Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
8. dec 2009

tak ja teda nie, mna predstava MS privadza do stavu zurivosti a potom do depky ... a k tomu ten hnusny kasel a bolest hrdla ... no deees

riana12
8. dec 2009

No tak u teba je to o troska inom ako u mna, chapem...

A ja sa musim ist vrhnut na toho ibika ☹

zuzanockamt
8. dec 2009

ja uz ani neviem na co sa mam skor vrhnut 😀 ... dnes som uz pojedla kadejake medikamenty, ale nic nezabera ... idem sa vrhnut do teplej vane 🙂

etuska
8. dec 2009

Zuzi-tak prajem skore uzdravenie 😔
ja som prave z vane vyliezla-ale mohla som si dat len taku teplucku vodu-nie horucu-ale aj tak dobre 🙂
Teraz ma este cakaju pripravy na zajtra a prepisat asi 3 projekty 😝
Poobede sme s MM trochu upratovali,piekla som zemlovku a uz som taaaka unavena.

Ja som tiez kaslala o zivot,este pred tyzdnom ma riadne dusilo,no nastastie som to zvladla s obycajnym Paralenom.
tak sa drzte kocky 😵

zuzanockamt
9. dec 2009

Ahojte 🙂
erika ... tak to je dobre, ze ti stacil len paralen ... mne dala zase antibiotika 🙄 ... a ked budem zdrava, tak mam ist na specialne vysetrenie hlasiviek ... no super ... som si kupila aj tabletkovy pantenol ... vraj to pomaha na hlasivky, mi hovorila kolegyna ... tak uvidim
MS sa uz dotrepala, tak sa tesiiiiiiim 🙄 🙄 🙄 🙄 ... zase dalsi mesiac v ................................... ... ale mozno sa zadari pocas vianoc 😒

riana12
9. dec 2009

Ahojte baby 🙂

No ja to tu mam dneska v praci ako o zivot... Dokonca mi to vychadza podla horskopu na tento tyzden - budem musiet riesit v praci problemy, ktore neboli sposobene mojou vinou... Nuz a tak sa aj stalo... Dneska ja vcera... Mam chut hodit tym dotycnym ludom slucku 😠
Kavu som si urobila 7:45 a pekne na mna pozerala do deviatej 🙄 Fuj, neznasam studenu kavu, ale inak sa nedalo 😒

A to hnusne brucho ma boli, vcera som zaspala az po ibikovi... A je to z tej cysty, bo ked som sedela s pokrcenymi nohami, tak som si citila najviac tu stranu, kde ju mam... Neviem, ci slecinka mieni prasknut uz teraz alebo si este mam pockat az do MS, co ani neviem, kedy dojde 🙄

Tolko moje negativne spravy 😅

Nahodim vam tu siroky usmev a pojdem opat pracovat 😀 😀

etuska
9. dec 2009

ahojte kocky-
Riana-paci sa mi tvoj pozitivny postoj pocas "dna Blbec" 😀 .No ja som raz na gynde lezala s jednou babou,co mala ist uz pod"nože" a nakoniec jej cysta krasne praskla a vsetko bolo OK,tak drzim palce.

Zuzi-a neskusala si kalciovy sirup?-hnusny sice,ale mne na hlasivky stale zabral.Kolegyne dokonca chodili zaciatjkom sk. roku na kalciove injekcie 😅
tak prajem tiez skore uzdravenie.

MM bol prave kupit novy kufor,tak by bodlo pomaly zacat balit-ale ani nemam cas,este mam zajtra brutal den +kruzok a dokoncit tie projekty o Vianociach v roznych krajinach 😝
tak sa do toho vecer ked Miska zaspi pustim.
pekny vecer 😵

zuzanockamt
9. dec 2009

erika ... mam aj kalciovy sirup, ale ten mi nejako nezabera ... iba vtedy, ked ma len trosku boli hrdlo, ale teraz som bola uplne bez hlasu, takze bolo treba nieco ucinnejsie ... kalciove injekcie su najlepsie na to ... ale aj tie pantenolove tabletky vyzeraju byt dobre ... no ved uvidim ... asi bude najlepsie zmenit profesiu 😅

etuska
9. dec 2009

Zuzi 😀 😀 😀
ja som mala problem s hlasivkami ked som ucila prvy rok-aj na plucnom som vtedy bola,co ma stale dusilo a uz som mala taky zlozvyk si stale odkaslat 😅 -a lekarka mi vravela ze to moze byt aj z kriedoveho prachu,tak potom baby museli mazat tabulu len na mokro 😅
...tu v skole maju takmer v kazdej druhej triede "white board"-super vecicka-ale vraj veelmi draha-ale naozaj uzasna-ked si doma pripravis nieco na PC,tak uz potom nemusis nic prepisovat.

No idem ja makat dalej-zajtra tazky den 😝

zuzanockamt
9. dec 2009

mne krieda nevadi ... biele tabule mame aj my v kazdej triede a v skole su aj tri interaktivne tabule ... mna bolieva hrdlo stale ... nasli mi tam aj stafylokoka, brala som antibiotika, tak vykapal, ale po case sa zase objavil 😝

etuska
9. dec 2009

Tak hadam vykape opat 😀

Ja uz mam tie projekty takmer hotove 😀 -este chcem vygooglit nieco o vianocnych zvykoch a tradiciach na SVK,v ČR a v Lotyssku-Polsko uz mam zmaknute(kedze odtial mame vacsinu deti-cudzincov) a nechce sa mi to prekladat do anglictiny,tak idem googlit 🙂
este mrknem neskor.

Miska spi dnes od 5:30p.m 😕 😒 -nejaka je nachladena-chudatko-len sa zobudila-dala si cajik,MM jej dal sirup a spinka dalej.Teplotu zatial nema,tak bude hadam OK.

riana12
10. dec 2009

Ahojte 🙂

Etus, ale ine mi nezostava, len hladiet na to pozitivne 🙂 Do konca pracovnej doby sa mi podarilo veci utriast, tak som rada... Bo do poslednej minutky som sa klepkala, ci sa to podari a tak 🙂

riana12
11. dec 2009

Ahojte 🙂

Vcera nikto? 😕

etuska
12. dec 2009

ahojte kocky,
prisla som vas len pozdravit-cely den balime,nakupujeme a este sa ideme rozlucit s bratrancovou rodinou a susedmi.Zajtra skoro rano letime-tak vas pozdravim az zo Slovenska.
pekny vecer

riana12
13. dec 2009

Ahojte baby 😀
Ako sa tu mavate? Co noveho?

Etus, no vy uz ste teraz urcite na SK 😉

etuska
14. dec 2009

ahojte kocky,
ano Riana-uz sme si uzili prvy dnicek na Slovensku-behanim po uradoch a stihli sme 1 navstevu 😀
Babatko uz dava par dni o sebe vediet a vystiera a mrvi sa v brusku 🙂
ako sa mate vy?
U nas na Spiši je nsekutocna zima,tak sme povytahovali ciapky,rukavice,čizmy 🙂

riana12
14. dec 2009

Ahoj Etus, to je fajn, ze su to tu takto uzivate 😉
Uz aj drobcek sa ozyva? To musi byt krasny pocit 😵

Tento tyzden este len zima bude - na nete hlasia taky studeny piatok, sobotu, nedelu. Brrrr 😝

Ja mam svoju novinku na FB v profile 😉

etuska
15. dec 2009

Riana-mrkla som a tesim sa s tebou 😉

riana12
15. dec 2009

Etus, dakujem 😉

riana12
15. dec 2009

Babulky a ako ste na tom s darcekmi? Uz mame pokrocily cas a ja sa az teraz zobudzam 😀 😅

U mna to vyzera uz nadejne celkom:
nasi - kupim podla vsetkeho fotak, mam aj jedneho horuceho kandidata 😵
mladsi brasko - ten by najradsej hru na XBox, lebo od Jeziska by ten XBox chcel 😅, len tie hry su riadne mastne, co sa ceny tyka, takze este rozmyslam 😒
starsi brasko - tomu nejaku vtipnu malickost a dostane nejaku kozmetiku, nech moze frajerky nahanat 😀
mlady - mam jednu spolocensku hru vybranu, dnes kupujem a potom este nieco chcem, ale netusim co 😖 Neviete poradit? 😅
naj kamaratka - jednu vec uz pre nu mam, este mi chyba jedna a bude vybafco 🙂

etuska
15. dec 2009

ahojte
Riana-ja mam darceky uz viacmenej vybavene-nejake knihy,malickosti.
pre misku mame detsky pocitac+fotak(MM zohnal taky podobny po akom tuzila -no bol teda dost drahy,tak sme kupili lacnejsi a k tomu ten pocitac).

Pre MM toho teda nic moc nemam-este nieco dokupim-ale tiez neviem co 😝

nasim sme chceli zaplatit ten vikendovy pobyt v kupeloch-tiez to nie je mala polozka-ale oni by si to samy nekupili-tak som vcera hladala an nete a hadam aj objedname-len este zvazujem termin a svokre chceme kupit take poriadne kreslo k telke-ale to sa este dohodneme so svagrinou.

riana12
16. dec 2009

AHojte babulky 🙂

No Etus, ja to budem mat vsetko na poslednu chvilu 😀 😅 😝 Dnes po praci utekam po ten fotak, vcera som ho uz objednala, juuuj, tesim sa a som zvedava, co mi nan povedia 🙂

Dneska som zaspala, prespala vsetky budiky 😝 Ale mala som prijemny budicek, mlady mi zavolal, ked siel z prace, tak ma 6:30 zobudil... Jaaj, zlaty to cloviecik. Len sa hodnu chvilu cudoval, preco som taka ochrapkana 😀

riana12
16. dec 2009

Jo a bola som dneska cez obed na krv na hormonalny, len som teraz dobry chrontak, bo ma prava ruka stipe, kde mi brali, tak len lavou rukou teraz vsetko robim 😀 Snad to co najskor prejde, dost zle sa mi robi s jednou 😝
Tak tolko hlasenie 😀

riana12
17. dec 2009

Ahojte babulky 🙂 Ako sa mavate?

Ja som sa sem teraz dosla troska vyvetrat, lebo v praci je dneska uplny blazninec a ja neviem, co skor ☹ Vsetci zrazu vsetko chcu, lebo idu Vianoce a hlavne koniec roka 😝 Neznasam toto obdobie... Clovek si ma oddychnut a namiesto toho je toto 😠 Zajtra mam naviac dovolenku, idem na skusku a veci, co dnes nedoriesim, ostanu na kolegov... Vobec sa netesim na pondelok, to zas bude 😝 😝 😝

Ale mam aspon pozitivnu spravicku na zaver, zajtra budem s mojim mladym a ostavam az do pondelka rana 😀 😵

etuska
17. dec 2009

Riana 🙂 -tak to su (odhliadnuc od prace uzasne spravy)-hadam je to tentokrat ten pravy 😉
my odchadzame poobede do kosic ku svokre a MM rodine +navstivit krsniatko 🙂 -tak balim
MM s Miskou sa sli posankovat.

pekny dnicek
drzte sa kocky

etuska
19. dec 2009

ahojte kocky,
co nove?
my sme sa vratili z KE -cast navstev za nami a este kopec prijemnych dni pred nami 😵

riana12
21. dec 2009

Ahojte babulky 🙂
Dalsi vikend za nami, o 3 dni Vianoce 😵

Ja som zase bola na vikend u priatela, super bolo 😵 Dufam, ze nam plany vyjdu, cez vikend by sme chceli byt opat spolu.
Mne este zostava kupit par darcekov, uz to budu iba nejake drobnosti 🙂

etuska
21. dec 2009

ahojte zienky,
my sme prisli nedavno zo sankovacky-teda na saniach sa spustal len MM s Miskou,lebo to bola poriadna-ako sa povie "rajbačka" -to by mi babo v brusku neschvalilo taku divocinu
Teraz ideme na faru-deticky by tam mali zdobit stromcek-tak som zvedava-ale nam tu ten cas leti-no vytesujeme sa zo vsetkych a vsetkeho 🙂
pekny podvecer

riana12
22. dec 2009

Dobre ranko zelam 🙂

etuska
22. dec 2009

a ja dobry vecer 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre