Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
30. dec 2009

nie, nemusis sa vazit 😉
ked chces zadavat iba teplotu a ostatne ta teraz nezaujima, chod na zalozku "teplota"

ja uz budem musiet teraz koncit, ale neskor ti s tym mozem pomoct, aky by si nevedela nahodou nieco ovladat 😉

luckam77
30. dec 2009

super dakujem... 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. dec 2009

luci .. ja znacim do fertilityfiriends ... ta nemecka je vraj niekedy nepresna ... a o tej ceskej som este nepocula, kuknem aj tam asi ... ja som si dnes kupila digi teplomer, lebo som merala doteraz este len ortutakom 😀 ... a zase ma zacina boliet cele podbrusko a mocovy mechur ... uz ma raz z neho porazi

zuzanockamt
30. dec 2009

kukla som aj tu cesku stranku a zda si dost taka zmätocna .. najviac sa mi paci FF

luckam77
30. dec 2009

no len tej nemeckej asi rozumiet nebudem 😀 musela by som sa veeeelmi zamysliet, ale radsej anglicky ako nemecky a momentalne na AJ nemam cas...mam doma jedno zive striebro...pribrala som 24kg pri nom a do 9mesiacov som ich aj zhodila...baby ma dva roky aj 3mesiace a ja uz som na svojej pôvodnej vahe 😀

luckam77
31. dec 2009

baby stastny novy rok a veseleho silvestra prajeme nech je novy rok lepsi ako ten stary... 😀

zuzanockamt
31. dec 2009

.. aj ja sa pripajam k zelaniu ... dufam, ze bude omnoho lepsi ako bol tento rok 2009

etuska
31. dec 2009

kočky,pripajam sa k novorocnym prianiam uz z UK.Nech vsetky nadejne buduce maminky najdu tento rok na testiku // 😉

luckam77
1. jan 2010

baby kde steeeeeee???????????????????????????????? 😉

zuzanockamt
1. jan 2010

ahoj luci ... ja tu este strasim 😀

riana12
2. jan 2010

Ahojte babulky, ako sa tu mavate?
Ja teraz moc na net nechodim, som u priatela, takze sa venujeme jeden druhemu 😉

Tiez by som vam chcela popriat vsetko dobre do noveho roku 🙂

etuska
2. jan 2010

ahojte kocky,
ja som si dnes schrupla do 11tej,lebo som dlho do noci hladala dobre latkove plienocky na nete 😀 -teda za dobru cenu.
Kamoska mi dala najmensie po syncekovi a ja kupim vacsie a takto si ich vymenime.Nasla som cenovo vyhodne a zaroven pekne-co vy an to?

http://www.plienka.sk/product_info.php?products...

len este diskutujem s babami v inej teme,ci kupit tieto,alebo bambusove 😀

ked si spomeniem kolko jednorazoviek sme pouzili pri Miske,tak sa mi to zda dobra investicia,najam ked si to s kamoskou rozdelime takto pol na pol.

Idem sa trosku skulturnit a asi vyrazime na kratku prechadzku.pekny dnicek 😵

zuzanockamt
2. jan 2010

erika ... ja sa v latkovych plienkach nevyznam a urcite budem pouzivat len jednorazovky ... urcite sa s tym nebudem babrat, aby som to prala a vsetko mozne

etuska
2. jan 2010

Zuzi-ja som si to iste povedala pri Miske,len ked som si to preratala,tak latkovky vyjdu aj tak menej a este mam dobry pocit ze neprodukujem tony odpadu-ale to je vec nazoru a urcite ich checm kombinovat s jednorazovkami.

malamargotka
3. jan 2010

ahojte,,,kedze su tu buduce snazilky tak mam taku dilemu,,,mam 20 a s priatelom uz chod rok a pol a v poslednom obdobi strasne myslim na babo-aj priatel, ale,,,zacala som chodit na vysku a moji rodici by sa asi nepotesili, ze v prvom rocniku by som bola tehotna 😅 ,,,a teraz ta dilema,,,chcem vazne babätko alebo je to iba rozmar, ktory ma o chvilu prejde? co je to podla vas? ano,,,som divna ale vyrovnala som sa s tym 😀

zuzanockamt
3. jan 2010

margotka ... podla mna este na dieta nie si zrela

malamargotka
3. jan 2010

preco, ze mam 20?

zuzanockamt
3. jan 2010

nie preto ... ale ak chces dieta skutocne, tak nerozmyslas, co bude a ako to bude ... viem to podla seba ... teraz mam 27 a pred par rokmi som si stale hovorila, ze teraz este nie, lebo nemame väcsi byt, nemam pracu na dobu neurcitu, nemame dost nasetrene a podobne ... dnes sa snazime bez ohladu na situaciu ... uz mi nevadi "iba" 1-izbovy byt, MM uz rok bez prace ... ale babo chcem bez ohladu na tieto negativa ... ak ho chces skutocne a si nan pripravena, tak nebudes rozmyslat, ze co rodicia a podobne ... a este jedna otazocka? ... uz mas s priatelom spolocnu domacnost alebo kazdy zijete u svojich rodicov? ... osobne by som si najskor vyskusala to spolocne byvanie a az potom by som sa zamyslela nad dietatom ... lebo ta spolocna domacnost je nieco uplne ine ako iba spolu chodit

son1cka
3. jan 2010

Zuzanocka, suhlasim s tebou. Mam 28 a uz rozhodne neuvazujem nad vecami ako nas maly 1 izbovy byt, to ze mm malo zaraba - teraz viac menej taham domacnost ja - nerozmyslam, co sa stane keby som ostala na materskej...lebo dieta uz naozaj chcem.Stale bude nieco, preco by som materstvo mohla/mala odlozit...ale ja uz nic odkladat nechcem.

zuzanockamt
3. jan 2010

soni ... ved prave ... a pokial zena uvazuje takto ako my dve, ze nevidi prekazku v nicom, tak vtedy je skutocne pripravena na babo ... domacnost teraz taham tiez ja, kedze MM je bez prace, on plati len byt a pozicku z jeho uspor

etuska
3. jan 2010

malamargotka-tiez si myslim,ze si na dietatko este primlada.
Ja som mala dcerku pocas VŠ,no to som mala 24 a pred sebou uz len posledny rocnik -a poviem ti-bola to riadna fuška.
Mne tiez tikali biologicke hodiny uz v 19tich,ale kedze moj priatel bol rovnako mlade ucho a obaja sme studovali,tak sme si este nejaky ten rocik pockali-a nelutujeme.
Viem,ze niekedy to nie je o veku,ale...v tychto veciach musi byt clovek pragmatickejsi

mbabulkam
4. jan 2010

ahojte babulky tak ja sa k vam pridavam...so snubencom uz skusame zamiesat na babenko...na jednej strane po nom velmi tuzim ale na druhej strane ma prepadaju take myslienky ze ci ho budeme vediet uzivit...
Byvanie mame a aj pracu len ked otehotniem tak tu moju budem moct vykonavat len do nejakeho 4 az 5 mesiaca a co potom??zmluvu mam postavenu tak ze budem musiet odist a co ked sa cosi pokasle a budeme bez prijmu??mam v tom zmatok...Partner ma ukludnuje ze on sa o nas postara...uz si pripadam ako paranoik...

riana12
4. jan 2010

Ahojte babulky 🙂

Etuska, no pre mna su to este hooodne ultramoderne plienky... Ja som este navyknuta, aj ked je to uz 7 rokov dozadu, ze brasku sme prebalovali najskor do latkovych plienok (prve tyzdne), potom sme uz zacali pouzivat len pampersky a bol pokoj... Tieto nove, co vymysleli, tak mi pridu este take dost neobvykle... Pri niektorych veciach si na nove tazko zvykam 😅

Babulka, vitaj u nas 🙂 A coze tak neskoro v noci si na nete este porabala?

mbabulkam
4. jan 2010

Ahoj riana🙂 no ja som bola v praci🙂Inak baby neverili by ste kolko mamiciek sa vraca k starym latkovym plienkam....moja znama sa takto vratila s dcerkou a odvtedy maju pokoj s ekzemom a zapalmi...len ta robota s pranim 😝

zuzanockamt
4. jan 2010

moja sestra pouziva len tie jednorazovky a zatial je maly v pohode, ani ekzem a ani zapal, mne by sa to nechcelo prat

riana12
4. jan 2010

Babulka, takze nocna? 🙂

etuska
4. jan 2010

ahojte kocky,
no tie moderne latkovky su uplne ine-mam uz doma najmensiu velkost po kamoskinom synovi a teraz asi objednam tieto:

http://www.plienka.sk/product_info.php?products...

su krasne.makkucke a netreba zehlit-uz mam dost toho nastudovaneho a kedze chceme este tretie babo,tak investujem 😀

Inac dnes som bola po praci v nemocke pre vysledky testov a vsetko je Ok,dali mi celu lekarsku spravu,ze to mam nosit zo sebou ak idem k dokimu 😅

Buduci tyzden nas caka "velky scan" tak som zvedava ci babatko ukaze co chceme vidiet 😀
pekny vecer 😵

zuzanockamt
4. jan 2010

erika ... tak super, ze ste v poriadku ... uz si vlastne v polovici, nie? ... to vazne chcete aj tretie?

etuska
4. jan 2010

Zuzi-ja stale -od detstva snivam o troch a MM nie je zatial proti.Tretie babo vsak chceme adoptovane,to budeme ale riesit az ked s vratime na SVK a stale nas ta tuzba neprejde 😅

zuzanockamt
4. jan 2010

aha, ja som myslela, ze svoje ... mne bude stacit pre zaciatok aj jedno ... uvidime, co bude neskor, ako sa to bude vyvijat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre