Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
3. dec 2009

....mne sa teda napr.nacasovanie nasej dcery nezdalo absolutne idealne-a teraz s odstupom casu vidim,ze to bolo asi najlepsie obdobie kedy mat babo(aj ked mnohym sa to nezdalo) 😅

Zuzi-hlavne si uzivaj to,ze nemusis mysliet na antikoncepciu 😅 a babo coskoro pride aj k vam.

ja som vcera dostala od kamosky vanicku,prebalovaciu podlozku a par veci po jej druhej dcerke-tak idem mrknut-aby som vedela co si mam priniest zo SVK.

Pozeram uz aj latkove plienky.Kamoska mi da najmensiu velkost po syncekovi a vacsie zase kupim ja (na vymenu)-som zvedava-MM tym nie je velmi nadseny-ze kde to budeme susit-ale aspon voda je tu zadarmo 😅

no,idem co to upratat a asi skocime do Tesca.Miska by mala priniest do skoly nejake kolaciky-kedze mame v sobotu v skole "Christmas Fair"-asi spravim len take kolacikyz burizonov a cokolady 😅

riana12
3. dec 2009

Ahojte 🙂

Ja mam zajtra skusku a dneska ma stihla este kolegyna nahnevat aj sklamat zaroven, ale viac sklamat 😔

Etus a nejaku fotocku by si neskusila hodit aj sem na MK 😅 😉 Drobcek sa ponahla, ked je o vyse tyzdna vacsi 😵

Zuzi, tu vetu treba zmenit... Nie "dieta predsa vie, do ktorej rodiny ma prist a do ktorej nie", ale "dieta vie, kedy ma do rodiny prist" 😉

zuzanockamt
3. dec 2009

riana ... platia obidve vety ... bohuzial

riana12
3. dec 2009

Zuzi, lenze ak platia, preco si tu druhu nespomenula? Ved ty sa takto len negativne naladis... 🙄 Ani kusticek pozitivneho zmyslania 😔

etuska
4. dec 2009

musim suhlasit s Rianou-nie preto,ze by sme ta chceli Zuzi nahnevat-ale povzbudit 😔 -babatko pride-neboj-myslim na teba 😵 Mala by si castejsie "pestovat " babatka svojich znamych-tak ako ja minuly rok a pozri ako sa to nalepilo aj na mna 😀

Riana-hmm-zatvorit taku kolegynu na vikend do skrine 😀 😀 😀

Ja som prave dokoncila take burizonovo-cokoladove kolaciky-pre Misku do skoly-maju zajtra doobedu christmas fair-tak nech sa vytesuje aj ona,ze sme nieco priniesli 😅 a ze jej maminka nie je az take cukrarske drevo 😀
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
4. dec 2009

Ahojte 🙂
ja viem, ze som negativne naladena, aj vy by ste boli, keby sa vam nedarilo ... nechapem preco niekto otehotnie hned ako si zmysli, ako napr. moja sestra a my to skusame uz dlhsie a stale nic a nemyslim si, ze ked sa budem castejsie vyskytovat v spolocnosti krpcov, tak sa na mna nieco nalepi ... skor ma to este viac ubija, ked takeho drobca vidim

riana12
4. dec 2009

Zuzi, vsak ja mam tiez depky... 🙄 Akurat teda nie kvoli babatku 😝 😀

Etus a to tie kolaciky, to su klasicky upecene? 🙂

zuzanockamt
4. dec 2009

... no ved ja viem ... ja som dnes vecer totalne odrovnana, nic nevladzem robit, uz som spala asi dve hodiny poobede, ale aj tak som ako zbity pes 😝 😝 😝 ... a to som si chcela urobit aspon aky-taky poriadok v byte, nech mam zajtra toho menej

riana12
4. dec 2009

Zuzi, v posledne dni som si potvrdila, ze ked sa dostatocne zamestnam niecim, tak nad tymi svojimi hlupostami nepremyslam... Aj ked potom, ked je na chvilu klud, zacnem predsa len nad tym premyslat 😅
Ak sa ti ziada pospat si, tak si pospi... Aj tak unavena nic nespravis, pojde ti to bude zle alebo pomaly, to akokeby si neurobila nic... 😉

zuzanockamt
4. dec 2009

no teraz sa mi uz ani moc spat nechce, ale necitim sa dobre ... teraz zhanam, co by som dobre zjedla, ale neviem sa rozhodnut, ze co 😀 ... som uz mala kavovy jogurt a kusok milky, ale este by som si nieco dala ... MM jedol tresku, tak som mala na nu chute, ale uz ma to preslo, asi idem pozriet nejaku rybaciu konzervu

riana12
4. dec 2009

Zuzi, daj si ako ja - trocha studentskej pecate cokoladky a na to par lupienkov zemiakovych a som pripravena spat 😀 😀 😅 sice citam, ze uz si mala troska milky, treba este lupienky a zapit coca-colou 😅 😅 😀

zuzanockamt
4. dec 2009

lupienky nemam a ani colu ... my to velmi nekupujeme, iba obcas ... nieco dobre pohladam, ked mam chut na vselico mozne a neviem si vybrat, co by bolo na noc lepsie 😀 😀 😀

riana12
4. dec 2009

no treba urobit zmesicu 😀

Idem ja uz teda pomaly spat, zajtra bude so mna vacsi osoh. Tak zelam dobru nocku, paa 😉

zuzanockamt
4. dec 2009

oki ... dobru noc ... ja idem kukat TV

riana12
5. dec 2009

Ahojte 🙂

Ja som si dneska pospala do jedenastej 😅 Co dneska, babulky, chystate? 🙂

zuzanockamt
5. dec 2009

Ahojte 🙂
tak to si si dobre dlho pospala 🙂 ... ja som bola hore uz okolo osmej ... sa mi nedalo spat ... rano som merala BT tak ako vzdy o 5:00 a namerala som 37,4 a o osmej rano som pre istotu zmerala este raz a uz bola len 37,1 ... tak neviem, co to ma byt
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d ... tu je moj graf ... ale uz citim zase priznaky MS, v utorok alebo v stredu by mala dorazit, takze cakam zajtra alebo v pondelok pokles 😝

riana12
5. dec 2009

Zuzi a naaahodou si si neskusala zmerat telesnun teplotu? Tych 37.4 je divne vysokych... A potom ten pokles na 37.1, hm... Co sa tyka MS priznakov, take byvaju aj na zaciatku tehu 😉
Ale radsej pekne vklude vyckat, zbytocne sa nestresovat 😉

Ja som aj BT chcela skoncit, ale ze mi tie cykly robia, co chcu, tak si meriam opat... Akurat, ze teraz som si 2 dni nemerala, tak neviem, ci som stale nizko alebo uz vysoko, ze by nedajboze ovu bola, ked som mala tyzden plodny hlien 😒 Uz sa ani na bolenie podbruska nespolieham, to si tiez robi, co chce, boli kedy chce...
http://www.fertilityfriend.com/home/riana

zuzanockamt
5. dec 2009

potom o tej osmej som si odmerala uz len telesnu teplotu a vtedy bola tych 37,1 ... ale tehu to nebude, lebo som dnes skusila test a samozrejme len jedna ciara, ziadny naznak niecoho ineho ... test mal citlivost 20 a myslim si, ze keby tam nieco bolo, tak by mi uz nejaku slabucku ciarku ukazal 😒
ty mas ale poriadne nizucke teploty 😕

riana12
5. dec 2009

Zuzi a citl. 10 v nejakej lekarni nemali? Dnes si 11DPO a to je malo... Maloktorej sa tak skoro nieco zjavi, ak je aj tehu... Najistejsie je pockat, az ked by mala MS dojst 🙂
To su moje predovulacne 🙂 Ja uz ani v ovu tento cyklus nedufam... To by bolo ine kafe, aby teraz dosla...

zuzanockamt
5. dec 2009

no uz si dost daleko na ovu, takze budes mat asi anovulacny ... ale kedze je tam ta cysta, tak to moze byt ... a uz si bola na tom odbere krvi? ... to ti mali robit HP, ci aj nieco ine?
nekupovala som v lekarni, ale v drogerii, lebo sme boli na nakupe a nemienim do toho investovat zbytocne peniaze ... tento stal okolo 1,33 alebo tak nejako ... co som citala na konovi, tak uz mali // aj na 8DC, takze si myslim, ze mne uz mohol ukazat aspon tien, keby tam cosi bolo ... ak teraz pride MS, tak kaslem uz na celu BT, aj na kona aj na cele decko ... aspon sa budem moct venovat sebe a usetrene prachy minat na handry a kozmetiku

riana12
5. dec 2009

No na odbery (HP a onkomarkery) sa mam objednat, az ked dojde MS a tej nikde... a to mi doki vravel, ze do tyzdna 😀

Zuzi, lenze na 8DPO, to je minimum pripadov, male percento vsetkych testujucich... Ved ked by nieco, pockaj az do dna, keby mala dojst MS, inac je to len zbytocne stresujuce...

etuska
5. dec 2009

ahojte kocky,
my sme boli doobedu na "Christmas Fair" v skole-tak som Miske aspon kupila DVD rozne rozpravky za 50p/kus 😅
a poobede sme sli do Belfastu na Continental Market-no bolo tam veeela ludi,takze tu pravu vianocnu atmosku si vychutname az na SVK-mame mat u nas vianocne trhy,tak sa uz tesim 🙂

Zajtra ideme poobede s Miskou na jednu oslavu narodenin jej spoluziaka-tak sa aspon vyblazni 🙂
pekny mikulassky vecer 🙂

riana12
5. dec 2009

ahoj etus, mali ste krasny den 😉

U nas uz Mikulas chodil a ked odchadzal, zazvonil nam na zvoncek. Ale brasko nic, len si vklude sedel, musela som teda nanho zakricat, ze nech sa ide pozriet, kto to je... Ale ani nesiel dvere otvarat, hned si on pri skrinke, co je na topanku, vsimol plne cizmicky 😀 Vcera sme boli na nakupoch a chcel v pbchode balicek s 3 velkymi tubami lentiliek a boli k tomu este rukavicky. Strasne to chcel, ale my sme mu nedovolili, ze uz mame vo voziku ine maskrty. A ked nepozeral, tak som jeden balicek zobrala, ze to bude mat k ostatnym maskrtkam od Mikulasa... Nuz a ked si on dneska pomedzi vsetkym nasiel aj ten balicek, to bolo radosti, ze Mikulas vedel, ze to chcel a priniesol mu to dnes... Zlaty bol 😵

etuska
5. dec 2009

Riana 😀 😀 😀 -niet nad detsku radost 😀
ja dam Miske do cizmiciek sladkosti az vecer ked pojde spat-a najde ich rano

zuzanockamt
5. dec 2009

my si tiez dame balicky az vecer do ciziem a najdeme rano ... sme boli teraz u svokrovcov, tak svokra nam uz aj hned balicek dala 🙂

etuska
5. dec 2009

Zuzi 😀 😀 😀 -ze mikulas od svokry 🙂

zuzanockamt
5. dec 2009

riana ... no kukla som, takze som sa unahlila ... neviem, co ma to napadlo ho kupovat, ebo som si povedala, ze budem az po 30 DC ... a pritom som uz v tej drogerii presne vedela, aky tam uvidim vysledok

etuska
5. dec 2009

Zuzi-co kupujes MM na Vianoce?-lebo mne akosi dochadza fantazia...-akurat ma napada kniha-predsa slovenske knihy v UK su pre nas vzacnost teraz 😅

zuzanockamt
5. dec 2009

erika ... my si kupime jeden spolcny darcek - ten digitalny fotak, co som tu raz spominala a asi este kupim pre neho aj strihac na vlasy, ale chcem taky, co ma malo nadstavcov, v podstate mu staci iba jeden, ten najmensi a v posledno case uz ani ten nepouziva, lebo sa striha na 0 mm ... tak asi to a nejaku kozmetiku a mozno este nejake oblecko, ale to oblecko bude asi az po vianociach ... uvidime, ako budeme stihat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre