Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
9. jan 2010

Ahojte 🙂

tak a u nas prsi a vsetko sa topi 😝 ... a "tesim sa", ked to vsetko na buduci tyzden zamrzne 😝

etuska
9. jan 2010

Zuzi-ja som minuly tyzden chodila len po trave ak som musela ist pesi 😝

..juuj a akurat citam ze vo vedlajsom meste bol dalsi bomb. atentat na policajta 😖 a vola sa tak ako moja kolegyna-dufam,ze nie su pribuzni.Mlady chalan-chudak,je v kritickom stave 😒

zuzanockamt
9. jan 2010

tak ja som velmi zvedava, ze ako pojdem do prace, aby ma niekde nevystrelo 😝

etuska
9. jan 2010

Zuzi-kup si tie "mačky" na cizmy-protismykove

etuska
9. jan 2010

No idem skusit zapnut pracku.Vcera nesla 😖 mame pracku v garazi a asi tam zamrzla voda,kedze v noci boo cca - 10 C 😝

zuzanockamt
9. jan 2010

ja uz som oprala a navarila polievku, este nejaky druhy chod musim vymysliet

etuska
9. jan 2010

Zuzi-ved spagety a mas to vybavene 😀
My sme vcera zlozili vianocny stromcek tak sme akurat povysavali a teraz nam Miska hra divadlo s babkami co nasla 😀 .Idem nieco porobit,lebo poobede chceme ist mrknut Miske nejake cizmy.
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
9. jan 2010

spagety nechcem, to bude MM varit, ked budem zase v praci 😀

malamargotka
9. jan 2010

zuzanockamt- az teraz som na nete, takze som nemohla vtedy odpisat,,,,nebyvame spolu lebo on pracuje v inom meste a chodi domov iba cez vikend a ja som na intraku, takze by sa nam to neoplatilo,,,mne zatial biologicke hodiny netykaju ale jemu ano lebo ma 30. A mozno by sme uz aj boli svoji alebo uvazovali o svadbe kedy som nechodila na vysoku ale, kedze som chodila na gymko tak som na vysku ist musela lebo by zomna nic nebolo,,,

zuzanockamt
9. jan 2010

malamargotka ... ved sa nemate kam ponahlat ... zariadte si spolocne byvanie ... vyskusajte si ako vam to bude spolu fungovat, lebo je to o inom iba spolu chodit a spolu byvat ... a potom si zariadite aj babo 😉

malamargotka
9. jan 2010

ja vieeem ale ked oni su take male mile,,, 😉 ....ked sa zasnubime zacneme skusat 🙂

zuzanockamt
9. jan 2010

no mile to hej, ale je to hlavne velka zodpovednost, to si treba uvedomit v prvom rade ... fakt sa nemas kam ponahlat ... MM ma uz o par dni 35 a keby som ho nebola s tym otravovala, tak asi nezacneme nikdy 😀

malamargotka
9. jan 2010

MM je tvoj manzel?

zuzanockamt
9. jan 2010

jo je to moj manzel 🙂

zuzanockamt
9. jan 2010

ozaj a ako dlho ste uz spolu?

malamargotka
9. jan 2010

rok a pät mesiacov,,,a on uz by deticky chcel,,,aj ja lebo ja som nikdy nebola nejak zamerana nato,ze chcem karieru az potom babo,,,nejak ma to nelaka na vysku som sla len preto, ze som tu ist musela lebo z gymnazia nemam nic,,,

zuzanockamt
9. jan 2010

no to hej, ani ja nie som na karieru, ale aj tak sme sa az teraz k tomu babu dopracovali a to sme spolu viac ako 6 rokov ... a aj tak nie su este stale idealne podmienky, no uz nechceme cakat

malamargotka
9. jan 2010

my by sme chceli ist poporiadku,,,lebo teraz prestavuje dom potom sa zasnubime a potom mozno uvazovat o babätku a ked sa vezmeme tak to uz nanom budeme intenzivne pracovat 😎 a to este len cakas ci uz mas alebo sa snazis mat babo lebo som to nepostrehla,,

zuzanockamt
9. jan 2010

no pekne naplanovane 😉 ... aj ja som mala taku postupnost, ale zivot to inak zariadil ... preto uz neplanujem 😀 ... neoplati sa 😀 ... no snazili sme sa dost dlho ... 17 mesiacov som bola bez HAk, tak sa uz mozno podarilo

malamargotka
9. jan 2010

tak ti drzim palec,,,idem sa ucit na skusku,,,urcite este niekedy pridem ale kedy je vo hviezdach 😀

zuzanockamt
9. jan 2010

no to ucenie ti fakt nezavidim, esteze to mam uz davnejsie za sebou 😀

riana12
11. jan 2010

Ahojte 🙂

No ja sa tiez chystam tento tyzden na skusku - v piatok ju mam... 😝

mexx
autor
11. jan 2010

Ahojte zeny, zas na chvilu na vas kukam, som jaksik vypadla z tohto tempa... 😅 🙂

riana12
11. jan 2010

Mexx, no budes musiet poriadne trenovat 😅 😀

misinn
11. jan 2010

ahojte 😉

riana12
11. jan 2010

ahoj Misinn 🙂

mexx
autor
11. jan 2010

Dotrenujem, dotrenujem... 😅 Rius, na som si vsimla na FB, ze ty si oxidovala na Silvestra na zaciatku nasej ulice. A uz k nam prist sa nedalo ten kustik? 😲 😀 😀 😀 😉

riana12
11. jan 2010

mexx, nooo, to treba povadit mladeho 😀 😀 😀 A ja mu este dohovorim 😉

mexx
autor
11. jan 2010

Len mu pekne dohovor, nie aby som sa ja vsetko az po funuse dozvedala... 😀

riana12
11. jan 2010

dovorim, cez vikend 😀 chudato moje, ani nevie, co sa nanho chysta 😀 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre