Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
20. okt 2009

Ahojte 🙂
no vitaj mexx, super, ze si sa opät ukazala 😉 ... ja sa este o babo nesnazim 😉 .. len sa nechranime 😉
riana ... mozno budes mat take stastie ako moja sestra ... o rok po rozchode uz mala noveho chlapa a bola uz aj tehu 😀

riana12
20. okt 2009

Zuzi, no uvidime, treba sa nechat prekvapit...

etuska
21. okt 2009

ahojte kocky-vecer som si lahla,ze si "schrupnem" a akosi som sa zobudila az teraz 😀 -ale idem opat do postele-ved spanku nie je nikdy dost 😀

Mexx-vitaaaaaj 😀 -ze dakujem-aj MM 😵

Zuzi-to akoby si takmer napisala do pasu "snž" ked sa nechranite,lebo my sme sa v plodnych dnoch aj chranili a vidis ani snazilka som nestihla byt 😵

Riana-mozeme ti dat funkciu "skolnik temy"-odomyka i zamyka 😀 -ale som rada ze aj napriek okolnostiam nestracas zmysel pre humor a ako si pisala snazis sa hladat malickosti ktore ta robia stastnou (vid tekvica 😅 )-normalne som mala dnes v tescu pokusenie ze jednu kupim 😀 😀 😀

Inac-ja uz mam riadne brusko(ale to bude tym ze som mala pred tehu na bruchu "pneumatiku"-tak mi treba 😅 a vyzeram ako pri Miske v 5.mesiaci tak som zvedava ci je babo fakt len jedno 😀

Predbezne (uz asi rok) sa mi paci meno Šimon(to mi asi nikto nevykeca) 😀 😀 😀 a dievcenskych je veeeela-a s MM sme sa zhodli asi len na Zuzanke 😀 😀 (lebo jemu sa take exotickejsie nepacia)-ale uvidime...casu doooost.

tak bezim do postele
dobre ranko 😵 😵 😵

mexx
autor
21. okt 2009

Bre ranko,

ja som tu premeskala nejaky rozchod alebo nieco take? 😕 Rius? 😕 😉 Ak hej, tak...moja kamoska zvykla hovorit, ze: "Nevadi. V mori je vela ryb." 😀 😉

Zuzi, ked sa nechranite, to je skoro ako snazenie, nie? 😅 Teda vlastne - uz si presne nepamatam, ze kto ma to tak nazval, ci tu alebo v inej teme to bolo, tiez som povedala, ze my sa nesnazime, ale ani sa nechranime, a bola som oznacena za "tajnu snazilku". 😀 Ale ja ani nejak nechcem byt snazilka, ja chcem, zeby to prislo same a prekvapivo. 🙂

Etus, no ved keby boli dve, mozes sa s nami podelit. Alebo by mohli byt tri, a vzali by sme si po jednom aj so Zuzkou. Aspon by sme sa usetrili od porodov a podobnych veci. 😀 😉 (To kamoska, ked bola tehotna, tak hovorievala - "Ja by som prijala aj tri naraz, by som to medzi vas rozdelila, aby sme mohli mat deti naraz...".) 🙂

riana12
21. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Haaa, mexxik ma predbehla 😝 Ale zajtra budem rano sikovnejsia 😀

Etus, no snazim sa nieco porabat, najst si drobnostky na zamestnanie hlavy, lebo ked clovek na to stale mysli, je to na zblaznenie, lenze nie vzdy sa to da 😝
A ty nedas nejake foto bruska? 😅

Mexx, no vidis to, zmeskala si 😅 Totiz, pred par dnami sme sa s mladym rozisli 😔

riana12
21. okt 2009

Teraz pozeram, ze si tu, etus, bola rano o tretej. Ty sa nezdas 😀 😀 😀

mexx
autor
21. okt 2009

Rius, no neprijemne... Toto obdobie tesne po som ani ja nikdy nemala rada. Ale zas ta predstava toho, ze pride nieco nove, ta je skvela. Niekedy mi je luto, ze uz nezazijem tie pociatocne stadia vztahu, ked je to vsetko take "ine"... 😅

duska1122
21. okt 2009

ahojte mozem sa k vam pridat?

mexx
autor
21. okt 2009

Ahoj Duska, pokojne, my sa potesime. 🙂

riana12
21. okt 2009

Ahoj Duska, vitaj 🙂

Mexxi, no akosi mi teraz hlavka nepracuje na rozmyslani, ze po case bude lepsie 😅 😔

duska1122
21. okt 2009

tak to je super. idem si vas troska precitat aby som sa dostala na rovnaku vlnovu dlzku. inak ja som minule premyslala o tom istom ze ake je to na zaciatku kuzelne motyle v bruchu, a ze uz to take nikdy nebude 🙂

riana12
21. okt 2009

Duska, aj si stihla daco zaujimave pocitat? 🙂

duska1122
21. okt 2009

no jasne. 😀 riesite tu take veci ktore sa tykaju aj mna niektore viac ine menej. my s drahym sa zatial este nesnazime o dieta s mnohych dovodov. financie, cas, a pravdu povediac niesme este pripraveny, ale niekedy ma napadaju take myslienky ....zatial beriem tabletky 😝 ale je to viac skody ako uzitku. ale ked musis tak musis. 😀

riana12
21. okt 2009

duska, tak to si tu na spravnom mieste 😉 a kolko mas rokov, ak sa smiem spytat?

duska1122
21. okt 2009

ja mam 25 😀 ten moj ma 23. ale paradoxne on by male chcel a ja sa na to necitim.

riana12
21. okt 2009

fiiha, no vy to mate zaujimave 😉

duska1122
21. okt 2009

a tak zatial sa da sestra ma maleho a snim sa vyblazni tak je rad. a niekedy si oddychne ze sa ho moze zbavit. a ty uz mas deti? asi nie ze

riana12
21. okt 2009

duska, ja este nemam deticky - mam 21 (aj ked ja na ten vek nehladim, ze aha, aka mlada), ale co horsie, nemam chlapa - ked pozries/precitas predchadzajuce prispevky, pred par dnami sme sa s priatelom rozisli a tak.

riana12
21. okt 2009

inak, babulky, dneska som si po dllllhej dobe dopriala novy kusok v satniku 😅 😵 taku bielu bluzku s dlhym rukavom a zvislymi tmavosedymi tenkymi pruzkami (v Gate som nieco velmi podobne videla za 600Sk a v Tescu za necelych 300Sk som kupila), ze aspon daco nech mi urobi radost 🙂

duska1122
21. okt 2009

aha citala som si len si pletiem este mena, ale dozeniem to mne sa v tescu pacia rifle maju zlacnene

zuzanockamt
21. okt 2009

Ahojte 🙂
erika, mexx ... ja si do pasu "snz" davat nejdem ... az ked budu nejake tt niekedy
som sa dnes rano rozhodla, ze nejdem merat uz BT, lebo sa s tym iba stresujem ... kaslem na to 😝

riana12
21. okt 2009

Uz som konecne doma 🙂 Mala by som ist daco do skoly urobit, ale vobec sa mi nechce zacat 😖 😝 To som sa 100x radsej obliekla do bluzky a skusam, ci sa k nej hodi vesticka, potom pozeram, ze dekolt moc odhaleny, tak sup to k nemu jednu retiazku... hotova domaca modna prehliadka 😅 este ze ma nenapadlo skusat k tomu nejake nohavice a tak 😀

duska, to zapamatanie si mien, to chce len cas, uvidis, o par dni ti to uz problemy nebude robit 😉

etuska
21. okt 2009

cafte kocky,
tak dalsi prac. den za nami...
Vitaj Duška 🙂
Riana-bude aj foto bruska-ak sa MM bude chcet fotit 😀

Miska sa tu vedla mna napchava rezancami s makom-ja som do seba dostala nanajvys hrusku 😝 -fuj,len na silu jem-akurat na obed som bola hladna tak som si dala cestoviny s hubovou omackou.
Idem mrknut maily

riana12
21. okt 2009

Ahoj etus 🙂

Ale ja nechcem vidiet MM brusko 😀 😀

etuska
21. okt 2009

Riana 😀 😀 😀
myslim tym fotit moje brusko-jeho je teraz este stale vacsie ako moje-ale to by ste rozpoznali-moje brusko nie je chlpate 😝 😝 😀 😀 😀 😀

riana12
21. okt 2009

ahaaa, tak prepac 😅 ale ked muzik bude chciet, nech aj on hodi brusko a porovname 😀 😅 😅

riana12
22. okt 2009

Dobre ranko babulky, ako sa dnes mame? 🙂
A som prva 😀

mexx
autor
22. okt 2009

Bre ranko,

Zuzi, ja som tiez povedala, ze by som si sem "snz" nedavala. Maximalne nejake "tt". 🙂 A mozno dobre robis s tou teplotou, nechaj to tak, a mozno budes sama prekvapena... 😉

Rius, no jo, teraz este nerozmyslas, ale ono to prejde. A potom budu zas aj tie "motyle v bruchu", ako povedala Duska. 😉 Jaaaaaj, tie mi niekedy tak chybaju. Lebo v manzelstve sice tiez mame take bruskove motyle, ale maju inu prichut. 🙂 Ale ja som rada, ze je to ako je. 😵

Etus, trpis nechutenstvom? Ci ty radsej vecerias po nociach, takze cez den sa ti nechce? 😉

riana12
22. okt 2009

Mexxik, no uvidime...

Inac, myslela som si, ze najhorsie za mnou, no vcera to bulikanie, rovnalo sa tomu "tesneporozchodovemu" 😝 Ale nevadi, teda snazim sa povedat si, ze bude lepsie, aj to na lepsie obcas vyzera... A ked nie, budem vas tu chvilocku este "znasilnovat" mojimi starostami 😅

duska1122
22. okt 2009

ahojte teda vy ste rannostajky. riana a ako dlho ste boli spolu? teda ak sa mozem opytat, moja sestra bola so svojim s prestavkami rok uz su dva rozideny a az teraz sa cez to nejak dostava, ale ona je osobitny pripad. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre