Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mirettim
21. feb 2008

na to by som sa ani ja nespoliehala ..teda tiez by som sa radsej riadila podla ovu...ja len ze aj to moze byt.
vy ste baby uz vsetky vydate? ☹ ...aj ja chcem...

petulienocka
21. feb 2008

pre mna ma HAK viac minusov ako plusov, takze preto ju nepapam, i ked som ju 2x vyskusala.

mirettim
21. feb 2008

a co moze sposobit hak??? 😨

petulienocka
21. feb 2008

mirettim a co ti v tom brani???? 😀
podla mna je ludske telo nevyspytatelne a u mna by to urcite nefungovalo, takze nebudem nic riskovat 😉

petulienocka
21. feb 2008

mirettim a kedy mate svadbu? jej pozitivne aj negativne ucinky su v pribalovom letaciku napisane. ale rozhodne je to podla mna zasadny zasah do zenskeho tela a pre mna je tych negativ viac ako pozitiv. i ked uznavam, ze vo vela veciach moze pomoct. ja nikoho neodsudzujem, je to kazdeho vec a dnes ju berie snad kazda druha baba. ja osobne ju brat nechcem. to je cele.

oriesok
21. feb 2008

ja som HAK brala, ale už ma nebavilo sa pchať tabletkami, tak si už miláčik musí dávať pozor 😀

petulienocka
21. feb 2008

babenky lucim sa, praca vola 😅

oriesok
21. feb 2008

v podstate má na to každý svoj vlastný názor.. a aj si ho musí každý sám utvoriť..

oriesok
21. feb 2008

nechóóóď...

petulienocka
21. feb 2008

no to som chcela povedat aj ja. ja svoj nazor rozhodne nikomu nenutim, ani to nebolo cielom. ja som ho len vyjadrila a je na kazdej babe ako zaobchdza s vlastnym telom a pre co sa rozhoden. kazda je dospela a vie co robi. 🙂

petulienocka
21. feb 2008

musíííííím 😢

mirettim
21. feb 2008

jasne ...vlastne je to kazdeho vec...ja sice hak beriem, no nemozem povedat zeby som momentalne pocitovala nejake priznaky. Mozno v buducnosti-neskor pocitim.teda dufam ze nie...ale babetku to nemoze uskodit??? ☹ dufam...???teda este nesnazilkujeme ale do buducna...
my si planujeme svadby niekedy v septembri 2009...este uvidime 😀 tesim sa strasne

petulienocka
21. feb 2008

babätku by to uskodit nemalo, neboj 😉

mirettim
21. feb 2008

svadbu.. 🙂

mirettim
21. feb 2008

😀 😉 ok

mexx
autor
21. feb 2008

Teda baby, ste sa tak rozkecali, ze som musela pomaly dve strany precitat... Tak sa mi to paci... 😀

oriesok
21. feb 2008

no vidíš.. a ty sa kde flákaš? 😀

mirettim
21. feb 2008

ahoj mexx.. 🙂

oriesok
21. feb 2008

mirettim.. myslím, že teraz sa už nie je čoho báť.. teraz už tie HAK neobsahujú toľko hormónov ako kedysi..

mirettim
21. feb 2008

no...to som myslela ze niesu take silne..ja beriem mercilon...a vraj sa davaju babam, ktore s hak zacinaju..no a ja ich beriem uz dva roky... 😒

mirettim
21. feb 2008

mozno ze by bolo dobre na cas vysadit a precistit telo... 😕

lucida
21. feb 2008

Ahoj mirettim,vitaj medzi nami.Uz o tebe vieme dost,ale neviem kolko mas rokov,ak to nie je tajne 😉

mexx
autor
21. feb 2008

No som sa tu zjavila len tak na pozdrav, prave som sa vratila zo stretka s babami z Konika, a idem sa hodit priamo do postele natiahnut chrbat a so sestrou cumiet na nejaky film... 🙂 Pekne keckajte, zajtra si precitam... 🙂

lul
21. feb 2008

a ako bolo na stretnuti?

mirettim
21. feb 2008

ahojte... 🙂 lucida..mam 22 rokov...
tak teda dobru nocku prajem vsetkym...idem si lahnut..pekny vecer. 😔 🙂

oriesok
22. feb 2008

bré ránko... ešte všetky spíte?

petulienocka
22. feb 2008

bré ránko oriešok...už dávno nie 😉

oriesok
22. feb 2008

no veď tak.. keď tu nikto nepíše..

petulienocka
22. feb 2008

si v praci alebo co vlastne robis?

kwatka
22. feb 2008

caute baby, hlasim sa aj ja k vam pokecat. Ja som tiež brala hak - dobra skratka, prve 3 mesiace ked som ju zacala uzivat, mi bolo dosť blbo, ale potom sa to urovnalo, brala som ju asi 3 roky a prestala som, lebo približne o 1 alebo 2 roky by sme chceli so snubencom mať babatko, tak chcem mať čiste telo, no čo som hlavne chcela napisať, že keď som ju brala, tak ma veľmi často bolela hlava až na migrenu, že aj žaludočné nevoľnosti, ale odkedy ju neberiem, hlava až tak často neboli, možno ta hak mala vplyv aj na toto - asi to je tiež negativny účinok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre