Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
29. nov 2009

riana ... ciastocne pripravene, ale aj tak este koooooopec veci zostalo nevyriesenych a to som nic ine cez vikend nerobila, len skolu a nieco doma, co som upratala 😝 ... za ten od veci plat sa na to mozem .....

riana12
29. nov 2009

a to nemaju ine starosti, len aby ste vypracovavali kadejaky tabulecky, spravy atd? ved mate ucit a nie taketo talafatky robit 😒

zuzanockamt
29. nov 2009

no okrem tychto veci mam este vela pisomiek opravit, fakt neviem, kedy to budem vsetko stihat do vianocnych prazdnin ... a robit stale cely den ma fakt nebavi ... ved mam hadam narok aj na volny cas

riana12
29. nov 2009

a k comu to tej skole vlastne je?

zuzanockamt
29. nov 2009

ja neviem k comu, ale treba ... tak pracujeme 😝

etuska
29. nov 2009

ahojte zienky,
... a vikend za nami-ale to zbehlo...
vcera sme boli akurat nakrmit kacky pri jazere a trochu nakup, v kniznici a tak...
a dnes bol len MM s Miskou v kostole,mne bolo opat blbo-babatku sa ani rozok s maslom a medom nepacil 😝 -no hadam to coskoro skonci-ved uz sme sa prehupli do 14tt.
Som trochu nachladena,ale hadam to bude OK- v stredu sa opytam dokiho co mozem ak sa to zhorsi-tipujem akurat Paralen-zatial som nebrala nic.

Zuzi-aj ja som si priniesla nejake u robotku domov,no neviem kedy stihnem a nejak ma to ani netrapi...
pekny tyzden.

O 2 tyzdne budeme na Slovensku tak sa vytesujem-aj ked by bodlo uz darceky nakupit-akurat krsniatku sme kupili

zuzanockamt
29. nov 2009

erika ... ja si nosim robotu pravidelne kazdy den domov a este aj vikendy ... takze asi tak ... uz aby som bola tehu a hodim sa na PN, ak sa bude dat 😅

riana12
29. nov 2009

Ahoj Etus, malemu daj po rituske, nech mamu tolko netrapi... Ved uz ste zase o tyzden pokrocili 😵
Zuzi, no treba si to potom s dokinou vybavit, ak je teta doktorka fajn, urcite ti PN da 😉

etuska
29. nov 2009

Zuzi 😀 😀 😀 -to chces byt cele tehotenstvo na PN? 😀 -mna by doma slahlo... 😀
No na SVK som si nosila robotu domov kazdy den aj ja-teraz si spravim maximalne pripravy,obcas co to opravim...

riana12
29. nov 2009

Babulky, tak ja uz idem, este si chcem poclapotat vo vani a aj k telke sadnut, tak sa tu majte pekne a nech sa dari v robotke 😉
Paaa a dobru nocku 🙂

etuska
29. nov 2009

ved aj ja o chvilu padam-precitat Miske rozpravku a co to prichystat na zajtra do skoly.
pekny tyzden kočky

riana12
30. nov 2009

Ahojte, zelam pekny zaciatok tohto tyzdna 🙂

Etus, no pokial je dokina fajn, tak by mohla dat slusne vychadzkove hodiny, aby clovek netrcal cely den... Aj ked aj tak nie je buhvico byt stale doma... Aj ked vzdy lepsie sa trocha ponudit doma ako sa nechat vynervovat v praci... 🙂

zuzanockamt
30. nov 2009

erika ... ja by som sa nenudila a urcite budem radsej doma v pohode ako sa nervacit v skole a nedajboze by to ovplyvnilo to male ... a o tom kazdodennom dochadzani ani nehovorim ... ale to je este v nedohladne, ak vobec niekedy, takze to neriesim zatial

etuska
30. nov 2009

cafte kocky,
no Zuzi-ja tvrdim ze nasa Miska je "nezmar" -bola som s nou v tehu v 4.rocniku VS-preskakali sme si kopec skusak(2v 1)-cestovanie 2x tyzdenne,kopec prebdenych noci nad knihami a vsetko je OK.Dokonca som takmer cele tehotenstvo chodila cca 1/2 hodiny pesi zo/do skoly a vsetko sme zvladli-dokonca mam pocit,ze teraz som na seba citlivejsie ako v 1.tehu.

my mame zajtra v skole opat inspekciu,ale absolutne mi to netrha zily-uz som tam prezila 2 a prisli sa pozriet vylucne na mna-tentokrat mozno ani do ucebne nevstupia,tak nestresujem vobec 😅

Rano sme cca 20minut meskali-bola dost brutalna nehods-policajti odklanali dopravu.Jedno auto skoncilo na streche.Nejaka "expertka" mu isla pomoct a nie aby zaparkovala na krajnici,ale v strede cesty prudko zabrzila a manzelov kolega do nej nabural-potom este nejake ine auto naburalo do policajneho vozidla-no to je tak-ked Iri nie su zvyknuti jazdit ked je poladovica 😖

Takze som "happy" ze dnesny den mame za sebou v zdravi.

mexx
autor
1. dec 2009

Nemam sancu docitat to tu, tak mi zhrnte nejake dolezite novinky, ak su. Sak co tu tolko kecate, ked nestiham na vas ani pozriet... 😅 😀
A inak dobre ranko. 🙂

riana12
1. dec 2009

Dobre ranko 🙂

Ahoj Mexx, ako sa mame? Ja nic nove nemam 😅 Ja len praca, praca, praca, skola, praca, atd. 😀

mexx
autor
1. dec 2009

No dobre sa mame celkom...vramci moznosti. 😉

Rius, sa neupracuj na druhy svet, skoda by ta bola... 😀

etuska
1. dec 2009

cafte kocky,
ahoj Mexx-vitaj vo svojej temicke po 100 rokoch 🙂 -nasu novinku vies 😀
zajtra idem rano do poradne do nemocky a asi bude aj Usg tak sa tesim 🙂

Miska ma asi zapal mocoveho mechura-dnes sa v skole pocikala-zistila som to az v aute 😖 -ale tvrdila,ze sa jej to stalo pred odchodom zo skoly.Potom pri cikani plakala-tak som jej hned dala 1/2 Duomoxu-v noci dalsia davka-tak hadam jej to prejde a o 2 tyzden chcem s nou doma skocit na Usg obliciek/pre istotu/.

zuzanockamt
1. dec 2009

Ahojte 🙂
mexx ... super, ze si sa zase ukazala 🙂 ... ja nemam nove nic 😖
erika ... chudatko miska, zapal mechura nie je nic prijemne a zapal obliciek uz teda vobec nie ... bolest ako svina 😝 😝 😝

etuska
1. dec 2009

veru Zuzi 😖 -no uz ta 1/2 tablety jej super zabrala-vypila dost detskeho caju,tak bola potom asi 3-4 na WC a uz to bolo lepsie.

Pred 2-ma rokmi sme boli kvoli tomu v nemocnici a robili jej USG obliciek-vsetko nastastie OK,no pre istotu sa objedname a skocime hned 1.tyzden ako budeme na SVK.

riana12
2. dec 2009

Ahojte babulky 🙂

Etus, chuda Miska, ale nech sa co najskor uzdravi resp. nech jej uz nie je tak zle, ked vravis, ze tabletka zabrala 😉

Mexx, no ked inej zabavky nemam, tak mi ine nezostava 😅

Ja idem dneska do kina, jupiiii 😵
Este ma hneva, ze mam uplne rozhodeny cyklus kvoli tej cyste... Doki mi pred dvomi tyzdnami povedal, ze podla UZV by mala cca o tyzden dojst MS a madam stale nikde... Mna to cakanie nebavi 😝 Brucho ma pobolieva raz silno, raz nic, raz slabunko, tak ani neviem, co z toho bude... 😝

evitkamalicka
2. dec 2009

ahoj kocky

etuska tak sa k tebe pridavam 😉

riana12
2. dec 2009

Ahoj Evit, gratulujem k buducemu Adamkovmu surodencovi 😉 😵

evitkamalicka
2. dec 2009

dakujeeem

zuzanockamt
2. dec 2009

Ahojte 🙂
evit ... blahozelam aj ja 🙂
uz by sa aj na mna mohlo stastie usmiat 😅 ... no uvidime, co tento cyklus, ako to dopadne, ale BT mam pod 37, takze asi zase nic

riana12
2. dec 2009

ahojte, tak sme boli popoludní s braskom v kine, bolo fajn 🙂 Zuzi, ale na tehu netreba bezpodmienečne 37*C 😉

zuzanockamt
2. dec 2009

riana ... viem, ze na tehu netreba bezpodmienecne 37 ... treba hlavne to, co nam s MM asi chyba 🙄 🙄 🙄

riana12
3. dec 2009

Ahojte babulky, ako sa dneska mavate? 🙂
Ja tak pracovne, klasika... Madamke MS sa este stale neraci 🙄

Zuzi a co vam to podla teba chyba?

etuska
3. dec 2009

cafte kocky,
vcera sme boli na navsteve u kamosky-prisli sme az vecer a potom som uz bola taaaaka unavena.

Inac-co sa tyka kontroly v nemocke-babatko sa zda vacsie-podla dokiho sme 14tt+6 dni-tak mi datum porodu posunul na 28.5 🙂 -ale nakoniec to je jedno-aj tak si babatko samo vyberie 😀

Pekne sa mrvilo 😀 a mame aj fotecky-aj ked na nich vela toho nevidno-ale hlavne ze je ok a ja som sa nan vynadivala na USG az az 🙂

Vzali mi krv,moc-tak som zvedava na vysledky,ale hadam bude vsetko OK.

Miske davam nadalej antibiotika,ale je jej fajn-nestazuje sa-ale chcem aby ich dobrala.

Evitka-blahozelaaaaam 😵 😵 😵

Zuzi-aj ja som zvedava na odpoved...

zuzanockamt
3. dec 2009

Ahojte 🙂
takze odpovedou je to, ze nam asi chyba stastie, aby sa spojilo vajicko a spermia v tom spravnom okamihu ... ale asi plati to, co raz povedala moja svagrina mojmu manzelovi ... ze dieta predsa vie, do ktorej rodiny ma prist a do ktorej nie ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre