Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
11. jan 2010

Riana,Mexx-tak vy takto blizko a ziadne stretko-veru nacase 😀
My ideme v stredu na 20tt ultrazvuk-tak sa tesiiiim 😵 -hadam sa nam babatko predvedie 😵

riana12
12. jan 2010

etus, no treba nalezitu pripravu a zatial to nie je tak dlho, co mame k sebe takto blizko 😅
a budu aj potom nejake fotocky drobca? 😉

luckam77
12. jan 2010

riana ty si na fb???aj ja....ako ta najdem??? 😀

riana12
12. jan 2010

lucka, som, dam ti do IP 😉

riana12
12. jan 2010

babulky, teraz tak premyslam, ze ved ja som tu uz pomaly, ale isto jedina nesnazilka 😕 pomoooooc 😲 😀

etuska
12. jan 2010

Riana-to hej-ale asi si aj najmladsia,ze?-tak nestresuj,lebo ta nakazime 😀 😀 😀

riana12
12. jan 2010

etus, no jo, aj najmladsia 😅 fuj, ked ja som vzdy a vsade najmladsia ☹ mna to nebavi... ale aspon budem o par tyzdnov o rok starsia. aspon to mam ku cti 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. jan 2010

Ahojte 🙂

ja by som nahodou chcela byt najmladsia 😅 ... aj ja budem uz o par tyzdnov starsia 😝 ... a MM uz zajtra 😀 ... chcm s nim ist na veceru 🙂 ... dufam, ze sa mu bude chciet, lebo on take moc nemusi 😝

riana12
12. jan 2010

Zuzi a nechces sa vymenit so mnou? 😅 😀 😀

riana12
13. jan 2010

Dobre ranko, babulky 🙂

zuzanockamt
13. jan 2010

Ahojte 🙂
riana ... no jasne, kludne sa vymenim 😀

etuska
13. jan 2010

Riana-to sa chces vymenit "vekom",alebo chces ist teda na tu veceru? 😀 😀 😀
mame novinku-kuk moj pas 🙂 -lekarka nam to dnes potvrdila na Usg 😵

zuzanockamt
13. jan 2010

erika ... jeeeeeeej 🙂 ... chlapceeeek 🙂 ... pekne meno ste mu vybrali ... a co Miska na to?

etuska
13. jan 2010

Dakujeme Zuzi 😵 -ine ani nemame vybrate,tak sa aj vytesujeme ze nemusime vymyslat 😀 No zatial to berie tak neutralne.Boli sme na Usg spolu vsetci traja-lekarka bola velmi zlata-vsetko nam poukazovala-od chrbtice,koncatin po vnutorne organy...a vravela ze chlapcekom si je ista 🙂 -hoci my sme tam nic nevideli 😅

riana12
13. jan 2010

etus, no super, chlapcek 😵 gratulujem, budete mat teraz krasny parik 🙂 az teraz som to zaregistrovala... ked som na FB videla ten tvoj status, tak som si pomyslela, ze by bolo krasne, aby ste mali teraz chlapceka a ono to vyslo 😉

etuska
13. jan 2010

Riana 😵
mne to este pride take divne 😀 -doteraz som babo vnimala ako "ono"-take neutralne bezpohlavne babatko.A stale cakam,ze to este moze byt baba-lebo clovek si nie je nikdy isty 😅 -ale hlavne ze vsetky organy su Ok,dokina to pekne vsetko presla a okomentovala,tak som pokojna

riana12
13. jan 2010

ved casom si zvyknes a potom uz ani nebudes premyslat, ze by to malo byt inak 😉

etuska
13. jan 2010

Riana 😀
no idem pokracovat v praci-zajtra mam este poobede kruzok "English class" tak sa musim pripravit 😝 -potom asi prebera velenie MM a poslem ho s Miskou zapisat ju na jeden tanecny kruzok a ja by som chcela konecne po dlllhej dobe ist na jeden meeting dobrovolnikov,kde som minuly rok ucila anglictinu,lebo sa tam crtaju nove akcie/aktivity (a tiez to ma vela do cinenia s mojou robotkou-tak aby som bola v obraze 😀
pekny vecer 😵

riana12
13. jan 2010

no ja by som sa zas mala este ucit, ale no... neviem, neviem... nejak to biedne vyzera 😅

etuska
14. jan 2010

ahojte kocky,
no dnes som ako "vygrcany rezanec" 😀 ale to bude tym kruzkom-decka mi dali zabrat 😝
Idem narychlo uvarit polievocku a trosku vegetit-uvidim ci sa mi bude chciet na ten meeting 😝 😅

Riana-kedy mas skusku?
Zuzi-ako sa citis?
Pekne popoludnie-mrknem vecer(ak nezaspim 😀 😀 😀 )

zuzanockamt
14. jan 2010

Ahojte 🙂
erika ... citim sa uplne normalne, nebyt tych testov, tak by som ani nepovedala, ze mozem byt tehu ... ja uz chcem ist na sono a chcem pocut doktora, ze mi to potvrdi, lebo ma porazi uz 🙄 ... v teme septembrovych babätiek 2010 baby vracaju, maju chute, su unavene a neviem, co este a ja nic 😅

riana12
14. jan 2010

Etus, zajtra 😅
Zuzi, co nie je, moze byt a este sa ti to moze 100-nasobne vratit... Takze si radsej uzivaj, ze ti teraz nic nie je, ze ta neobmedzuju nevolnosti a pod. 😉

zuzanockamt
14. jan 2010

riana ... ved ja si uzivam, len sa bojim, ci je to OK vsetko

etuska
14. jan 2010

Zuzi-je kopec zien co nemaju ziadne priznaky,neboj vsetko bude OK.
Riana-tak budem drzat palce 😉
Ja som prave prisla z toho "meetingu dobrovolnikov"-dnes trval len 2 hodinky,tak sa to dalo 😀 😝 a vyzera to v mnohych veciach slubne-akurat ze ja sa tento rok do projektov nejak extra nezapojim asi-ak tak mozno ako autor nejakych clankov 😀 😀 😀 a asi vezmem jednu "English class" tyzdenne opat ako dobrovolnicka-no uvidime

riana12
14. jan 2010

Zuzi, keby si sa aj trapila s nejakymi nevolnostami... vzdy sa to moze vselijak skoncit... Tie nic nezarucuju... Teda nechcem strasit, to je skor povzbudenim, aby si sa nebala len preto, ze ti nic nie je... 🙂
Etus a bezne kolko trva take stretko, ked vravis, ze len 2 hodky trvalo? Ved to je dost aj tolko... 😕

Ja som si teraz balila nejaku batozinku, idem zajtra k priatelovi 😵 Jaaaj, tak sa neviem dockat... 😅

etuska
14. jan 2010

No uz bolo aj take 3 hodinove tusim 😝 😝 😝

zuzanockamt
14. jan 2010

riana ... no to ti verim, ze sa nemozes dockat 🙂 🙂 🙂 ... joj to boli casy 😀 😵
erika ... tak to si dobra dve hodinky niekde vydrzat ... ja som dnes tiez bola celkom aktivna, som opravila 27 polrocnych pisomiek z matiky, este ma to iste caka cez vikend a buduci tyzden to bude hrozneeeeeee ... asi ma porazi ... lebo do piatku musia byt uzavrete znamky 😝

etuska
14. jan 2010

Juuj Zuzi-dnes som mala taky tazky den,ze uz som si len dala kavu a isla si tam posediet a spolocensky sa skontaktovat 😀 -opat som stretla par zaujimavych ludi-clovek nikdy nevie kedy sa miu take kontakty zidu 😅

zuzanockamt
14. jan 2010

erika ... ved ano ... kontakty treba zbierat 😀 ... a ty pijes normalne kavu stale? 😕

etuska
14. jan 2010

Zuzi-tak jednu do tyzdna 😀 😀 😀 -teda najma vo stvrtok-ako odmena za tazky tyzden 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre