• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Baby, som ja normalna, ked mam chut zhanat noveho chlapa? :confused: :sweat_smile: :confounded:
3. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to on len ked vie ze pisem o nom , zvedavy je. tak parky ja moc nemusim ale sestra ich dava malemu na veceru ked sa jej nechce varit.
3. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana keby si nemala chut tak by ti neco bolo. :grinning:
3. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-ano,ano-si normalna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -ved preco nie :sweat_smile:
No baby-uz fakt bezim prec :grinning:
3. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... si uuuuuplne normalne ... obcas mam aj ja chut na zhananie noveho chlapa ... to vies ... manzelsky stereotyp :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
3. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked som ja len kratko po rozchode, este ani nie 3 tyzdne a ja uz chcem novy material pod rucicky :grinning:
3. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved to nevadi :grinning: ... ja som vo vztahu 6 rokov a tiez chcem novy material obcas :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ale to je asi troska ine ja a ty, nie? :sweat_smile:
3. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty nemusis mat pri tom pomysleni vycitky svedomia ... ale ja ano ... takze mas pravdu, je to ine :grinning:
3. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja tie vycitky aj mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze to akosi aj na moje pomery chcem skoro :confused: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale prosim ta, neries, ci skoro alebo neskoro ... ked je prilezitost, treba sa jej chytit
3. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nedbam teda... len keby este nejaka dobra dusa ku mne prikvitnut chcela :grinning:
3. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, prikvitne :wink: :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no necham sa prekvapit, aj tak mi ine neostava :sweat_smile:
3. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pride vtedy, ked nebudes cakat :wink: :wink: :wink:
3. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ja chem teraz? :grinning: to chcem tak moc? :pensive:
3. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako ja ... aj ja chcem teraz babo a nic :unamused: ... to chcem tak moc? :sweat_smile:
3. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja asi moc chcem, tak nic nemam :grinning: Lebo chcem chlapa, ktoremu nebude robit problem so mnou travit volny cas, nebude sa vyhovarat, ked sa s nim chcem len tak rozpravat a nech ma normalny vztah k sexu a to mi na zaciatok bude bohate stact :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to nemas take velke naroky si myslim ... ale vazne
3. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz ale to by som potom aspon v tom minulom vztahu bola a vidis, nebolo to vobec ono :pensive: Alebo som robila nejaku chybu a preto to je tak, ako je?
3. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz inak zacinam pocitovat, ze ma chytaju chute zacat na mladeho nadavat, aky bol zly, co vsetko nedobre robil :sweat_smile: :confused: :pensive: :angry: :frowning2:
3. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si ponadavj poriadne ... urcite si to dotycny zasluzi :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to bude, ked ma chyti taka depka silna :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lucim, idem do postele, este kuknem telku trosku a spat ... tak dobru noc zelam :slight_smile:
3. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez zelam dobru nocku, pa :slight_smile:
3. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ako ste sa dnes mali?
Ja rano zase ako obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: -buchticku som este na ranajky zvladla,no banan sa babatku nepozdaval,tak mi ho reklamovalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes som sa aj pousmiala nad tym ze nie vsetci vodici v UK su az taki pokojni ako sa zdaju-tak kamionisti urcite nie... :grinning: jednemu som "mierne vliezla" do cesty-to znamena-ze musel chudacik trosku pribrzdit-normalne na mna potom asi 2x zatrubil-aj ked som odbocovala uplne inde-blbec jeden :angry: -ale z CD-ka mi hralo prave "Tak uz sa nehnevaj laska moja"..... :grinning: -tak som sa nad tym uz len usmievala-predsa sa tym nenecham vytocit :grinning: :grinning: :grinning:

Prave sa napchavam chlebikom s rybacou pomazankou a paradajkou :grinning: a idem uvarit nejaku dobru polievocku.Hadam sa nerozprsi a pojdeme podvecer na kratku prechadzku.
pekne popoludnie :dizzy_face:
4. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak len podam kratucku spravu, dnes som bola na skuske, zdarne som sa jej zbavila, tak sa tesim a teraz si idem asi troska zdriemnut, lebo som spala len 3 hodky :sweat_smile:
Som zvedava, co bude zajtra v praci, cakam, ze zase kopu roboty, to sa mi obvykle stava, ze ked som prec, tak v ten den sa tam toho nakopi viac, ako za cely tyzden :rolling_eyes:

A vy ostatne sa dnes ako mavate? :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja tiez len kratku spravu , dnes ma akosi zacina kvarit chripka , boli ma hlava ako kona, a to este nemam veceru . dnes je drahy moj do piatej a mne karfiol od 3 stoji v drese :confounded:
riana super ze to mas za sebou dufam ze to aj dobre dopadlo, ale urcite hej. tak sa dobre vyspi :grinning:
5. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

duska, ty sa dneska ako citis? dufam, ze lepsie nez vcera :wink:

Ja som si vcera poobede pospala asi 2 hodky, potom take 3 hodky som len v posteli polihavala, aj ked som zaspat nemohla, bola som uplne ako mechom prastena a potom som zaspala opat a uz som sa zobudila az dnes rano :grinning: Ale este by som prijala spanok naviac :sweat_smile:
A dnes si stale myslim, ze je pondelok :grinning:
6. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ako vikendujete?
my varime neskory obedik a upratujeme,vonku je sychravo tak sa nam nikam nechce.
7. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok