• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahojte, no ja uz v praci, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Este by som kludne nejaku tu hodinku naviac radsej stravila v posteli, je len zamracene, cloveka to laka len do postele.

Etus, teraz tak rozmyslam, ci aj u nas sa nieco taketo organizuje :confused: Co viem, tak pocas Vianoc chodievaju deti spievat do domacnosti, ale to je len pre africke deticky, pre nase slovenske deti a nielen deti, o tom akosi bud nepocujem vobec alebo len velmi malo :unamused:

duska, no budem tu aj ja dneska oxidovat :slight_smile: A nehlad na dietu, teraz je zima, treba si do´priat skor nieco nedietne :sweat_smile: POdla mna, to chladne pocasie az krici "daj si nieco mastne, sladke,..." :sweat_smile:
26. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana. tak laka nelaka bundu nezapnem :frowning2: tak treba nieco robit, aby gombiky nelietali.
26. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, ked je teda problem, tak treba teda radsej nieco dietnejsie :wink:
26. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak 1.pracovny den za nami :slight_smile: Uz len 2-juuj ako sa tesim,lebo kazde rano je pre mna utrpenie-a aj ked nevraciam-vela mi nechyba a stale mam pocit ze mam pokazeny zaludok-no utesujem sa,ze tak to bolo aj pri Miske a nejak sa cez to prehryziem.Ani sa mi nechce verit ze o 2 tyzdne idem na Usg -akosi si neviem predstavit ze v brusku rastie Miskin surodenec. :sweat_smile:

Idem ju dat spat-lebo rano sa jej potom nechce vstavat do skoly :dizzy_face:
mrknem neskor

PS:Riana-mna zaujalo,ze tie krabice posielaju aj do Madarska,Rumunska,Bulharska ci na Ukrajinu.myslim ze ak by sa nieco podobne zorganizovalo na SVK tak by ludia tiez prispeli,lebo je to naozaj mile-a ten pocit,ze darcek dostane niekto pre koho to mozno bude jediny vianocny darcek.... :dizzy_face:
26. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj etus :slight_smile:
a Miske ste uz povedali, ze bude surodenec? akosi v tomto nemam prehlad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Babule, neviem, ci som vam spominala, ale asi 3 (mozno 4) mesiace dozadu som si kupila take homeopaticke kvapky na upravu menstruacnych tazkosti a uz druhy mesiac citim ulavu, uz nepojedam tolko ibikov pocas MS ako predtym. Teraz len dufam, ze to nezakriknem a ze to bude aj nadalej ucinkovat :dizzy_face:

Tak uz idem pomaly do postele, som "kaput masinka" :grinning:
26. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-Miska este nevie :sweat_smile: este som nebola na Usg-ale chceme jej to povedat asi az pred odletom na SVK
26. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: A som prva :grinning:

Etus a na SK planujete kedy? Pridete na Vianoce ci tak nejak? :slight_smile:
27. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
prave varim rychly obedik,lebo ranajky skoncili vo WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: neskutocne...uz aby sa to zlepsilo-rano som si myslela ze ani do prace nepojdem-no ranajky isli von a mne bolo opat fajn i ked som bola potom hladna tak som stale musela v praci nieco jest...

Riana-na SVK letime 13.12
27. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, tie ranajky vo WC treba brat iba pozitivne, aspon ti bolo pocas dna lepsie a netrapili ta tolko nevolnosti :wink:
A ostatne babulky, ako sa dneska mavate? :slight_smile:
27. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-praveze aj pocas dna mi bolo striedavo :confounded: .Po veceri sme sa boli prejst aj ked uz bola takmer tma,no aspon trosku rozhybat creva..-potom som si trochu lahla a zobudila som sa teraz :sweat_smile: a zaludok opat strajkuje.No neviem,neviem ci to predsa nebudu tie dvojcata :grinning:
tak pomaly prajem dobru noc a dobre ranko zaroven :dizzy_face:
28. okt 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko, konecne streda, ja mam uz od pondelka pocit ze je piatok. :unamused: vcera sme s drahym trochu ponocovali :grinning: takze som sa nevyspala, ale aj tak celu noc som sa len prehadzovala. nejak nemozem spavat, ale ako vidim tak ani vy moc nespite :slight_smile: etuska a kde ste v zahranici ? som si to az teraz vsimla.
28. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Duska, no do piatku uz nie je daleko, to len zvladnut dnesok, zajtra a je piatok :slight_smile:
Etus a na tie nevolnosti si zatial nic neskusala? Pocula som, ze veci zo zazvorom su na to dobre a ze sa daju kupit aj zazvorove lizanky a tak :slight_smile: Ja som moznost este nemala nieco take vyskusat, tak ohodotit neviem :sweat_smile:

Co sa dnes chystate porabat?
Ja chcem ist dneska s braskom do kina, tak dufam, ze stiham z prace :sweat_smile:
28. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej ale len co bude piatok tak sa mi bude zdat ze je pondelok :grinning: clovek strati pojem o case ked nerobi. niekedy ani neviem aky je mesiac.
etus mojej sestre pomahali na nevolnosti okrem zazvoru, aj chipsy.
my sme nakoniec v tom kine boli az v sobotu vecer leteli sme na poslednu chvilu a na sekundu sme to stihli. pozerali sme sice vydatu nevestu lebo chces ma chcem ta sme zmeskali. ale nelutujem , nebol to sice nejaky hlboky film, no na sobotny vecer ako stvoreny
28. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,
no praveze skusam vsetko mozne co odporucaju odbornici-vcera som sa normalne najedla o jednej v noci a rano mi bolo trochu lepsie.

este sa chystam do lekarne ked pride MM z prace-aj tu som na nete objavila nejake cukriky proti rannym nevbolnostiam,tak hadam zaberu a kooopec celkom dobrych rad som nasla na nete-tak vyskusam.

Inac dnes som bola na pokec s riaditelom ako je to vlastne ohladom mojej kvalifikacie-lebo mam od septenbra uznany diplom a aj som v severnom Irsku registrovana ako kvalifikovana ucitelka a plat mam ako asistentka ucitela :confounded:

Tak sa vraj na tom nic menit nebude-lebo tu pracu co robim ja je tazko specifikovat-neucim celu triedu ale zase nerobim ani asistentku ucitela,kedze si vsetko pripravujem a organizujem sama :confounded:
Vravel mi len ze som na svoju pracu "over-qualified" co znamena ze mam teda lepsiu kvalifikaciu ako sa vyzaduje-ale co ja mam z toho.... :unamused:

Jedinu vec co mi vedel poradit je,ze sa mam este zaregistrovat na zoznam "zastupujucich" ucitelov -tam si ma mozu riaditelia vyhladat a jedina sanca asi ako zarobit je,ze mi ponuknu par hodin na viacerych skolach...-no uvidime-este pohladam na nete.

Ono-tak ci tak ostavam do aprila na skole-potom 9mesiacov MD a zvysok je dalekaaa buducnost-ved clovek nevie co zivot prinesie :dizzy_face:

Na jednej strane som sklamana,na druhej ma to motivovalo bit sa za svoje prava-ved som nestudovala 10rokov nadarmo(5 rokov bilingvalny gympel+5 rokov VŠ)+ 3 roky praxe.

No bohuzial aj tu plati-chcu mat "hotoveho " cloveka za minimalny plat-ale nehadzem flintu do zita-budem hladat ine cesticky :dizzy_face:

My mame stvrok a piatok volny-sice neplateny,ale volny :dizzy_face:
Hadam mi bude zajtra dobre a pojdeme s Miskou ku kamoske +na plavaren :dizzy_face:
28. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: Ja len podam kratku spravu, ze v kine som bola, paradne som to stihla, obcas to bol riadny krvak, tak som dostala, co som chcela :grinning:
A teraz k veceru ma zase zacala obchadzat depka :rolling_eyes: Tak, ako mi bolo skoro tyzden dobre, tak mi teraz tak divne, nanic, smutno :confounded: Mala by som to ist zahnat spankom :pensive:
28. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dneska este nik? :confused:
Ale isto mate lepsi program, ako len pri PC sediet :wink:

Mna sa este ta depka drzi, ale vsak uz viem preco, dnes su to presne 2 tyzdne "PO" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Etus, ked tak citam, ty pojdes od aprila na MD? To je nejak skoro, nie? Ci tam je to zvykom? Ci? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak riana ja mam tiez depku snazim sa hu potlacit tym ze pozeram frasiera. fakt pomaha. :grinning: dnes prsi tak je to onicom. chceli sme ist dnes do mesta s drahym ale nechce sa mi.
29. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Duska :slight_smile: No aj tu prsi, zamracene, na nalade to nepridava :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz by som mala sto chuti ist na nejaky krasny, slnkom zaliaty, exoticky ostrov :dizzy_face: Ale mozem si len chut nechat zajst :sweat_smile: :grinning:
29. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
Riana-no na MD by som mala ist zaciatkom maja-v 8.mes.-pokial dobre viem,ale este si to musim presne zistit a samozrejme vsetko zavisi od toho ako to budem zvladat.

U nas tiez cely den prsi-doobedu som upratovala,varila-venovala sa Miske a poobede sme sli pozriet kamosku.
taky ospaly den,ale aspon som si trochu oddychla.
29. okt 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak konecne moj vysnivany piatok, tento tyzden mi ubehol akosi rychlo, nastastie. zajtra ideme s drahym a jeho rodinou behat po hroboch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ja sa domov nedostanem, tak budem na vsetkych aspom mysliet. tak sa mi nechce nerada s nimi chodim, behaju vsade mozne, je to otrava, ked idu na hroby niekde na konci sveta tete s tretieho kolena , ktoru nikto aj tak nepoznal.... my sme mali doma taku tradiciu, vecer sme sa nachystali, a spolu sme sli zapalit sviecky. bude mi to tento rok chybat :cry: ale co uz, aspom to vyzera ze bude dnes krajsie. sice rano sme oskrabavali auto, no nejake to slnko uz vykukalo :grinning:
30. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Duska a preco sa ti nepodarilo ist domov? Ak sa mozem spytat a nevadi to :wink:

Ja dneska kolegov stale otravujem otazkou "Este stale je piatok?" :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Mne to akosi nepasuje, zase to bude len o nude doma resp. ze sa mi treba venovat veciam do skoly. A mne sa uz tak nic nechce robit, ze hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tuna v BA svieti od rana slniecko, cloveka to aj myli, ked vykukne von z okna. A potom velke prekvapko, ked von vyjde :grinning:

A ostatne babulky sa kde skryvaju? :sweat_smile:
30. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
u nas uz druhy den prsi-nie je sice zima ,no prsi-takze asi pravy opak :grinning:
Vcera sme narychlo vecer sli do belfastu,lebo MM zohnal cez inzerat umyvacku riadu-dokonca vstavanu za 80 libier-tak sa tesim,ze sme usetrili a zaroven mam o riad postarane :grinning:

Cestou sme skocili este do Ikey-tak som sa vytesila,lebo som tam nebola takmer rok-kopec krasnych veci-tak sme kupili nejake malickosti do domacnosti.

Doobedu bola u nas kamoska s dcerkou,trochu som upratovala,idem aspon hodit Lasagne do truby a nejaku polievocku uvarim-nic ine sa mi nechce-vcera som robila len rybky na masle so zemiakmi a sampinonovu polievku.

Pojdeme s Miskou piect pernicky,lebo sme si kupili nove formicky na vykrajovanie-take netradicne-ale tradicne severske z Ikey-sob,jelen,jezko,vevericka.... :slight_smile:
pekny dnicek :dizzy_face:
30. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na PN od pondelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale uz som nastastie celkom v pohode, takze v pondelok este absolvujem kontrolu a od utorka zase do prace naplno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz som doma :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi a co to? Chripka?
30. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... mala som zapal priedusiek a asi aj chripku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam vam peknu slnecnu sobotu :dizzy_face: ... ja sa budem este doliecovat, takze ma caka len postel :slight_smile: , telka :slight_smile: a mozno pisomky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa dneska mame?
31. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam celkom fajn, az na obcasne kychanie a bolenie hrdla ... ale som rada, ze este dva dni som domka ... a ty ako? :confused:
31. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz, celkom to ide, troska sa tulam po nete, mam dneska na plane, ze dam nieco prat a tak...
31. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky,
my sme dnes boli v jednom parku -bolo tam kopec atrakcii pre decka-miska sa vytesovala-stretli sme tam znamych s 2oma dcerkami tak sa vytesovala s nimi :slight_smile:-hodila som nejake foto na FB.
pekny zvysok vikendu.
1. nov 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok