Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... uz je po ovulke, takze pohodicka ... meriam poctivo uz niekolko mesiacov BT, takze viem ... teraz uz len cakat na vysledok

anet111
27. nov 2009

aaa, tak uz bolo... no super, tak mozno ste aj zamiesili. ja mam plny suflik testov, vzdy ked som si myslela, ze mu ubehlo, hned som testovala ale uz som sa na to vykaslala. niekedy sa aj sama na seba hnevam, ze o tom tolko rozmyslam, to by ma v zivote nenapadlo,ze to bude takto, pre mna deti boli ako samozrejmost, asi take ze: je ti nejak blbo, rozmyslas, co take si zjedla, potom sa prichytis , ze jes uhorky a zrazu zistis, ze uz ti dva tyzdne meskaju a je to tam... tak takto som si to ja nejak predstavovala, ale bohuzial, clovek mieni, panboh meni , ci ako sa to hovori. no ale ty mas teraz aspon nadej, to pomaha na depku, byt v nadeji, poznam to doverne

zuzanockamt
27. nov 2009

ja netestujem, kedze meriam, viem, ci MS pride alebo nie a zatial bol vzdy pokles teploty pocas kazdeho cyklu a MS prisla ... a cykly mam max. 29-dnove, takze ked bude viac ako 30 dni, vtedy budem mat podozrenie 😀

anet111
27. nov 2009

juuj, tak ti drzim palce. a moj chlap ked nezmeni nazor, byvame oproti poziarnej stanici (o par tyzdnov uz dokonca v tej budove poziarnej stanice) tak pekne krasne, supsi-hupsi s nejakym mladym hasicom pekne... je ich tam aspon 20, jeden sa mi tam uz aj pozdava, takze 😀 😉

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... 🙂 😀 😀 ... no ako pekne vymyslene ... a drahy sa bude cudovat, ze ako sa mu babo aj napriek ostrazitosti podarilo 😀

anet111
27. nov 2009

no ved keby si vedela, co som sa ja uz navymyslala strategii 🙂 chcela som si nasadit HAk akoze mu poviem, ze to beriem kvoli bolestivej mrche a potom tak nenapadne zabudnut 1,2,3... lenze som to vymyslela neskoro, uz by mi to neveril, ze to bola nahoda, kebyze to urobim pred rokom 😒
A co Riana, zduchla do druhej temy, asi sme ju vypudili tymi nasimi debatami

zuzanockamt
27. nov 2009

myslim, ze taketo podvody nie su dobry napad ... ja by som sa potom z toho dietata ani netesila
riana je v inej teme, ale ona sa vrati aj ku nam 😉

anet111
27. nov 2009

z dietatka by som sa tesila len by som sa bala, ze sa nebude tesit on.

zuzanockamt
27. nov 2009

ja teda nie, bud ho chceme obaja alebto nema vyznam ... ja som na neho nikdy ziadne finty nerobila ... vzdy si bol vedmy rizika

anet111
27. nov 2009

to vies, to uz je zufalstvo zeny po 30 😀

zuzanockamt
27. nov 2009

no ja do 30-ky nemam daleko a tiez mam depky z veku, ale aj tak by som nemala taku radost, ako ked to chcu obaja

anet111
27. nov 2009

ved ja viem, idealne to je, ked je to idealne. verim, ze raz hej (teda nie raz, aspon dva krat)

zuzanockamt
27. nov 2009

urcite raz ano, len treba stale dufat v zlepsenie

anet111
27. nov 2009

ved hej , ved som si povedala, ze budem pozitivna, tak sa toho budem drzat 🙂
ok Zuzi, idem teda trochu vymuckat toho mojho problematickeho chlapa a stretneme sa tu neskor.pa

riana12
28. nov 2009

Ahojte 🙂 No ja sa vam tu nemam cim zapojit, tak som odisla...

zuzanockamt
28. nov 2009

Ahojte 🙂
zelam peknu sobotu ... ja idem zacat zveladovat domacnost a potom bude uz len oddych telka a opravovanie pisomiek a chystanie veci do skoly

riana12
28. nov 2009

Zuzi, no ja sa asi vrhnem dneska na pranie a dam si dohromady materialy na dalsiu skusku... Inak netusim, co budem porabat, taku nechut mam ku vsetkemu, ani ten net mi dnes moc nevonia...

zuzanockamt
28. nov 2009

no kukam, ze tu dnes od obeda nikoho 😕 😅

riana12
28. nov 2009

No nejak nam to tu zakapava... Ale asi maju baby omnoho lepsi program, ako tu vysedavat v sobotny vecer 😅

zuzanockamt
28. nov 2009

ved tu chodime pravidelne len tri 😀 ... a ty uz mas svoju temu teraz 🙂 ... ja sa trapim nad javovou analyzou, este dve triedy spravim a mozem to poslat 😝

riana12
28. nov 2009

Zuzi, ale tak byvame 4, take skalne a potom sa to tu obcas mihne novou... 🙂 No nova tema 🙂 Ja by som radsej prijala noveho chlapa 😀 Mne dneska z toho troska sibe, lebo som doma, nudim sa, uz sa nenormalne tesim do roboty 😝 😝 😝

zuzanockamt
28. nov 2009

neboj sa, aj novy chlap bude ... ja chlapa mam, ale aj tak som trcala celu sobotu doma sama a zajtra to iste 🙄

riana12
28. nov 2009

len ja som furt sama, takze o to horsie...

zuzanockamt
28. nov 2009

my sme sa dnes nevideli od rana od 7:00 a prisiel domov bolo asi osem hodin vecer a zajtra to iste, takze sa vidime len vecer v podstate kazdy den, kedze ja chodievam pocas tyzdna dost neskoro z prace a on je aj v tyzdni niekedy na stavbe 🙄 😝

riana12
28. nov 2009

a chodieva este bratovi teda na tu stavbu pomahat?

anet111
28. nov 2009

Caute, tak som sa konecne dostala k pocitacu, leje tu ako z krhly, tiez som sama doma ako prst

riana12
28. nov 2009

Anet a vy vlastne kde teraz ste? Mas v profile, ze zahranicie? 😅

zuzanockamt
28. nov 2009

riana ... hej k bratovi stale 🙄 ... som maximalne vytocena z toho 😠
anet ... ahoj 🙂 ... no aj mna by zaujimalo, ze kde to vlastne si? 😕 😅

anet111
28. nov 2009

v Anglicku, kde inde este moze tolko prsat ☹ a ja musim ist zajtra do prace a v tom dazdi ☹ ☹ A na Slovensku je ako, snezi aspon ?

zuzanockamt
28. nov 2009

anet ... kdeze snezi 😀 😀 😀 ... praveze je na tuto dobu teplo ... u nas bolo dnes zamracene, ale ku veceru sa to zlepsovalo ... a okrem anglicka este moze prsat tak isto aj irsku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre