Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
28. nov 2009

Anet, tu nesnezi, teplo je 🙄 Aj ked ja som za to vdacna 😀 Len by mohlo nasnezit nejak slusne na Vianoce, aby bola taka ta spravna atmoska 😵

anet111
28. nov 2009

no nam tu nasnezilo minuly rok asi dva krat na dva dni a vsetci tu z toho saleli, nikto nesiel do prace, este aj nakupne centrum zatvorili a to tu mozno napadlo 10cm, tito ludia tu nevedia, co je zima. mne ten sneh chyba, hlavne na vianoce aspon trosku, nech to ma tu atmosferu, ako hovoris Rius. a nie toto usmoklene pocasie 😢

riana12
28. nov 2009

ja si teraz toto suche pocasie aj pochvalujem... sice je to divne, ked je teplo, ale ak nema snezit, tak nech je... inac by len vsetko namrkzlo, poladovice a pod. a to ja nemusim 🙄

a na Vianoce nejdete na SVK?

anet111
28. nov 2009

ale urobila som si dobre varene vinko 🙂 mnam

zuzanockamt
28. nov 2009

ja dufam, ze na vianoce nasnezi a bude mrznut, aby sme mohli ist na korcule a na bezky, ale ked pojdeme v januari opät do skoly, tak nech sa to roztopi a nech sa otepli kvoli cestovaniu
varene vinko by som si dala, ale nemame doma

anet111
28. nov 2009

to asi nie, ja uz nemam ziadnu dovolenku, takze musim trcat tu. Budeme u jeho rodicov, tu. Uz som nebola na Slov. na Vianoce asi tri roky ☹

riana12
28. nov 2009

no mame flasku bieleho, aj mi mama minule, ked som chora bola, vravela, ze si mam uvarit vinko a potom zalahnut do postele a ja som nechcela 😀

zuzanockamt
28. nov 2009

anet ... a on je anglican? ked u jeho rodicov budete, ci ako?

anet111
28. nov 2009

Rius, vidim, ze uz si aj skontrolovala zasoby vina 🙂 . Moj frajer robi to vino inak, mne to moc nechuti, tak dnes ked nie je doma, rychlo som si ho spravila po svojom
Ano Zuzi, je anglican, preto nechce deti, oni su taki divni 😀 😀

zuzanockamt
28. nov 2009

anet ... no to ze su anglicania divni som zistila tiez, boli sme tam s MM necely rok ... a stacilo mi 😝 😝 😝 ... ja by som cudzinca nechcela ... si to neviem ani predstavit 😝

anet111
28. nov 2009

😀 😀 vies, ze aj ja som to kedysi hovorila, ze ako niekto moze byt s cudzincom, ale ja som to neplanovala,proste sa to stalo. Povodne som prisla len na 6 mesiacov, potom som to trosku predlzila, no a ked som uz planovala ist domov, tak som stretla jeho. Ale inak mame super vztah, my kebyze sa nehadame o dietati, tak sa nehadame vobec. 😉 To si uz potom neuvedomujes, ze je cudzinec

anet111
28. nov 2009

A kde ste boli Zuzi, to ste tu boli pracovne ?

zuzanockamt
28. nov 2009

boli sme najskor 5 mesiacov v Leeds a potom necele 4 mesiace v Londone ... a boli sme kvoli praci ... ale som teraz rada, ze sme zase doma

riana12
28. nov 2009

anet, ja ani nekontrolujem zasoby, ja som to vinko dostala aj dake sampanske mam, len sa to proste tolko u nas nepije, takze viem, ze ho mame 🙂

anet111
28. nov 2009

ako ti je dobre Rius, dala by som si aj sampus, taky Hubert polosladke,zachvilu si budete mysliet, ze som nejaka alkacka, alebo co 😀 😀 . Tuto nemaju taky dobry sampusik.
Zuzi aj mna to zo zaciatku tahalo domov, chodila som kazdych 10 tyzdnov, ale teraz uz nie, uz mam vlastny domov a viem, ze si tu mozem dovolit viac veci ako keby som zila doma. Ale ludia mi tu niekedy pekne idu na nervy 😝

zuzanockamt
28. nov 2009

anet ... no to je pravda, ze tam si mozes dovolit viac veci, ale ja by som teda nemenila za nic na svete ... ja som si tam nemohla zvyknut ... nemohla by som inde zit 😅

riana12
28. nov 2009

Anet, no ak by si bola tu poruke, tak ta tym Hubertom nuknem, bo ho mam doma 😉

anet111
28. nov 2009

Zuzi, kebyze mam slovaka, tak by som tu urcite nezostala natrvalo. K lekarom chodim stale na Slov.. Aj mne sa tu tazko zvykalo, na vsetko som tu nadavala, vela veci ma tu deprimovalo, ale nejako sa to z nicoho nic zmenilo. Bola som doma v oktobri a ked som sedela v lietadle naspat sem, tesila som sa a to bolo hadam prvy krat, co som sa zo srdca tesila.

anet111
28. nov 2009

Juuj Rius, veru pochutila by som si 😀

zuzanockamt
28. nov 2009

anet ... tak to je fajn, ved nic ine ti ani neostavalo len si zvyknut, lebo pochybujem, ze by tvoj muz chcel ist na slovensko zit 😅

anet111
28. nov 2009

no Zuzi, tak to si trafila,nikdy veru by tam nesiel. Bol tam raz,pacilo sa mu, ale on je ten typ, ako sa tu hovori very english. On je len tu spokojny. To uz neriesim, mne by sa uz teraz doma asi velmi tazko zacinalo nanovo,.

zuzanockamt
28. nov 2009

no ved hej, ked uz si zvyknuta tam ... a v akje oblasti tam pracujes?

anet111
28. nov 2009

Robim manazerku pre jednu firmu, co dodava americke sladkosti. Praca je to velmi stresujuca, a hlavne s ludmi to nie vzdy je jednoduche ale na druhej strane, take cukriky a cokolady mi prejdu rukami, co sa mi v zivote nesnivalo. To na tom zboznujem 😀

zuzanockamt
28. nov 2009

no veru praca s ludmi je to najhorsie, co moze byt ... to poznam 😝

riana12
28. nov 2009

Anet, no musi to byt veru narocne, ludi si clovek nevyberie 😒

No babulky, idem ja pomaly spat, tak sa majte pekne, dobru noc 🙂

zuzanockamt
28. nov 2009

idem aj ja pomaly, aj ked este mam kopec roboty, ale treba aj spat

riana12
29. nov 2009

Ahojky babulky 🙂
Ako sa dneska mame?

zuzanockamt
29. nov 2009

Ahojte 🙂
mame sa celkom fajn 🙂 ... konecne som dokoncila jednu dolezitu pracu na zajtra do skoly, este mi ostali nejake drobnosti, ale to uz je nic ... bola som uz aj na nakupe a teraz ma caka plny drez neumytych riadov 😝 🙄

zuzanockamt
29. nov 2009

no zase tu nikto ani len nepachol 😖 😒 🙄 ... posuvam z tretej strany 🙄
idem spat, lebo rano treba skoro vstavat 🙄

riana12
29. nov 2009

Ahoj Zuzi 🙂 A co si dneska cely den porabala? Do skoly vecicky pripravene, ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre