• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Riana :grinning: :grinning: :grinning:
To jeden MM znamy pil energy drinky ako divy-od smadu-ze mu to chuti-on blbec nevedel aky maju ucinok na organizmus-tomu vravim IQ :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na mna maju energeticke akurat taky ucinok, ze som unavena este viac... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja energeticke nepijem, lebo to je hrozne svinstvo a veeeelmi to skodi organizmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ma napadlo baby-kedze sme aj na FB-ako pozeram,ci sa tam neda dat nieco ako "hromadny rozhovor" :grinning:
3. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred par tyzdnami zacali v tescu predavat energeticky, neviem, ci to nahodou nema liter :confused: Na to, ze je to sytene a ked to otvoris, tak bublinky utecu a je to energeticky, kde odporucaju tusim max. pol litra za den, tak je to velke balenie...
3. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, no to neviem, ci nieco take na FB existuje :confused: Ale to by bol inak super napad :slight_smile:
3. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... to asi pre nejaku väcsiu skupinku :wink: ... co sa rozdelia
erika ... no bohvie, ci na FB nieco take je ... to som este nezistovala
3. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no pochybujem, ze by tu flasu robili pre skupinku, neviem :sweat_smile:
3. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak zapchy neboli v pohode dosiel. tak vidim ze sa bavite o energetickych napojoch tak tie ja nemusim chutia ako vyzuta zuvacka. ale poznam cloveka co ich pije na ranajky brrr.
3. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska, no to je teda ine "terno", ze energeticky na ranajky :confused: ja to tiez moc nepijem. zistila som, aky to ma na mna ucinok... akurat neviem, co sa mi dneska zrobilo, ze som si to dneska dala... asi som len potrebovala vyminut zasoby :sweat_smile:
3. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Duska -veru-ani ja ich nemam rada-mne chutia ako zubna pasta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz ich aj tak nemozem :sweat_smile:
3. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drahy mi opravuje telefon teda nazi sa som zvedava ci to prezije ten telefon samozrejme :grinning:
3. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska a ako sa drahy dostal k opravovaniu telefonu? :confused:
3. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej na ranajky red bull, na desiatu kava turecka, ... a vecer mrtvica
3. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska ... aj ja mam doma takeho domaceho majstra, ale on je nastastie taky typ, ze prezije vsetko, co opravuje a fakt to aj opravi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesli mi odosielat spravy tak som sa o tom zmienila ,co som asi nemala robit lebo uz sa do neho pustil, dnes je nejaky rozbehnuty hned ked dosiel s roboty sa mu zdalo ze sa vykla noha od stola tak hu majstroval
3. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-aj moj MM je taky-nenadarmo-su to pani inzinieri :grinning: :grinning: :grinning:

Inac baby-vcera som pozerala otrasny dokument o masovych vyrobkoch v UK-ze je tam max. 10% masa a v takych parkoch 0% !!!!-nehovoriac o tom.-ze to v podstate ani nie je maso-ale pomlete kosti.slachy,koža....-normalne ma nadvihlo-este stastie ze kupujeme len normalne masko-kurca,rybky,bravcove....-ziadne pomlete somariny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -.hoci ani to maso nie je 100 %-to aby mal clovek vlastnu farmu :angry:
3. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska a aj ten stol opravil? teda tu nohu?
3. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... no ved to, ja ked si predstavim, co je v salamach, parkoch a pastetach, tak mi je zle ... preto to ani nejem ... obcas ma premoze chut na parky, ale to je tak raz za dva mesiace mozno :grinning:
3. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus, nuz to je kvoli setreniu vyrobnych nakladov - "odpad" a soja a este si to dovolia prezentovat ako "maso". fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravil vytiahol kufrik a uz fical. aj telefon uz ide takze ho musim nejak pochvalit aby som mu pohladkala ego
3. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska, tak to je fajn, ze to pekne funguje ako ma :slight_smile:
3. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslite ze to svinstvo tam je aj ked na obale pisu ze 80%masa? lebo ja si navody citam. sice maso tam je len ktovie s coho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska ... veru, veru ... treba chvalit, kolko sa len da ... aj za malickosti :grinning: ... ja chvalim MM aj vtedy,ked si pekne odlozi veci do skrine alebo,ked si ich aspon posklada alebo ked odnesie pouzity tanier alebo hrncek zo stola do dresu :grinning: :grinning: :grinning: ... a za taketo velke ciny by to bola hotova oslavna oda :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duska ... urcite tam to svinstvo je, preto tieto vyrobky obchadzam ako sa len da :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a najlepsie bolo ze ten redaktor co robil reportaz si vyrobil taketo "masove vyrobky" a siel na nejaky potravinarsky veltrh-spravil okolo toho dobru reklamu-ludom nabulikal,ze je to "eco"-logicke a "eco" nomicke a oni si to este pochvalovali-ake delikatesy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -ttakto sme ovplyvneni reklamou :confused: :unamused:

baby-koncim-prisli huncuti z Tesca-idem vykladat a dufam,ze nekupili ziadne masove vyrobky :grinning: :grinning: :grinning:
pekny vecer
3. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, ked si odlozi veci do skrinky pozeram ako vyr, ale inak sa snazi :grinning: som ho poslala robit kapucinko aby mi nepozeral cez plece :pensive:
3. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam MM asi 230 km vzdialeneho, takze mi nepozera cez plece a ani ked je doma to nema vo zvyku :wink:
3. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa zatial pekne Etus :slight_smile:
duska, tiez si myslim, ze ak je nieco hoc aj 80%, ten odpad tam je tiez :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby-nasla som to aj na nete-vcera bola reportaz o masa a je tam nejaka aj o mliecnych vyrobkoch-ale ja mam pomaly internet,tak si to pozriem najblizsie v telke

http://www.bbc.co.uk/programmes/b00ntk57
3. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok