Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
4. jan 2010

baby, macka zacala pred malou chvilou zhladuvat maciakov 😝 to zas bude pocuvat ju, ako po nociach vykrikuje 😀 😝 😝 🙄

Etus, je fajn, ze je vsetko tak ako ma byt 😉 Tak drzim palceky, nech sa drobec predvedie 🙂

etuska
4. jan 2010

Riana-ze maciakov 😀 😀 😀
Ja som MM vravela ze druhym babom koncim s porodmi 😀 -ale uvidime ci naozaj ak to bude baba 😀 Ja by so si chlapceka kludne adoptovala 😀 -aspon neriskujem ze budu baby 3 😀 -ale v podstate je mi to teraz jedno

riana12
4. jan 2010

Etus, no jo, maciakov 😀 😀 Brasko ju zavrel do jej "izby" a tam nech o sebe rozmysla 😀

zuzanockamt
4. jan 2010

riana ... ved jej doprajte trosku radosti 😀 😀 😀

etuska
4. jan 2010

Riana 😀 😀 😀 😀

riana12
4. jan 2010

no akej radosti? jej teraz netreba 😝

zuzanockamt
4. jan 2010

chuda macka, ani si nemoze maciakov uzit 😀

etuska
4. jan 2010

jaaaj baby.dobre je mi tu s vami,no musim si napisat pripravy na zajtra 😝
Tiez na tu mrzne,tak dufam,ze MM rano nastartuje auto,lebo inac ho budem musiet skoro rano odviest do prace 😝
Ja som dnes isla pomaly,lebo aj ked solia cesty,vsade je poladovica a to mam ist vo stvrtok na preventivku k zubarke do vedlajsieho mestecka sama 😝 -tak hadam to s Bozou pomocou (a slimacim tempom)zvladnem 😅

riana12
4. jan 2010

Zuzi, no male cicusky nam teraz netreba, musi to macicka vydrzat aj bez maciakov 😅

Etus, tak snad to auticko zvladne a muzik sa dovezie aj sam... 😉 Potom vo stvrtok opatrne 🙂
A nech sa ti rychlo podaria dokoncit pripravy dnes vecer. Zazelam ti uz aj dobru nocku, pa 😉

etuska
5. jan 2010

Pripravy hotove,MM vari gulasik,tak si este pockam-ved spat s hladnym zaludkom sa neda 😀
bru nocku kočky,drzte sa 😵

riana12
5. jan 2010

Dobre ranko 🙄
Ja troska negativneho na rano - uz som si myslela, ze ako fajn, ze som sa cez toto posledne volno aj vyliecila, ze uz ma nebude trapit nadcha ani nic... A bum, rano som mala 37,4°C... Nic hrozneho, co sa teploty tyka, ale ten pocit, ze sa toho nezbavim... 😝 Asi to bude tym, ze som sa vcera ponahlala na elektricku, trocha som sa zadychala a nadychala studeneho vzduchu 😠

Etus, no to si si musela este posmaknut 😉

zuzanockamt
5. jan 2010

Ahojte 🙂

tak tu teplotu ti nezavidim ... ja sa skusam od rana dovolat dokine, ale mi to neberie,asi maju dovolenku, tak pojdem vo stvrtok za nou, ak sa nedovolam

riana12
5. jan 2010

Zuzi, no co uz... Nejak prezijeme... Uz je mi o kustik lepsie, este v buse som si dala ibika, uz sa necitim ako v mlynskych kamenoch 🙂
No ja by som tiez mala dokimu volat, na tu kontrolu koncom januara... Len sa furt neviem k tomu dokopat 😅

zuzanockamt
5. jan 2010

mna tiez pobolieva hrdlo ... a hlava ma vecer dost bolela, ale som ibimu odolala 😀

riana12
5. jan 2010

Zuzi, no keby to bolo nieco uz silnejsie, tak by si mohla dat kusok paralenu...

zuzanockamt
5. jan 2010

zatial nechcem do seba pchat nic, len acidofolan som si zacala davat (kys listova+zelezo), aj tak mam vycitky, ze kolko tekuteho - hlavne ten liker som do seba cez svatky dostala 😝

riana12
5. jan 2010

Zuzi, nemaj strach... Ak si daco pila cez sviatky, to sa este nemohlo nic stat 😉

etuska
5. jan 2010

Zuzi-nic neboj,tak ako pise Riana-zo zaciatku to nevadi 😉 -mne sa to tiez stalo v septembri,dokonca som si dala aj Ibalgin,aj energeticky napoj 😝 -a doki vravel ze nevadi 😉

Riana-skore uzdravenie.
Mna pobolieva hrdlo,akoby som mala zdurene uzliny za uchom,tak len kloktam slanou vodou a preplachujem nos-zase slanou vodou a vecer som si dala paralen.
drzte sa kocky-idem si napisat pripravy a trochu si oddychnut-rano musim skoro vstavat,lebo mi trva kym odmrazim a "odsnezim" auto,aby sme bezpecne dorazili do skoly.

riana12
6. jan 2010

Ahojte 🙂
Tak ja stale v nezmenenom stave 😝 A vyzera to, ze tak do 2 dni ma aj MS navstivi... 😝
ALe mozem si aspon dneska cely den lebedit v posteli, bo mi treba potit sa 😀 😀

Co vy, babulky, mate dneska nove? 🙂

etuska
6. jan 2010

Riana-u nas dnes na obed paradne husto snezilo,tak mame zasnezenu krajinu.Zajtra idem k zubarke,tak hadam budu cesty OK,lebo uz teraz sa mi sniva o tej ceste 😝

etuska
7. jan 2010

Konecne som sa dokopala do kupy latkovych plienociek 😅 Mam od kamosky najmensie S-ka,tak som jej teraz objednala velkost M/L-mrknite moj albumcek "Inspiracie"-jaaaj,tak sa z nich vytesujem.Objednala som 10ks(4ks su farebne a zvysok prirodne)-ak bude baba,tak si dokupim akurat vrchne nohavicky na tie plienky v inej farbe a je to 😀

etuska
7. jan 2010

a takto nejako by malo vyzerat nase babo okolo 20tt -mrknite video "Chapter 42"
Heh-nejako sa nevieme s MM dokopat k vyberu mena.Pre chlapca mame zatial Šimon a dievcenskych asi 20
No,uz idem vazne spat,lebo zajtra dlhy den ,hoci sa mi velmi nechce,lebo som si poobede schrupla cca 1,5 hodinky.
Bru nocku

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...

zuzanockamt
7. jan 2010

Ahojte 🙂

erika ... kuknem album ... perfektna stranka, co si dala sem ten odkaz ... uz si studujem 😉
riana ... a ty sa liec, aby si bola zdrava, ked ta MS navstivi, lebo nic moc dve take pliagy zaroven 😝

ja som vytocena neskutocne dnes, ved preto som tu aj tak skoro ... sme s MM isli rano k mojej lekarke, mala som sice tusenie, ze asi bude mat dovolenku, kedze som sa jej nemohla dovolat 😠 ... zastupuje ju jeden lekar, ale ked sme tam prisli, tak sme zistili, ze dnes neordinuje, tak sa tam trepem az zajtra, ale bohvie, ci ma vysetri, skor si myslim, ze mi povie, ze je to este kratko a mam si pockat na svoju lekarku ... ona zacina ordinovat az 18.1., ved ma vystrie dovtedy cakat ... a este k tomu sa dokina stahuje aj do novych priestorov ... dufam, ze tam uz bude mat aspon sono ... ide ma porazit 😠 ... MM ma len upokojuje, ze to je v pohode, ze to nebude neskorro, ked pojdem az toho 18.1., ale bojim sa

riana12
7. jan 2010

Zuzi, no liecit sa liecim, ale ked ono to ani neprechadza... Teda sa to tak tvari... Teplotu uz velmi nemam, aj ked sa to okolo 37 drzi.
Asi som ti uz raz hovorila, ze mne zas nevadi, ze by mi MS mala dojst, ak som chora, aspon mam vyhovorku, ze lezim v posteli 😀

Etus, no pojdem si pomalicky mrknut linku, co si sem dala naposledy 😉

etuska
7. jan 2010

ahojte kocky,
Tak hlasim ze cesta k/od zubarky bola super a to som kvoli tomu stresovala aspon 2 dni predtym 😅
Zuzi-ved si pre pokoj na dusi sprav este 1 test a drzim palce nech ta coskoro vysetria 😉

riana12
7. jan 2010

Etus, tak super, vidis, ze to nebilo nic hrozne 😉
Zuzi, nestresuj, ked ti na 12DPO vysli take silne ciarocky, ozaj sa nemas coho bat... A naviac, vzdy sa da ist este na pohotovost, aj keby ti nic nebolo (daco by si si vymyslela) 😉 😅

zuzanockamt
8. jan 2010

Ahojte 🙂

bola som u toho stupujuceho lekara a sestricka povedala, ze mozem s kludom cakat na svoju lekarku do toho 18.1., ze to je v pohode a ze keby cosi, tak mam prist a vysetria ma

luckam77
8. jan 2010

ahojte baby...no ja teraz cakam na menzes.... ☹ tak snad dorazi...no a zuzanockamt neboj vsetko bude ok....a liker???to nevadi...nevies co sa hovori???aby bolo dieta pekne treba si dat stamprdlik 😀

riana12
8. jan 2010

ahojky 🙂

vidis, Zuzi, nie je kam sa ponahlat 😉
Lucka, ja tiez cakam na MS, ale nech este pocka aspon do nedele... len sa mi to asi nesplni, lebo uz treti den spinim ☹

etuska
9. jan 2010

Krasnu sobotu prajem-u nas je nadherne zasnezena cela krajina 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre