• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahojte babulky :slight_smile:
My sa teraz pojdeme naveceriat a potom mame na plane ist vsetci spolocne na cintorin a tak...
1. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
riana ... tak to budete mat prijemny vecer ... ja som to mala velmi rada, ked som este byvala doma s nasimi a chodievali sme spolocne na hroby
erika ... videla som foto na FB ... pekne :dizzy_face:
ja som akurat dozehlila a idem sa pochystat na zajtra do prace ... aj ked rano idem este na kontrolu k Dr.
1. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dosli sme pred polhodkou domov, boli sme cca hodku vonku, ale riadna zima, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz som troska usatemu pazuriky strihala, ale len na prednych labkach. Na zadnych sa mu bojim, lebo ich ma o hodny kus vacsie, sirsie, cize tazsie to ide a ja nemam take silne kliestiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-tak to som v zivote nerobila-asi by som mala respekt.

Zuzi-uz je ti lepsie?

Kuk-hodila som foto bruska :dizzy_face:
1. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... hej, uz mi je lepsie, mozem ist do prace ... ako to tam ja len neznasam ... s takou obrovskou nechutou tam idem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kukla som brusko ... zlate :dizzy_face: ... aj ja uz chceeeeem ... mohlo by sa v decembri podarit, ked uz tento mesiac nic z toho ... MS este len pride o tyzden, ale ovu sme asi len tazko stihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, pozrela som aj na FBfotky aj brusko tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes ti uz aj 10tt nabehol :dizzy_face:
Zuzi a ty ides potom aj hned zajtra do robotky po kontrole?
1. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali 4 dni volno-stvrtok-nedela-ale nejaka som unavena-dnes cely den lialo,tak som nikde nebola,len MM s Miskou na spovedi.Ja som nebola tak daaavno-skusim sa opytat na SVk nasej p.fararky ci ma moze vziat pred Vianocami :slight_smile:
1. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... idem hned od lekarky do prace, mame poradu a chcem si nejake veci zobrat domov, aby som sa mohla pripravit na utorok
1. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som mala len tento vikendik, 2 dni :sweat_smile: Ale zatial stacilo, viac by som doma asi nezvladla, ked clovek ani nema co poriadne robit, akurat tak mozem nieco upratovat a ucit sa - upratane za chvilu a ucit sa mi moc nechce. Naviac ani materialy este nemam doma, zajtra si ich musim zohnat... :sweat_smile:
Takze ja sa skor asi do roboty tesim, aj ked sa mi nechce vstavat o pol siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa teda do prace nestesim vobec :rolling_eyes:
1. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja sa tesim preto,lebo je platena :grinning: :grinning: :grinning: -ked mame prazdniny-tak nedostanem nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to, ze je platena ma tesi, ale inak nic :rolling_eyes: ... erika, a to nemas dovolenku pocas prazdnin? :confused: :confused: :confused:
1. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-mi nemame prazdniny vobec platene-myslim tym "learning assisstants" :confounded: -ale ucitelia samozrejme maju-tak aj preto ma totalne vytaca,ze uz mam vybaveny po roku ten papier a som tu registro´vana ako ucitelka-ale plat mi taky nechcu dat a teda ani ziedne vyhody ktore k tomu patria :angry: -ale vravim si-dobre ze som otehotnela teraz-lebo termin mam zac. juna a tak mi zacnu uz potom vyplacat matersku-ak by som napr. rodila v septembrti/oktobri-.tak ako som "planovala" tak leto by som mala opat totalne bez prijmu... :confounded: -takze som rada,ze sme to neboli len my,kto o tomto tehotenstve rozhodol :sweat_smile: -veci sa jednoducho deju tak ako sa maju...:slight_smile:
1. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je teda divne, ze to nemas platene a ze ti nechcu uznat ten papier ... no aspon teda, ze uz budes mat matersku pocas leta ... a ako je to tam s materskou, ako dlho mozes byt domka?
1. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, to je fajn, ze to takto niekto planoval a naplanoval za vas, vidis, aku vyhodicku to ma :grinning: :wink:
1. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-9 mesiacov,resp.maximalne rok-ale tusim len 9 mes. je pne platenych-este si len zistujem infosky.
Potom uvidime-este je to daleko.
Tu su matkam v zamestnani dost nakloneni-jednoducho musia-takze zeny s malymi detmi maju dost flexibilny cas.Skusim sa este zaregistovat na jednu stranku,o ktorej mi povedal riaditel-je to bezplatne a mozu si tam moj profil pozriet vsetci riaditelia a potom ma kontaktovat ak by maloi zaujem.
vyzera to tak,ze ak si najdem po MD nejaku lepsie platenu pracu-tak to budu trosku behacky autom z jednej skoly do druhej-no uvidim-alebo potom stredna skola-no tam ma nelaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...alebo este tu mame nieco ako Akademiu vzdelavania kde sa robia rozne kurzy ,tak mozno tam-uvidime...
1. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je teda dost malo 9 mesiacov ... si neviem predstavit ist do prace a mat take malo babo doma ... no ale co uz ... musi sa to nejako dat zvladnut
1. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hodila som si novu foto, svoje vlastne ocko. Babulky a vy si kedy tie ocka nahodite, co ste sa tu raz tak dusovali? :sweat_smile:

etus, pozeram, ze u vas to tie mamy maju super, ked sa im zamestnavatelia prisposobuju flexibilnym casom :slight_smile: Tuna to este tak velmi rozsirene nie je, pocula som sice napr. o praci z domu, ale zatial su to len zahranicne firmy a tak...
1. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-no ty si mozes v mnohych zamestnaniach sama urcit prac. dobu-kopec zien tu pracuje napr. 2-3 dni tyzdenne,alebo len doobedu,ci poobede-ako im to vyhovuje a zamestnavatel schvali...
Pri Miske som isla do prace ked mala 14.mes. lebo sa inac nedalo a v jasliach bola od 7:30-15:00 takze dost dlho...
Ak by mal MM dobru pracu,tak by som ostala na MD aj dlhsie-uvidime co nam zivot pripravi :grinning:

Riana-veru :slight_smile:
1. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem byt na MD aspon 2 roky, ale ak MM nebude mat pracu a ja hej,tak pojdem aj ovela skor
riana ... ja nemam take oko ... najskor musim vyrobit :grinning:
1. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer kocky....ako sa vam dari?
1. nov 2009 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, treba sfotit daco a hned bude aj ocko :grinning:
Evitka, ahoj :slight_smile:
1. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit ... no dari sa tak normalne ... primerane okolnostiam ... a tebe?
1. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dobre
1. nov 2009 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... no ked budem mat naladu, tak odfotim
evit ... tak to je fajn, ze sa dobre dari :slight_smile:
1. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som viac menej taky spokojny clovek
1. nov 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ... tak to je fajn ... ja som zase taky nespokojny clovek :grinning:
1. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani to nie je od veci, asi vies co chces :grinning:
1. nov 2009 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, viem, co chcem, ale sa mi nejako v poslednych rokoch nedari to uskutocnovat :sweat_smile:
1. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa viac posnazit, pripadne niekoho nakopnut :sweat_smile:
1. nov 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok