Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
26. nov 2009

riana ... no ved uvidim, ale ako som spominala uz sme boli v tejto situacii viackrat a nic, asi mame lenive bicikovce alebo vajicko alebo vsetko 😝
no cysta je betar ... a doki ti nic na nu nedal? 😕

riana12
26. nov 2009

Treba este pockat, moze byt kludne vsetko v poriadku, len jednoducho na to nie je vhodna doba... Neboj, babo si vas chyti, ked to budete najmenej cakat 😉
No mne nedal nic, mam pockat, kym dojde MS a potom pojdem na krv... Takze cakam a neviem, co mam cakat 😒

zuzanockamt
26. nov 2009

po 14 mesiacoch je asi tazko vsetko v poriadku 😒 ... a ak si ma chyti v 35-ke, tak dakujem ale neprosim 😝

riana12
26. nov 2009

Lenze tych 14 mesiacov nebolo intenzivneho snazenia, ci?

zuzanockamt
26. nov 2009

intenzivneho nie, ale po roku by mal zdravy par otehotniet, co sa este bohuzial nestalo a keby som ratala intenzivne snazenie, tak je to uz 7 mesiacov

riana12
26. nov 2009

No ale vzdy sa berie az to intenzivne snazenie sa, aspon tak si teda myslim, ze sa to berie...

zuzanockamt
26. nov 2009

ja som citala taku definiciu, ze po roku nechraneneho sexu, ak zena neotehotnie, tak by mala navstivit odbornika ... nikde sa nehovori o snazeni ... podla mna, keby bolo vsetko OK, tak by som bola tehotna uz davno ... MM ale zatial nechce absolvovat vysetrenia, vravi, ze este poskusame nejaky cas a potom sa uvidi ... no ved do dochodku mame este casu dost ...

riana12
26. nov 2009

aaale, nebud taka pesimistka... este vklude vyckaj nejaky ten mesiac... 😉

zuzanockamt
26. nov 2009

ved cakam, cakam ... no dobre idem na FB,lebo mam zle stavy, tak nechcem aj tu rozsirovat depky 😅

riana12
26. nov 2009

Aj ja mam inak take depkostavy, uz som bola dneska oprskla aj na kamarata na pokeci 😅 😔 Ale vsak nema ma provokovat, ked vie, ako na tom som, ze jo? 😀 😀 😀

riana12
27. nov 2009

Bre ranko babulky 🙂
Uvidime, co nam dnes den prinesie, ale konecne je piatok 😵 Zajtra budem spat velmi dlho 😀

etuska
27. nov 2009

ahojte kocky,
aaale nedepkujte-idu Vianoce-sup ,sup piect,ozdobovat pernicky.
Baby-mate uz nejake darceky.
Ja takmer nic a vobec sa mi nechce behat po obchodoch 😝
Vcera sme pisali "List Jeziskovi" 😅 -tak Miska stale o tom fotaku-hodim link nech ste v obraze:

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

no je dost drahy-za tu istu cenu maju aj detsky laptop s nahranym programom pre Key Stage 1(to je prvy a druhy rocnik ZS)-ucitelka sa nezaprie 😀 -zda sa mi to teda uzitocnejsia hracka-len ci bude moj nazor zdielat aj Miska pod vianocnym stromcekom 😖 😅 😅 😕

pekny den 😵

riana12
27. nov 2009

Ahoj Etus u n 🙂
U nas sa doma akosi medovnicky nevypekaju a ja si nechavam darceky az na potom, na druhu polku decembra 😀 Nech sa mi nestane, ako ked mala mama narodky, ze som pol dna hladala, kde mam darceky, lebo som ich mala kupene mesiac vopred 😀
Ale pojdem omrknut este par obchodov, brasko je momentalne zblazneny do jednej hudobnej skupiny, takze by si prosil ich tricko... Malemu braskovi neviem, ten doma vypytuje Nintendo Wii (ci ako sa to pise), mozno dostane a ked hej, asi ako dobra sestra mu kupim na to nejaku hru... Ale to je vo hviezdach 🙂 A ostatnym bude klasika - kozmetika, mozno este nieco originalne vymyslim, ale teraz o tom pochybujem 😖

zuzanockamt
27. nov 2009

Ahojte 🙂
ja perniky a medovniky nepeciem, naco pre dvoch 😖 ... a upeciem tesne pred vianocami mozno par drobnosti, ak stihnem a ked nie, tak kupime alebo nam da svokra a darceky este neriesim

riana12
27. nov 2009

Zuzi, my to nerobime, ani ked sme piati doma... A ja aj tak mamu vzdy nahuckam, ze nech urobime jeden, dva poriadne zakusky a urobime si toho troska viac, ako toho narobit vela rozneho, len je s tym o to viac oboty a nie vzdy sa to pojedlo 😒

zuzanockamt
27. nov 2009

uz som tuuuuuu 😀

riana12
27. nov 2009

vidiiim 😀

zuzanockamt
27. nov 2009

no vidim, ze aj ty 😀 , takze ja budem uz len v tejto teme ... u aspon mozem bez zbytocnych komentarov pisat o com chcem 🙂

riana12
27. nov 2009

oki 😉

zuzanockamt
27. nov 2009

co ides cez vikend porabat? ... ci len doma? ... ozaj a komunikujes este s tym chalanom z pokecu, co ste sa parkrat stretli?

riana12
27. nov 2009

No planujem doma kysnut, nemam nic specialne... No s tym mladym sme prehodili aj dnes zopar slov, okecavali sme jeden film... Aj mi tento tyzden po tyzdni a pol bez kontaktu normalne zavolal, taky sok som zazila, a to mi chcel surne povedat o jednom filme. Ale vobec neviem, co mam od neho cakat... Ci sa len hanbi alebo na mna prdi 😒 Ale moc sa tym nechcem zaoberat, lebo sa mi nechce zbytocne nad niecim trapit 😉

zuzanockamt
27. nov 2009

aj ja budem kysnut doma 🙂 ... ved uvidis teda, ze co sa z neho vykluje ... a bol ti teda sympaticky?

anet111
27. nov 2009

Ahoj kocky, mozem sa pridat ? Trosku som si precitala z tejto temy a zda sa mi taka najsympatickejsia a momentalne pre mna realna

zuzanockamt
27. nov 2009

ahoj anet a vitaj a prezrad nieco o sebe ... kedy sa planujete snazit o babo?

riana12
27. nov 2009

Ahoj Anet, vitaj u nas. Dusam, ze sa ti bude u nas pacit 😉

Zuzi, no sympaticky mi je stale, len ma take divne spravanie obcas, co sa tyka "vztahu" ku mne... Takze neviem, ci je to hanblivost alebo som mu ukradnuta? 😒 Neviem... Ale uz to ani moc neriesim...

zuzanockamt
27. nov 2009

aj MM bol na zaciatku taky nijaky, ale potom mi povedal, ze ma nechcel hned vyplasit prilis vrucnym spravanim 😀 ... no a vidis, co sa z neho vyklulo 😀 😉

riana12
27. nov 2009

no uvidime, expert teda je riadny... ja napriklad netusim, preco mi po tyzdni a pol zavola, zacne sa mi vykecavat o filme, ktory musim vidiet, lebo ze je super... dneska zase, ze ci uz som videla aspon ukazku a tak... a ja mu od toho telefonatu vravim, ze to je neskoro a ja sa nanho nemam ako dostat a ani sama do kina nechodim... 😀 😀 ze skusim nanho taku budku usit, ze aspon uvidim, co je on zac... tak cakam 😀

zuzanockamt
27. nov 2009

no dobry napad ... mozno sa chyti, ak mu to dopne 🙂 ... lebo ved vies, aki su chlapi nechapavi 😀

riana12
27. nov 2009

no jo, on mi zas stale, ze to sa nejak spravi a ze tam musim ist a tak 😀 no podarena dovjka sme... ono mi je ot teraz smiesne... ale ak sa zase encham uniest myslienkami, tak katastrofa 😝

anet111
27. nov 2009

no ja sa snazim o babo asi tak rok 🙂 ale som na to zial sama, pretoze moja draha polovicka si mysli, ze sa s tym ponahlam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre