer svietila na balkone 😀

My sme boli vcera vo vedlajsom meste vymenit fotak,lebo ten co sme kupili v lete zacal blbnut-nechcel zaostrovat 😖 -no bez problemov nam ho vymenili.
Trochu sme este pobehali po obchodoch-na max. tak hodinu lebo sa nam nechcelo-ja som bola hladna..aj ked som bola po obede... 😅

Dnes sme boli v kostole-bolo "Podakovanie za urodu" a cely kostol krasne vyzdobeny vsetkym moznym-aj hroznom,mrkvami,ci kapustou 😀

riana12
18. okt 2009

Ahoj Etus, jeej, uz 8tt 😵 No to leti 🙂
My sme tiez prvykrat vyrezavali dynku, teraz mi to blikoce pod oknom v zahradke 😀 A ja som tam dala take male hrube sviecky, co sa inak davaju napr. na dventne vence 😀

etuska
18. okt 2009

Riana-sikovna si🙂Ja som mala pri vyrezavani vtedy pred rokmi tiez dobru zabavu-ale uz tie tekvicky nevyrezavam -niekdy mi pripadaju riadne strasidelne 😅

Mam rada Halloween iba pre deti-ale jeho pozadie je "prudko-pohanske"-nepaci sa mi komercnost tohto sviatku a to ze v podstate otvara brany do zahrobia-bohuzial nielen obrazne 😔 -a od takych veci davam ruky prec.-hoci je to zaujimave.

zuzanockamt
18. okt 2009

tak ja Halloween nemusim vobec ... nemam rada tieto sviatky, ktore su pre nas totalne neprrodzene 😝 😝 😝

etuska
18. okt 2009

ved prave-ja ich nemusim ani tu v UK a som zvedava ci bude u nas v skole nieco na tuto temu 😕
Predsa je to keltsky sviatok...

riana12
19. okt 2009

Ahojte 🙂 Akoze sme sa vyspali do noveho pracovneho tyzdna? Ja by som sa este kludne len teraz na druhy bok obracala 😝 Ale co uz, doma sa neda stale hnit a aj pracovat nam treba 🙂

Inak ani ja nemusim tie americke sviatky, vsetko skomercionalizovane a uz kazia aj nas 😝 A uplne najradsej mam, ked uz aj u nas pocut, ze darceky nosi detom Santa Claus 😝
Brasko ma halloweenik zo satelitnych nemeckych stanic, takze doma teraz len halloween, hexe (jezibabka), atd. Davaju vselijake programy pre "sikovne ruciciky", tak ma potrebu tvorit 😀 Ale inak to neuznavame vobec. U nas mame "vsech svatych" a hotovo 😉

No tak sa ja idem zapojit do pracovneho procesu 🙂

etuska
19. okt 2009

Bre ranko
Dnes som zvladla tak akurat odviest Misku do skoly-bola som za riaditelom ze mi nie je dobre ze ci si mozem tie hodiny oducit v piatok(lebo ten mam inac volny)-tak absolutne nenamietal-ked som mu povedala co je vo veci len sa usmieval ze je to na nasej skole chytlave,kedze som uz 3tia tehu za posledny sk. rok

Tak si davam druhe ranajky a popijam cajik na ukludnenie zaludka.
Prajem vsetkym pekny den

riana12
19. okt 2009

Ahoj Etus, tak dneska pekne poodychuj, vyloz nohy, popijaj cajik 🙂 Mate fajn riaditela 😉

Mne uz poldna ubehlo ako voda, este by aj ten zvysok mohol, teraz idem na obed, aj ked sa mi moc papat nechce... Asi si dam chickenburgerik z Mc, to mam aspon zarucene, ze to cele zjem, z bezneho obeda nechavam, lebo davaju velke porcie, ktore ja nevladzem cele zjest, nie vzdy si najdem aj nieco ozaj chutne, na co by sa mi slinky zbiehali.
No tak ja uz idem na ten obedik 🙂

lulu723
19. okt 2009

Ahojte baby 🙂 etuska ozaj byva ti teraz zle ked cakas druhe babatko?lebo ja si to neviem predstavit,ze mi bude byvat zle a potom sa ani o malu nepostaram a moj je od rana do vecera v praci tak fakt neviem ako to budem zvladat.my sme sa zacali snazit na zaciatku oktobra a furt vyckavam mrchu a ona nechodi.zeby sa to podarilo na prvy krat a budem mat dalsie babatko?este si nechcem ani test robit,lebo mozno meskaju nejako mi to tu hapruje raz ich mam za 4 tyzdne potom som to mala za 3 a vobec som nevedela kedy su plodne,alebo neplodne dni tak som z toho na nervy co sa deje 😒

etuska
19. okt 2009

Lulu-veru byva mi riadne zle-a tiez to nie je taka sranda-pri dcerke mi byvalo zle do 5.teho mesiaca tak dufam,ze tentokrat to bude kratsie,lebo rana su krute-kedze vhodim do prace a odviest sa tam musim sama 😒

No zistila som ze ked sa vecer poriadne najem,tak je to ovela lepsie.
Dnes aom prave oznamila zametnavatelovi ze som tehu-tak sa usmieval,lebo som uz 3tia-1.kolegynka rodila v septembri,2-ha v oktobri a mna to caka v juni 🙂

Dnes nie som v praci,kedze mi bolo zle,no nahradim si to v piatok.
Idem postihat nejake domace prace,lebo poobede idem pre malu do skoly.
Mrknem vecer
pekny den

PS:Lulu-my sme ani nezacali snazilkovat a babo sa podarilo ani nevieme poriadne kedy 🙂

lulu723
19. okt 2009

jaaaj no to si ma nepotesila ty mas aspon dcerku 5 rocnu a uz sa vie o seba aj sama postarat,ale to moje krpate mrnco len na mne je zavesena a ide ma slak trafit.mne pri nej bolo tiez zle,ale to tak,ze som sa asi 3 tyzdne nemohla dostat v posteli,ale to som vobec nevracala len som bola v klbku schulena a prezivala som jeden den za druhym a ani jest som poriadne nemohla.a potom uz nic takze som mala docela dobre tehu.

ja to mam na prd,lebo byvam v dome a este mame aj papagaje tak sa treba starat.dufam,ze ma moj a aj Erika budu setrit 😉

a este jak si pisala,ze si to oznamila v praci tak aj u nas sa to tak nakopilo,ze najskor predacka ostala tehotna potom jedna kolegyna dalsia kolegyna,ja a o niekolko mesiacom dalsie 3 takze bolo v praci veselo 😀

riana12
19. okt 2009

Ahoj lulu, ty uz mas aku zlatu babulku pri sebe 🙂

No pomaly ale isto tu budem jedina nesnazilka, lebo sa to tu zacina plnit tehulkami 😅

zuzanockamt
19. okt 2009

Ahojte 🙂
riana ... neboj sa, nebudes tu jedina nesnazilka, este si zabudla na mna ... aj ty budes mat skor dieta ako ja, lebo ja sa skor dochodku dozijem ako dietata ... bohuzial 🙄 🙄 🙄

etuska
19. okt 2009

Zuzi-no hadam MM nezacnu tikat biologicke hodiny ani po 35-ke?Spomina obcas temu "dieťa" ci ho to ani nenapadne????
Prave dovaram veceru.MM ide na anglictinu a my s Miskou vegetime-boli sme poobede na ihrisku s kamoskou,tak sa vybehali 😅

zuzanockamt
19. okt 2009

erika ... ale tu nejde o postoj MM ku dietatu ... to uz mame vyriesene ... on dieta chce ... ved uz vobec nepouzivame ziadnu ochranu a robime to aj cez plodne dni ... ale zzda sa, ze urobit dieta nie je take jednoduche 🙄

etuska
19. okt 2009

Tak budem Zuzi drzat palce ked sa uz babu nebranite.Ja som myslela ze to mas este z MM strany take nejednoznacne...

zuzanockamt
19. okt 2009

dufam, ze sa podari, lebo uz pol roka fungujeme a nic 🙄

etuska
19. okt 2009

No ale odbornici sa zhoduju na tom,ze rok snazenia bez ochrany je stale v norme u zdravych parov-takze nic neboj

zuzanockamt
19. okt 2009

no ved nebojim, mozno raz sa podari 🙄

etuska
19. okt 2009

Vies Zuzi-castokrat je to o psychike....
Idem dat Misku spat a prichystat si veci na zajtra.
Bru nocku a pekny zajtrajsi den 😵

riana12
19. okt 2009

Prisla som vas zase kuknut. No clovek, ked tu prave nemoze byt, tak toho nakecate ako babky na trhu a na mna neostane nic 😝 😀
Zuzi, ja by som najskor musela mat buduceho potencionalneho tatina s jeho biologickym materialom, ktory sa bude na babatko tesit, musim mat nejake, aspon minimalne zazemie a ani jedno z toho nemam a tak lahko mat nebudem 🙄 ☹
Ale mala by som sa teraz snazit mysliet pozitivne a hladat si vecicky, kvoli ktorym sa mi opalti tesit sa zo zivota... Ine mi neostava, ak sa nechcem zblaznit 😔

riana12
20. okt 2009

Dobre ranko.
Vecer koncim, rano zacinam (ale tak mi treba, ked stale pri PC sedim 😝 😀).

mexx
autor
20. okt 2009

Ahojte kotata,

no konecne po sto rokoch som tu zas. 😀 Comp mi zdochol uplne nadobro, nedal sa nijak zachranit, tak som musela cakat na novy, a s netom je to tiez take, ze chvilu ide chvilu nie, ale nevadi. Ked bude novy net, dozeniem to tu po dlhych zimnych veceroch. 😀

Bozinku, takto zmeskat Etuskino tehotenstvo... 😨 Ale nieeeee... 😀 😀 😀 Etus, IP som citavala priebezne, takze som vedela, a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa moc strasne s tebou/s vami. 😉 A ze aj MM vas pozdravuje a tesi sa. 😉

Rian, som sa nejak nedostala na FB k odpisaniu na tvoju spravu, ktoze je ta nasa spolocna znama? 😕 By ma zaujimalo, ze kto nas spaja... 😉

Zuzi, ako sa dari v praci s detickami? Necitala som to tu cele, nestihacka, len tuto poslednu stranu pozeram, tak vidim, ze uz aj vy sa snazite. Neboj, ono to pride, a urcite vtedy, ked to najmenej budes cakat. 😉

No, idem dalej luskat, ze co je tu kde nove, dohanam resty... 🙂

riana12
20. okt 2009

Ahoj mexxiiiiiiiiik 😵 😵

Dam ti to do IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre